ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze multifunkčního hrnce Klarstein Quick Cook

30. 11. 2022 aktualizováno

Všestranný hrnec Klarstein

Kvalitní a výkonný multifunkční hrnec už nemusí být záležitostí mnoha tisícové investice. Přesvědčil nás o tom model Quick Cook známé německé značky Klarstein. V našem srovnávacím testu zvítězil v kategorii levný základ. Přesto se může pochlubit skvělými parametry.

Hodnocení multifunkčního hrnce

7.8

Velmi dobrý

Elektrický multifunkční hrnec Klarstein Quick Cook nabízí špičkový poměr ceny a kvality. Disponuje kapacitou 4,8 l a výkonem 1 000 W. Programové vybavení čítá na 15 funkcí plus časovač s odložením startu. Velmi dobré je i materiálové zpracování.

Počet programů a multifunkčnost
9
Údržba a ovládání
7
Doplňkové funkce
7
Celkové zpracování a příslušenství
8
Klady
  • Velmi slušný výkon 1 000 W
  • Poctivý objem 4,8 l
  • 15 programů
  • Časovač a odložení startu
  • Kvalitní zpracování
Zápory
  • Vyšší hmotnost

Počet programů a multifunkčnost – 9/10

Co se týče programové a funkční výbavy, vede si multifunkční hrnec Klarstein Quick Cook mimořádně skvěle. Svou všestranností hravě dohání mnohé i výrazně dražší modely. Pojďme se podívat, na co se můžete těšit…

Hrnec nabízí hned 15 programů, což je nadprůměr. Základem je manuální program s časovačem na 1 až 99 minut. Pak jsou tu obecnější programy jako pomalé vaření (až na 8 hodin) či opékání/restování anebo ohřev (až 24 hodin). Tyto funkce doplňuje množství více či méně specializovaných programů. Sem patří například program na celozrnné potraviny (hnědá rýže, celozrnné obilniny apod.), na ryby, polévky, porridge (kaše), stew (dušené, guláše), luštěniny, těstoviny, maso, vajíčka (natvrdo, naměkko) či koláče.

Jak vidíte, v jediném hrnci můžete připravit téměř cokoli. Navíc hrnec supluje funkce celé škály specializovaných spotřebičů, jako je rýžovar, polévkovar, vejcovar, ale i tlakový či pomalý hrnec a další. Každý z nich přitom stojí alespoň několik stovek a zabere nezanedbatelné místo.

Údržba a ovládání – 7/10

Plášť všestranného hrnce Klarstein Quick Cook je z nerezu, vnitřní nádoba má nepřilnavou úpravu a je vyjímatelná, což značně usnadňuje údržbu. Používání hrnce je velmi snadné a pohodlné. Elektronický ovládací panel umožní volbu programu během vteřiny. Nechybí displej s časomírou. Ovládání je prakticky intuitivní.

Multifunkční hrnec

I s tlakovým víkem se zajisté naučíte rychle zacházet. Dejte jen pozor, abyste dodrželi správnou míru naplnění hrnce (minimální, či maximální) a vyhnuli se přehřátí či přetečení hrnce.

Doplňkové funkce – 7/10

Jaké další možnosti a funkce hrnec Quick Cook nabízí? Zajisté využijete časovač, který se ovládá otočným tlačítkem a umožní snadné nastavení doby vaření. Kromě toho má hrnec rovněž funkci odloženého startu. Spuštění je možné oddálit až o 24 hodin. Můžete si vaření naplánovat třeba tak, aby se hrnec spustil, až budete v práci a vy jste přišli k hotovému, čerstvému jídlu.

Celkové zpracování a příslušenství – 8/10

Multifunkční hrnec Klarstein Quick Cook se může pochlubit velmi solidním výkonem 1 000 W a vnitřní varná nádoba má kapacitu 4,8 l. To stačí i na rodinné vaření, ač nejde o úplně nejobjemnější hrnec. Pro mnohé domácnosti to však může být spíše výhoda.

Hrnec se napájí síťově a el. kabel má 1,1 m, což u podobných kuchyňských spotřebičů představuje víceméně průměr. Hmotnost celého hrnce je 7 kg. Trochu se tedy pronese, ale nejde o nic hrozného. Hmotnost navíc svědčí o kvalitním zpracování.

Parametry multifunkčního hrnce Klarstein Quick Cook

Vlastnost Parametr
Výkon 1 000 W
Počet programů 15
Časovač Ano (24 hod.)
Objem 4,8 l
Hmotnost 7 kg

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.8 (12 hlasů)

Autor recenze

Michaela Beranová
Michaela Beranová

Když zrovna nemluví, tak píše. Kromě kreativní tvorby miluje hudbu, knihy a gaming. Za každým jejím textem stojí litry kávy a neutuchající touha dozvědět se něco nového. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář