ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
Menu

O webu

Chytrývýběr.cz je internetový portál, který přináší tipy na doporučené produkty v nejrůznějších segmentech. Na základě odborných a uživatelských recenzí doporučujeme nejlepší spotřebiče a výrobky z široké škály kategorií. Od autodoplňků, přes bílé zboží, malé spotřebiče, elektroniku, až po zahradní vybavení. Naším cílem je vám, co nejvíce zjednodušit výběr a najít produkt s nejlepším poměrem cena/výkon.

Jak vybíráme nejlepší produkty

Protože na trhu existují hromady produktů, není v našich silách každý z nich fyzicky otestovat. Abychom vám mohli co nejlépe poradit, naši redaktoři nejprve podrobně nastudují danou kategorii produktů. Poté si vytvoří užší seznam produktů s nejlepším poměrem ceny/výkon, které jsou aktuálně dostupné na trhu. Z nich následně vyberou ty zcela TOP v jednotlivých cenových kategoriích.

Při výběru se řídí jak vlastními zkušenostmi, tak zahraničními i českými odbornými recenzemi, včetně názoru samotných uživatelů. Předražené a poruchové produkty se tak nemají šanci do výběru nikdy dostat.

Součástí většiny článků jsou pak rady, jak daný spotřebič nebo jiné zboží vybrat, aby co nejlépe odpovídal vašim individuálním požadavkům.

Přiznaná affiliate (partnerská) spolupráce

Nejspíše si říkáte, jak náš web vydělává. Kromě reklamních prvků je hlavním příjmem portálu přiznaná affiliate (partnerská) spolupráce se srovnávačem cen Heureka.cz. Při kliknutí na odkaz či banner získáváme provizi za přivedené návštěvníky. Tuto provizi však neplatíte vy ani se o ni nenavyšuje konečná cenu produktů. Provize je vždy strhávána z marže obchodníků, kteří na Heurece inzerují.

Provozovatel

Affiliana s.r.o.

Malé náměstí 14/30
500 03 Hradec Králové

IČ: 07828608
DIČ: CZ07828608

Kontakt

[email protected]