ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
 • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze kapslí Blendea Supergreens

Recenze kapslí Blendea Supergreens

Rádi byste vyzkoušeli sílu 4 zelených superpotravin, ale nevyhovuje vám užívání formou nápoje namíchaného z prášku? Pak doporučuji vyzkoušet supergreens v kapslích. Konkrétně jsem pro vás otestovala kapsle od Blendea, obsahující lákavou kombinaci chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene a mladé pšenice.

Hodnocení kapslí Blendea Supergreens

9.8

Perfektní

Kapsle Blendea se pyšní skvělým složením bez jakýchkoli přidaných chemických látek, ale i bez lepku laktózy a cukru. Užívání je díky formě kapslí velmi jednoduché, kapsle se snadno polykají. Supergreens mají pozitivní vliv na imunitní systém, zažívání a celkově na vitalitu organismu.

Balení, obal, popis
10
Složení
10
Užívání a účinky
10
Velikost balení a cena
9
Klady
 • Jednoduché užívání pomocí kapslí
 • Pozitivně působí na trávení
 • Čisté složení bez konzervantů
 • Zlepšení imunity
 • Snižují únavu a vyčerpání
 • Bez lepku, bez laktózy, bez cukru
 • BIO kvalita
Zápory
 • Vyšší cena

Balení, obal, popis – 10/10

V klasické papírové krabici bez zbytečných plastových obalů na mě čekaly dvě skleněné lahvičky s kapslemi Blendea Supergreens. Každá z lahviček obsahuje 90 veganských kapslí. Lahvička působí díky skleněnému provedení velmi příjemně a bytelně. Design etikety je povedený, a co je důležité, naleznete zde přehledně všechny potřebné informace týkající zejména se složení, dávkování, obsahu, skladování a výrobce.

Níže v tabulce přehledně uvádím parametry kapslí Blendea Supergreens:

Parametr
Forma Kapsle
Užívání 3-6 kapslí denně
Obsah balení 90 kapslí
Počet dávek 15-30 dávek
Počet superpotravin 4
Přibližná cena 300 Kč

Složení – 10/10

Složení Supergreens mě příjemně překvapilo tím, že zde nenaleznete žádné přídavné látky, žádné konzervanty, lepek, laktózu nebo cukr. Kapsle obsahuje čistě jen 4 zelené superpotraviny v biokvalitě, a to v přesném procentuálním zastoupení:

 • 32 % zelený ječmen
 • 31 % mladá pšenice
 • 21 % spirulina
 • 16 % chlorela

Dále už je zde pouze měkká veganská kapsle, která se snadno polyká, přestože není nejmenší. Vzhledem k naprosto čistému složení kapslí, které jsou navíc bio, nemám ke složení žádné výhrady.

Užívání a účinky – 10/10

Podle návodu na obalu představuje denní dávka Blendea Supergreens 3-6 kapslí. Protože jsem s užíváním zelených potravin neměla zkušenosti, začala jsem na dávce 3 kapslí denně, kterou jsem přibližně po měsíci užívání zvýšila na 4-5 kapslí.

Osobně mi velmi vyhovuje konzumace supergreens formou tablet. Je to snadné a rychlé, není potřeba žádné přípravy, jako tomu je např. při konzumaci zelených potravin formou nápoje připravovaného z prášku. Někomu také nemusí vyhovovat chuť supergreens nebo jednoduše nechce každý den hledat vhodnou chvíli pro přípravu nápoje. Někteří výrobci také do nápojů přidávají různá aromata, aby bylo pití příjemnější. Složení pak už ale není tak čisté, jako tomu je u těchto tablet. Na druhou stranu, tablety vás jako nápoj nezasytí.

Blendea Supergreens - rozdělaná kapsle

Celkově se po více než měsíci užívání Supergreens cítím lépe, zejména jsem zaznamenala zlepšení imunity a více energie. Samozřejmě nemůžeme očekávat změnu o 180°, nicméně jsem pozitivní vliv opravdu pocítila. Podle dalších zkušeností vím, že Blendea Supergreens perfektně funguje na problematické zažívání. Tento problém osobně nemám, proto zlepšení trávení u sebe neuvádím, ale určitě stojí za zmínku uvést pozitivní vliv Supergreens na zažívací trakt.

Velikost balení a cena – 9/10

Jedno balení Blendea Supergreens obsahuje 90 kapslí, což vám při užívání 3 kapslí denně vystačí na 1 měsíc. Při užívání 6 kapslí denně už ale balení vydrží jen 15 dní. Cena výrobku je spíše vyšší, za jednu lahvičku zaplatíte přibližně 300 Kč. Blendea však mívá na své výrobky akce, kdy je možné sehnat její produkty o něco levněji.

Blendea Supergreens - vysypané kapsle

Cenu vidím asi jako jedinou nevýhodu. Na druhou stranu máte jistotu kvalitního čistého produktu, který vám může pomoci s problematickým trávením, zhoršenou imunitou a celkově pomáhá zlepšit vitalitu organismu. Osobně mě výrobek překvapil v pozitivním slova smyslu a ráda ho doporučím dál.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.6 (11 hlasů)

Autor recenze

Michaela Šumpíková
Michaela Šumpíková

Srovnáváním produktů před samotným nákupem jsem vždy trávila hodně času. Zde mám možnost zálibu v porovnávání zhmotnit do článků a pomoci tak s výběrem i čtenářům. Ve volném čase ráda vařím, věnuji se rodině a kočkám, poslouchám hudbu nebo zajdu na jazzový koncert.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář