ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze vitamínů na vlasy Bloom Robbins love is in the hair

Love is in the Hair-gumíky

Vitamíny na vlasy Bloom Robbins love is in the hair od slovenského výrobce slibují podporu růstu vlasů, jejich regeneraci a dodání lesku. Zda tomu tak opravdu je, jsem měla možnost vyzkoušet. Své postřehy z testování vitamínů na vlasy Bloom Robbins vám přináším ve své recenzi uvedené níže.

Hodnocení vitamínů na vlasy Bloom Robbins

8.8

Skvělé

Vitamíny na vlasy love is in the hair vynikají pohodlným způsobem užívání formou gumových jednorožců, kteří mají ovocnou chuť a příjemnou vůni. Vitamíny neobsahují žádná umělá dochucovadla ani konzervanty. První výsledky jsou viditelné již po dvou týdnech užívání.

Balení, obal, popis
8
Chuť a vůně
10
Užívání a účinky
9
Složení
10
Cena
7
Klady
  • Pohodlné užívání
  • Příjemná chuť a vůně
  • Viditelné výsledky již po dvou týdnech
  • Obsahuje velké množství vitamínů a minerálů
Zápory
  • Vyšší cena
  • Při kousání se lepí na zuby

Balení, obal, popis – 8/10

Balíček s vitamíny přišel zabalený v klasické lepenkové krabici, ve která byla ještě jedna krabice v růžové barvě s logem výrobce. V té se již skrývaly vytoužené vitamíny s dalšími produkty a navíc s kosmetickou taštičkou, gumičkami a nálepkami jako dárek. Velikost krabice byla taková, že se do ní celý obsah vešel akorát a nebyl potřeba žádný výplňový materiál.

Balení vitamínů na vlasy od Bloom Robbins

Vitamínoví gumídci ve tvaru jednorožce jsou umístěni v průhledné plastové lahvičce s víčkem zlaté barvy, pod kterým se nachází ochranné pěnové víčko. Etiketa na lahvičce je vyvedena ve veselém růžovém designu s nápisy v angličtině.

Obsah balíčků s vitamíny na vlasy od Bloom robbins

Pokud otočíte lahvičku kolem dokola, zjistíte, že je celá etiketa psána v angličtině. Český popis se nachází po odlepení etikety z její druhé strany. Tam se, pokud stejně jako já nejste velký angličtinář, dozvíte všechny důležité informace. Mezi ty se řadí název a sídlo výrobce, obsah balení, dávkování a složení. Český překlad je trošku kostrbatý, takže působí poněkud zvláštním dojmem.

Etiketa vitamínů na vlasy Love is in the hair od Bloom Robbins

Rozbalovací etiketa vitamínů na vlasy od Bloom robbins

Chuť a vůně – 10/10

Gumoví jednorožci Bloom Robbins mají příchuť červeného ovoce. Chuťově jsou tak vynikající, že bych je nejradši snědla všechny na posezení. Každý den jsem se těšila, až si dám gumídky a bylo mi až skoro líto, že si můžu dát jen dva, protože mi opravdu velmi chutnali.

Lahvička s vitamíny LOVE is in the hair

Vůně gumových bonbonů je velmi příjemná. Po sejmutí ochranného pěnového víčka se rozvine sladká ovocná vůně, která není přehnaně intenzivní. Působí lehkým přirozeným dojmem a je tak příjemná, že jsem si po každém otevření lahvičky nejprve přivoněla a až poté jsem si vzala gumídky.

Užívání a účinky – 9/10

Užívají se dva gumové bonbony denně. Na etiketě výrobku více uvedeno není, ale pokud budete pátrat na internetových stránkách výrobce v sekci Nejčastější dotazy, tak se dozvíte, že je ideální užívat jednorožce ráno po jídle. Já jsem si gumídky na vlasy Bloom Robbins brala kdykoliv během dne, podle toho kdy jsem si na ně vzpomněla. Žádné negativní vedlejší účinky jsem nepociťovala a neměla jsem ani žádné nevolnosti způsobené tím, že jsem neužívala vitamíny hned po jídle.

Vitamíny na vlasy s biotinem Love is in the hair

Vitamíny love is in the hair od Bloom Robbins se užívají formou gumových bonbonů ve tvaru jednorožce. O tom zda kousat či cucat jsem žádnou zmínku nenašla. Vzhledem k tomu, že jsou bonbony gumové, tak to přímo vybízí k tomu je rozkousat. Jejich konzistence je poměrně měkká a při kousání se mi gumídci velmi nepříjemně lepili na zuby. Zkusila jsem tedy bonbony cucat a bylo to mnohem lepší, pohodlnější a bez přilepených kousků bonbonů na zubech. Doporučuji tedy užívat gumové jednorožce formou cucání.

Obsah lahvičky s vitamíny na vlasy od Bloom Robbins

Na účinky vitamínů na vlasy s biotinem love is in the hair jsem byla velmi zvědavá, protože jsem měla po kolagenové kúře vlasy krásně lesklé a hladké, ale po měsíci od konce užívání, tyto účinky zcela vymizely. Po necelých dvou týdnech cucání vitamínů od Bloom Robbins jsem začala pozorovat viditelný lesk vlasů, které jsem měla na dotek mnohem hladší než před užíváním vitamínů. Takto rychlý účinek jsem nečekala a velmi příjemně mě překvapil.

Gumoví jednorožci Love is in the hair od Bloom robbins

Vitamíny na vlasy Bloom Robbins dále slibují podporu růstu vlasů, což bohužel nemohu posoudit, protože se tyto účinky projeví po přibližně třech měsících užívání vitamínů a já jsem je užívala jen měsíc. I přes to mě ale výsledky cucání gumových jednorožců mile překvapily. Vzhledem k viditelným výsledkům je evidentní, že moje vlasy trpí nedostatkem vitamínů a minerálů a vitamíny love is in the hair obsahují jejich dávku tak vysokou, že již po dvou týdnech působí moje vlasy zdravě.

Složení – 10/10

Výrobce Bloom Robbins uvádí, že vitamíny na vlasy love is in the hair jsou 100% veganské a obsahují jen přírodní dochucovadla a sladidla. Na etiketě lahvičky s vitamíny na vlasy je uvedeno toto složení:

Sladidlo (glukózový sirup, cukr), voda, želírovací látka (pektin), maltodextrin, kyselina (kyselina citrónová), kyselina askorbová (vitamin C), citrát hořečnatý, regulátor kyselosti (citrát sodný), DL-a tokoferylacetát (vitamin E), citrát zinečnatý, potahová látka [rostlinný olej (kokosový) a karnaubský vosk], aroma (aroma červeného ovoce), barviva (antokyany), D-pantotenát vápenatý (vitamín B5), ret (vitamin A), D-biotin, pyridoxin HCL (vitamin B6), ergokalciferol (vitamin D2), kyanokobalamin (vitamin B12), jodid draselný, cholin bitartrát, kyselina listová, seleničitan sodný a inositol.

Vitamíny na vlasy od Bloom robbins ve formě gumových jednorožců

Názvy některých látek jako maltodextrin, DL-a tokoferycetát či antokyany vyvolávají pocit, že se nejedná o přírodní látky. Opak je ale pravdou. Všechny látky obsažené v gumových jednorožcích Bloom Robbins jsou čistými přírodními látkami nebo sloučeninami několika přírodních látek.

Gumové bonbony neobsahují lepek ani laktózu, takže jsou vhodné i pro alergiky. Nenajdete v nich ani vepřovou či hovězí želatinu, což potěší zejména vegetariány, vegany a osoby, které nemohou konzumovat produkty pocházející z prasat a krav.

Cena – 8/10

Cena měsíčního balení je 800 Kč. Je to dost vysoká částka, která je ale srovnatelná s cenami vitamínů na vlasy ostatních prémiových značek. Vzhledem k viditelným účinkům po dvou týdnech užívání a velmi pohodlnému způsobu konzumace je cena odpovídající.

Vitamíny na vlasy s biotinem Love is in the hair

Parametry vitamínů na vlasy love is in the hair od Bloom Robbins

Vlastnost Parametr
Užívání 2 bonbony denně
Obsah balení 60 bonbonů
Počet vitamínů 9
Počet minerálů 6
Přibližná cena 800 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (282 hlasů)

Autor recenze

Veronika Štrachová
Veronika Štrachová

Jsem vystudovaná personalistka. Během rodičovské dovolené mě začalo bavit testovat nové produkty a psát o nich recenze, a proto jsem se této oblasti začala věnovat naplno. Rozumím si s moderními technologiemi a ráda zkouším nové výrobky. Ve volném čase se věnuji péči o zahradu, procházkám v přírodě se synem a turistice. Ráda objevuji krásu českých hor, lázeňských středisek a historických center měst.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář