ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Nábytek

Šatní skříně

Bez šatníkové skříně se neobejdete bez ohledu na to, zda jste žena, která má jeden top v 5 různých barvách, či muž, jenž se spokojí s jedním svetrem. Ať už hledáte šatní skříň do ložnice či látkovou skříň na sezónní oblečení, náš velký průvodce šatními skříněmi vám výběr opravdu usnadní. Nechte se inspirovat a objevte ty nejlepší šatní skříně současného trhu.

Inspirace na nejlepší šatní skříně​

Název Shrnutí
TOP 6 šatních skříní
1. šatní skříň se zrcadlem Verdek Designová šatní skříň s posuvnými dveřmi a LED osvětlením. Zjistit cenu
Více inspirace
2. Šatní skříň Belini Belini Prostorná šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem. Zjistit cenu
Více inspirace
3. Látková šatní skříň velká LSF03H Praktická látková šatní skříň. Prostorově úsporná. Zjistit cenu
Více inspirace
4. Rohová šatní skříň Meblar Multifunkční rohová šatní skříň se šatnou. Zjistit cenu
Více inspirace
5. Dětská šatní skříň s medvědem Dětská skříň Moderní dětská šatní skříň na nožičkách. Zjistit cenu
Více inspirace
6. Šatní skříň s tv koutkem Enima Luxusní šatní skříň s TV panelem a zrcadly. Zjistit cenu
Více inspirace

Šatní skříně s posuvnými dveřmi

Šatní skříň s posuvnými dveřmi je ideálním řešením nejen do domácností s omezeným prostorem. Skvěle se hodí do ložnice, ale své uplatnění najdou i na chodbách, kde by klasické otočné dveře mohly překážet. Zpravidla se jedná o velmi prostorné šatní skříně s policemi, které se často mohou pochlubit také zrcadlem na dveřích skříně.

Bega VII – šatní skříň s posuvnými dveřmi za super cenu

Velká šatní skříň BEGA VII sonoma šířka 180 cm

Cena 7 959 Kč na Biano.cz

Moderní a prostorná šatní skříň s posuvnými dveřmi včetně velkého zrcadla. Skříň zaujme na první pohled moderním a nerušivým vzhledem, který se bude hodit téměř do každé domácnosti. Ideální do ložnice nebo na chodbu. Potěší také snadná montáž.

Verdek  – šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem

šatní skříň se zrcadlem

Cena 22 842 Kč na Biano.cz

O výhodách šatní skříně se zrcadlem vás asi přesvědčovat nemusíme. Šatníková skříň Verdek kromě zrcadla v posuvných dveřích disponuje také praktickým LED osvětlením. Šatní skříň o šířce 250 cm se hodí nejen do ložnice, ale díky posuvným dveřím je možné ji umístit i do předsíně či úzké chodby. Uvnitř najdete jak oddíl s policemi a tyčí tak oddíl s úzkými zásuvkami pro uložení spodního prádla. Ve spodní části se nachází prostor pro boty.

Megan – šatní skříň v dekoru dřeva

Šatní skříň Megan

Cena 8 472 Kč na Biano.cz

Hledáte šatní skříň na ramínka, která bude nejen praktická, ale potěší i skvělým vzhledem? Pak vám doporučujeme zvážit šatní skříň Megan s posuvnými dveřmi. Na první pohled zaujme neobvyklým moderním designem. Uvnitř skříně budete mít k dispozici šatní tyč na pověšení ramínek a devět prostorných poliček. Kromě vzhledu imitujícího dřevu výrobce nabízí velké množství dalších barevných variant.

Kentucky – úzká šatní skříň s posuvnými dveřmi

úzká šatní skříň s posuvnými dveřmi

Cena 9 299 Kč na Sconto.cz

Ne každý byt či dům nabízí dostatek prostoru pro velké šatní skříně. V tom případě je zajímavým řešením úzká šatní skříň Kentucky. Tato policová šatní skříň v neutrální bílé barvě je široká pouze 120 cm, je tedy možné ji umístit takřka kamkoliv. Díky 6 praktickým policím lze tento model využít i jako šatní skříň do předsíně pro uložení sezónní obuvi.

Šatní skříně se zrcadlem

Zrcadlo je bezesporu jednou z nejlepších vychytávek, kterou skříň může nabízet. Zrcadly bývají vybaveny nejen skříně s posuvnými dveřmi, ale také modely se standardním otevíráním. K dostání jsou varianty s velkým zrcadlem, jež vám umožní prohlédnout si váš outfit v celé kráse, či skříně, které mají zrcadlo pouze v horní polovině dveří.

Desjo – šatní skříň se zrcadlem v dekoru dřeva

Šatní skříň - DESJO 06

Cena 9 646 Kč na Biano.cz

Spoustu úložného prostoru nabízí kombinovaná šatní skříň se zrcadlem Desjo 06. Tato skříň se 3 dveřmi nabízí 2 tyče na zavěšení oděvů i 4 police na uskladnění dalšího prádla. Výhodou je, že ke skříni můžete zakoupit další nábytek ve stejném moderním dekoru. Pokud by vám více vyhovovala skříň bez zrcadla, u skříně Desjo si můžete zvolit i tuto variantu.

Lemgo – šatní skříň s otočnými dveřmi a zrcadlem

Velká Šatní skříň se zrcadlem

Cena 15 499 Kč na Sconto.cz

Zajímavým řešením je tato prostorná šatní skříň se zrcadlem. Skříň o šířce 226 cm se skládá ze 4 různých oddílů. Za každými z 5 otočných dveří se nachází tyč pro zavěšení ramínek a jedna police. Prostor na dně skříně lze využít na obuv či na jiné věci, které potřebujete uložit. Uprostřed šatní skříně se nachází úzké zrcadlo, pod nímž najdete 2 menší zásuvky, kam bez problému schováte drobnosti, jako je spodní prádlo či čepice a rukavice.

Belini – moderní skříň se zrcadlem

Šatní skříň 232 cm Belini bílý mat

Cena 13 299 Kč na Biano.cz

Příznivci moderního designu si jistě na první pohled zamilují šatní skříň se zrcadlem Belini. Tato velmi prostorná šatní skříň do ložnice měří na šířku 232 cm, nabízí proto dostatek vnitřního prostoru. Skříň disponuje moderními posuvnými dveřmi a oceňujeme také možnost výběru z více barevných provedení včetně černé barvy a dekoru dřeva.

Star – levná šatní skříň se zrcadlem

Bílá šatní skříň se zrcadlem

Cena 4 815 Kč na Biano.cz

Bílá šatní skříň Star potěší nejen povedeným designem, malými rozměry ale také velmi nízkou pořizovací cenou. S ohledem na šíři skříně, která činí pouze 60 cm, je tento model vhodný i do místností s nedostatkem prostoru. Za otočnými dveřmi se zrcadly na vás čeká tyč pro zavěšení ramínek a jedna široká police, kam je kromě oblečení možné uschovat také úložné krabice. Pochválit musíme i 2 prostorné zásuvky ve spodní části šatní skříně.

Látkové šatní skříně

Na uložení sezónního oblečení jsou jako stvořené látkové šatní skříně. Své využití najdou také v šatně či předsíni. Látkové šatní skříně jsou dostupné v různých velikostech i designech a potěší především cenovou dostupností. Přes svou nízkou hmotnost jsou látkové skříně poměrně bytelné a mohou se pochlubit velmi dobrou nosností.

Skříň LSF03H – velká látková šatní skříň

Látková šatní skříň velká

Cena 1 549 Kč na Sconto.cz

Do této velké látkové šatní skříně bez problému uložíte nejen vaše sezónní oblečení, ale zbyde i dostatek prostoru pro uschování obuvi či věcí, které nevyužíváte pravidelně, jako jsou například vánoční ozdoby. Skříň je vyrobena z prodyšné černé látky, kterou lze v případě potřeby jednoduše otřít vlhkým hadříkem. Vnitřní konstrukce se skládá z bytelných ocelových trubek, které potěší velmi dobrou nosností. Nechybí ani tyč pro zavěšení ramínek a celkem 3 rolovací dveře.

Wenco – látková šatní skříň do menších bytů

Látková šatní skříň Wenko

Cena 1 148 Kč na Biano.cz

O tom, že jsou látkové šatní skříně praktické, vás asi přesvědčovat nemusíme. Model Balance německé značky Wenco ocení zejména obyvatelé menších bytů, ale své místo může najít jako doplňkový úložný prostor i ve větších domech. Oceňujeme také přídavné tyče po stranách skříně.

Idaro – kombinovaná látková šatní skříň

Kombinovaná látková šatní skříň

Cena 785 Kč na Biano.cz

Nedostatek prostoru pro uložení oblečení vám pomůže vyřešit kombinovaná látková skříň Songmics Idaro. Kromě šikovně vymyšleného vnitřního prostoru, kde najdete jak oddíl s policemi, tak tyč na ramínka, nás šatní skříň zaujala svým praktickým nepromokavým obalem. Vaše oblečení tak bude chráněno nejen před prachem ale i vodou. Snadný přístup k oblečení zaručují rolovací dveře se suchým zipem.

Rohové šatní skříně

Rohové šatní skříně představují skvělý způsob, jak využít mrtvý prostor ve vašem bytě či domě. Nabídka současného trhu je opravdu rozmanitá. Najdete v ní nejen úzké šatní skříně, ale i velké a velmi prostorné modely.

Meblar– prostorná rohová šatní skříň

Rohová šatní skříň

Cena 15 972 Kč na Biano.cz

Rohová šatní skříň značky Meblar nás zaujala na první pohled svým neobvyklým a vskutku povedeným designem. Kombinace antracitových prvků a dekoru světlého dřeva působí opravdu elegantně. Další nespornou výhodou je unikátně řešený vnitřní prostor, který vám umožní vstoupit do skříně, stejně jako do šatny. Uvnitř najdete nejen police ale také několik zásuvek. Police na vnější straně lze využít pro dekorace či pokojové květiny.

KUBO KB6 – rohová šatní skříň na nožičkách

Rohová šatní skříň na nožičkách

Cena 11 499 Kč na Sconto.cz

Přes své menší rozměry rohová šatní skříň nabízí dostatek úložného prostoru. Za otočnými dveřmi šatní skříně na nožičkách najdete oddíl pro ramínka se 2 tyčemi a 4 posuvné police. Za pochvalu stojí nejen praktická konstrukce, ale také atraktivní design. Dekor světlého dřeva a bílé dveře s masivními dřevěnými madly se hodí jak do ložnice, tak do dětského pokoje či předsíně.

Rea Venezia 5 – atypická rohová šatní skříň

rohová šatní skříň bílá

Cena 10 781 Kč na Biano.cz

Zkosené šatní skříně nejsou jedinou možností, jak efektivně využít prázdný roh místnosti. Rohová šatní skříň Rea Venezia 5 disponuje párem otočných dveří. Za prvními se nachází prostor s policemi, za druhými oddíl s tyčí pro ramínka. Rohová šatní skříň je široká jen 110 cm, tudíž je vhodná i do malých místností. Skříň je navíc dostupná v celé řadě moderních dekorů.

Click – rohová šatní skříň s nástavcem

Rohová šatní skříň s nástavcem

Cena 8 999 Kč na Asko-nabytek.cz

Rohová šatní skříň je součástí sestavy Click, je však možné ji využít i samostatně. Rohová skříň měří na šířku 95 cm, přesto se může pochlubit velkým úložným prostorem. Uprostřed skříně se nachází 2 tyče na ramínka, po stranách pak oddíly s výškově nastavitelnými policemi. Velkým plusem jsou i vysoká zrcadla umístěná na otočných dveřích. Ke skříni lze dokoupit také nástavec.

Dětské šatní skříně

Hledáte šatníkovou skříň, která potěší nejen vás, ale i vaše dítě? Pak vsaďte na dětské šatní skříně. Kromě nesmrtelné bílé klasiky můžete vybírat z celé řadě veselých dětských motivů. Vybrané modely mají navíc vnitřní prostor přizpůsobený malému dětskému oblečení.

Bílá dětská šatní skříň s medvědem – malá skříň pro děti

Dětská šatní skříň s medvědem

Cena 5 059 Kč na Biano.cz

Hledáte levnou dětskou šatní skříň? Za zvážení rozhodně stojí bílá šatní skříň s roztomilým medvědem. Skříň je poměrně úzká, na šířku měří jen 90 cm, je tedy vhodná i do malých dětských pokojíků. Za otočnými dveřmi se ukrývá oddíl s policemi i s tyčí na ramínka. Ve spodní části skříně najdete 2 hluboké zásuvky, pro spodní prádlo či sezónní oblečení.

Macek 2 – stylová šatní skříň do dětského pokoje

Dětská šatní skříň Macek 2

Cena 8 690 Kč na Biano.cz

Dětská šatní skříň na nožičkách od zaujme elegantním a čistým designem. Dvojité dveře ukrývají šatní tyč a police pro uložení ostatních věcí. Dále je zde k dispozici prostorná zásuvka, kterou využijete i např. na hračky či společenské hry. Za výhodu považujeme nadčasový skandinávský design na nožičkách, skříň tak může sloužit vašemu dítěti po mnoho let.

