ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

O nás

Chytrývýběr.cz je internetový portál, který přináší tipy na doporučené produkty v nejrůznějších segmentech. Na základě odborných a uživatelských recenzí doporučujeme nejlepší spotřebiče a výrobky z široké škály kategorií. Od autodoplňků, přes bílé zboží, malé spotřebiče, elektroniku, až po zahradní vybavení. Naším cílem je vám, co nejvíce zjednodušit výběr a najít produkt s nejlepším poměrem cena/výkon. Kontaktovat nás můžete zde.

Představení týmu Chytrývýběr.cz

Bohumil Rosička (šéfredaktor)

Bohumil Rosička

E-mail: [email protected]
Telefon: +420 704 079 164
LinkedIn

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů.

Petr Šedivý (zakladatel a provozovatel projektu)

Petr šedivý fotka
E-mail: [email protected]
LinkedInFacebook.

Petr se věnuje online marketingu a vždy ho zajímaly nové technologie. Pravidelně radí lidem ve svém okolí s výběrem všemožné elektroniky a doufá, že jeho rady někomu pomůžou i tady. Posledních několik let se vzdělává v oblasti financí a investic.

Adéla Švédová (redaktorka a junior editorka)

Adéla Švédová

E-mail: [email protected]
Facebook

Být členem Chytrého Výběru pro mě znamená výhodu v tom, že si můžu udělat představu o aktuální situaci na trhu s různým zbožím. Nemusí totiž být jednoduché se v ní vyznat a všichni se snažíme své peníze co nejlépe investovat. Je radost předávat získané informace dál.
Společně s Bohoušem se podílí na dalších projektech, například Dobrá Víla.cz a Světaznalec.cz.

Petr Jaroněk (redaktor a spisovatel)

Petr Jaroněk spisovatel a copywriter

E-mail: [email protected]
LinkedIn, Facebook.

Psaní je můj koníček i práce, které se věnuju už skoro patnáct let. Když zrovna netrápím klávesnici, věnuju se hudbě, sportu, literatuře, historii, vaření, cestování – a lecčemu z toho samozřejmě ideálně s rodinou, která se mi utěšeně rozrůstá.
Petr má na kontě už několik skvělých knih. O jeho prvotině se můžete dočíst zde.

Veronika Suchá (redaktorka a milovnice severských psů)

Profilový obrázek
E-mail: [email protected]
LinkedIn.

Jsem fanynka nových technologií, světa IT. Ráda se učím nové věci z různých oblastí a (možná netradičně) ráda porovnávám produkty. Proto mě baví tímto prostřednictvím přinášet užitečné informace lidem, kteří si nevědí rady při výběru.
Kromě práce se věnuji svým 11 severským psům, své chovatelské stanici, dogscooteringu, mushingu a dogtrekkingu.

Hana Smětáková (redaktorka a freelancer)

Hana Smětáková profil

E-mail: [email protected]
LinkedIn.

Už několik let se zabývám copywritingem a má práce mě moc baví. Ve volném čase nepohrdnu procházkou do přírody, relaxací v sauně, zajímavou knížkou nebo třeba cvičením. Moc ráda také objevuji nová místa, a proto není žádným tajemstvím, že mým největším koníčkem je cestování.
Chytrý výběr není jediným portálem kde Hanku můžete sledovat. Svůj um prezentuje i na stránkách Modio.cz nebo Datart.cz

Michaela Beranová (redaktorka a máma na full time)

Míša Beranová profil
E-mail: [email protected]
Facebook.

Po studiu českého jazyka a literatury na FF UK několik let sbírala zkušenosti v korporátních společnostech, jako je Coca-Cola. Při mateřské se pak začala věnovat copywritingu, kde uplatňuje nejen znalosti z marketingu ale především svou vášeň pro psané slovo. Ve volném čase ráda čte, poslouchá hudbu a hraje PC hry.

Další redaktoři, redaktorky a členové týmu

ChytrýVýběr

Na tvorbě článků a recenzí se samozřejmě podílejí i další lidé. Copywriteři,  konzultanti, grafici a programátoři, kterým tímto děkujeme, a bez nichž by náš portál nebyl tak obsáhlý, jak nyní je.

Spolupráce

Jsme tým nadšenců, kteří společně táhnou za jeden provaz. Zakládáme si na vzájemné spolupráci, ochotě a důvěře. Pokud s námi chcete spolupracovat, navštivte tuto stránku, kde najdete další informace.

Rádi v našich řadách přivítáme nové tváře. Požadavky jsou všeobecná znalost našeho oboru, dobré stylistické a vyjadřovací schopnosti a především ochota pracovat a spolehlivost.

Pokud máte zájem o obchodní spolupráci, navštivte tuto sekci, kde najdete další informace.

Jak vybíráme nejlepší produkty

Protože na trhu existují hromady produktů, není v našich silách každý z nich fyzicky otestovat. Abychom vám mohli co nejlépe poradit, naši redaktoři nejprve podrobně nastudují danou kategorii produktů. Poté si vytvoří užší seznam produktů s nejlepším poměrem ceny/výkon, které jsou aktuálně dostupné na trhu. Více se o našich postupech dozvíte na stránce, jak hodnotíme.

Chytrý Výběr

Přiznaná affiliate (partnerská) spolupráce

Recenzní portál Chytryvyber.cz spolupracuje se srovnávacím portálem Heureka.cz a desítkami e-shopů nejen v ČR, jako je například Alza, Venira, Home&Cook. Pokud se přes naše odkazy na stránku Heureky prokliknete a internetový srovnávač navštívíte, Heureka nám za vaši návštěvu dá malou provizi. Jednotlivé obchody nám navíc dávají určitou provizi z nákupu, který u nich provedete.

Z těchto provizí je celý Chytryvyber.cz financován. Díky vašim proklikům a nákupům vám můžeme připravovat čerstvé recenze a srovnání zcela zdarma. Finanční zisk nám také přináší inzerce na našich stránkách.

Nákupem přes naše odkazy se vám cena v žádném případě nezvýší! Tuto částku platí obchody v rámci svých marketingových rozpočtů.

Fakturační údaje

Affiliana s.r.o.

Malé náměstí 14/30
500 03 Hradec Králové

IČ: 07828608
DIČ: CZ07828608

Další zajímavé odkazy:
Kontakty
Jak hodnotíme
Možnosti spolupráce

Podmínky užití
Ochrana osobních údajů