Concept 3D – dětská šatní skříň na nožičkách

Dětská šatní skříň modrá

Cena 13 884 Kč na Heureka.cz

Nejen pro chlapce je jako stvořená modrá dětská šatní skříň Concept 3D. Ačkoliv je skříň široká jen 152 cm, disponuje dostatečným úložným prostorem. Dětská šatní skříň má 2 samostatné a 1 dvoukřídlé dveře, za nimiž se nachází tyč na ramínka. Za vysokými dveřmi najdete oddíl s policemi. Jistě oceníte také malou skříňku a 2 zásuvky pro uložení spodního prádla a ponožek.

Šatní skříň Kate – skříň s motivem pro dívky

Dětská šatní skříň s pusuvnými dveřmi

Cena 12 199 Kč na Asko-nabytek.cz

Malou princeznu jistě potěší dětská šatní skříň Kate. Dvoje posuvné dveře zdobí roztomilé dekorace s motivem koruny. Kovové úchyty pro otevírání a zavírání jsou umístěné po celé výšce dveří. Skříň tak snadno otevře i velmi malé dítě. Vnitřní prostor je poměrně velký, disponuje však jen 2 policemi. Pod tyče na ramínka si však v případě potřeby můžete dokoupit další police ve stejném dekoru.

Bílé šatní skříně

Šatníkové skříně v bílé barvě patří mezi nejprodávanější modely. Dřevěná šatní skříň sice může vypadat opravdu dobře, avšak nehodí se do každého interiéru. Ať už hledáte šatní skříň do ložnice či na chodbu, vsadit na bílou se rozhodně vyplatí.

Enima – šatní skříň s TV panelem

Šatní skříň s tv koutkem

Cena 39 999 Kč na Sconto.cz

Skříň na oblečení a obývací stěna v jednom? To je šatní skříň Enima. Bílá šatní skříň s TV panelem nabízí dostatek prostoru nejen pro vaše oblečení, ale bez problému zde uložíte také lůžkoviny či ručníky. Prostřední posuvné dveře se zrcadly ukrývají praktický TV koutek a úložný prostor v podobě nízkých polic, zásuvek a menší skříňky. Na obou stranách se pak nachází tyče pro ramínka a police na oblečení.

Ladonna – designová bílá šatní skříň

Šatní skříň Ladonna

Cena 14 299 Kč na Biano.cz

Tato bílá šatní skříň nás na první pohled zaujala designovými lamelami. Skříň se otevírá moderním bezúchytovým systémem. Perfektně řešený je vnitřní prostor skříně, kde se nachází dvě šatní tyče a 10 poliček, což vám nabídne dostatečný prostor pro uložení věcí. Kromě bílé barvy je možné skříň zakoupit také v atraktivní černé variantě.

Holten – bílá šatní skříň do předsíně

Šatní skříň Holten

Cena 11 000 Kč na Biano.cz

Šatní skříň z moderní kolekce Holten zaujme svou jednoduchou krásou. Jsou zde kombinované matné prvky s lesklými a horní část skříně zdobí oblíbený dřevěný prvek, který dodává skříni punc originality. Za dvířky skříně se nachází police a šatní tyč na zavěšení oděvů, díky tomuto rozvržení se tak jedná o ideální skříň do předsíně.

Nitro – levná bílá šatní skříň

Bílá šatní skříň

Cena 3 299 Kč na Asko-nabytek.cz

Mezi levnými šatními skříněmi nás nejvíce zaujala bílá šatníková skříň Nitro. S ohledem na šířku 105 cm, je tento model ideální nejen do ložnice, ale také na chodbu. Skříň je opatřena 3 otočnými dveřmi, za nimiž najdete prostor s dlouhou tyčí i oddíl s posuvnými policemi. Díky univerzálnímu designu šatní skříň Nitro skvěle zapadne do každého interiéru.


Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 4.7 (10 hlasů)

Autor článku

Michaela Beranová
Michaela Beranová

Když zrovna nemluví, tak píše. Kromě kreativní tvorby miluje hudbu, knihy a gaming. Za každým jejím textem stojí litry kávy a neutuchající touha dozvědět se něco nového. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář