ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
 • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Vakuové čističe pleti

Zdravá a krásná pleť si vyžaduje kvalitní péči. Trápí vás akné či jiné nedokonalosti? Pak vyzkoušejte vakuový čistič pleti. Tento malý kosmetický pomocník dokáže doslova zázraky. Nám se nejvíce osvědčil čistič černých teček Concept PO2010 Perfect Skin. Vakuový čistič pórů pomocí podtlaku efektivně a bezbolestně čistí pleť do hloubky. Pomocí podtlaku odstraní z pórů maz i další nečistoty. Výsledkem je dokonale čistá a prokrvená pleť. Vakuová čistička pleti je ideálním řešením i pro osoby s velmi citlivou pokožkou.

Nejlepší celkově

Profesionální vakuový čistič obličeje. Vodotěsný, dobíjecí se 3 nástavci.

Nejlepší poměr cena/výkon

Praktický vakuový čistič obličeje s integrovanou kamerou a 6 nástavci.

Levný základ

Levný vakuový čistič obličeje. Dobíjecí baterie a 5 výměnných nástavců.

Nejlepší vakuové čističe pleti

Recenze Concept PO2010 Perfect Skin  – Výkonný čistič pórů pro náročné

Vakuový čistič obličeje Concept Pro náročné

Výkon: 2 W | Režimy: 3 | Napájení: dobíjecí | Rozměry: 19,5 × 6 × 4,5 cm | Hmotnost: 0,2 kg | Nástavce: 3 | Vodotěsné: ano | Přibližná cena: 1 000 Kč

Klady
 • Skvělý výkon
 • Dobíjecí
 • Vodotěsný
 • Indikátor stavu baterie
 • Nízká hmotnost
Zápory
 • Vyšší pořizovací cena

Dopřejte své pleti profesionální péči jako ze salonu a pořiďte si výkonný vakuový čistič pleti na černé tečky a akné Concept PO2010 Perfect Skin.

Jednou z hlavních předností tohoto modelu je jeho skvělý výkon. Vakuový podtlak je dostatečně silný, aby odstranil i ty největší nečistoty a zbytky odumřelých buněk či make-upu. Na výběr máte celkem 3 režimy s různou intenzitou sání a 3 nástavce pro různé části obličeje. Chválíme vodotěsné provedení, jež značně usnadňuje údržbu.

Velkým plusem je i dobíjecí baterie, která šetří nejen vaši peněženku, ale také životní prostředí. Vakuový čistit pleti lze dobít pomocí USB kabelu, jenž je součástí balení. Příjemným bonusem je světelná indikace stavu baterie. Vakuový čistit pleti Concept PO2010 Perfect Skin je ideálním řešením pro náročné uživatele. Kromě perfektního výkonu a povedeného designu potěší vodotěsným provedením a dobíjecí baterií.

Recenze BeautyRelax Poremax iCam Smart – Vakuový čistič pleti s kamerou

Vakuový čistit pleti s kamerou Zlatý střed

Výkon: – | Režimy: 3 | Napájení: dobíjecí | Rozměry: 19 × 4 × 4 cm | Hmotnost: 0,3 kg | Nástavce: 6 | Vodotěsné: ne | Přibližná cena: 800 Kč

Klady
 • Integrovaná kamera se zoomem
 • Mobilní aplikace
 • 6 nástavců
 • Atraktivní design
Zápory
 • Není vodotěsný

V poměru ceny a kvality je jednoznačný vítězem podtlakový čistit pleti BeautyRelax Poremax iCam Smart. Jeho hlavní předností je integrovaná kamera a propojení s mobilní aplikací.

Vakuový čistič pleti na černé tečky a akné vás na první pohled zaujme povedeným designem. Na těle přístroje se nachází přehledný ovládací panel s displejem, na němž najdete mimo jiné také indikátor stavu baterie. Vakuový čistič obličeje BeautyRelax umožňuje opravdu precizní péči o pleť díky zabudovanému LED světlu a HD kameře s 20násobným zoomem.  Snímaný obraz si můžete pomocí Wi-Fi připojení a aplikace zobrazit v chytrém telefonu či tabletu. Přístroj obsahuje dobíjecí baterii typu Li-Ion a celkem 6 výměnných nástavců.

Jediným nedostatkem tohoto jinak perfektního kosmetického pomocníka je absence vodotěsného provedení. Jinak se jedná o vynikající vakuový čistič pleti za skvělou cenu.

Recenze inSPORTline Suckage – Levný vakuový čistič pórů

Levný vakuový čistič pleti Levný základ

Výkon: 1,4 W | Režimy: 3 | Napájení: dobíjecí | Rozměry: 16,5 × 6 × 4,3 cm | Hmotnost: 0,13 kg | Nástavce: 5 | Vodotěsné: ne | Přibližná cena: 700 Kč

Klady
 • Nízká pořizovací cena
 • 5 nástavců
 • Dobíjecí
 • Skvělá výdrž baterie
Zápory
 • Není voděodolný
 • Menší výkon

Pro méně náročné uživatele je skvělou volbou vakuový odstraňovač černých teček inSPORTline Suckage. Tento cenově dostupný model potěší dobíjecí baterií a 5 výměnnými nástavci.

Levný kosmetický pomocník inSPORTline vás překvapí kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Perfektně padne do ruky a dobře se drží. Přesto, že disponuje menším výkonem než dražší modely, dokáže bez problému vyčistit pleť do hloubky. Nabízí celkem 3 stupně sání a 5 nástavců. Mezi nimi najdete také mikrokrystalickou hlavici pro odstranění zrohovatělé kůže na rukou či nohou. Vakuový čistit pleti potěší také dobíjecí baterií s velmi dobrou kapacitou.

Pokud chcete vyzkoušet, jak vakuový čistit na póry funguje, inSPORTline Suckage je ideální volbou. Za nízkou cenu pořídíte spolehlivý produkt, který plní svůj účel na výbornou.

Test a porovnání 8 vakuových čističů pleti

Concept PO2010 BeautyRelax Poremax inSPORTline Suckage Beurer FC 41 ISO 9693 Face Vacuumizer Mengsha XN-8030 ProfiCare PR 3025
Vakuový čistič obličeje Concept Pro náročné Vakuový čistit pleti s kamerou Zlatý střed Levný vakuový čistič pleti Levný základ Vakuový čistič pleti recenze Vakuový čistit pleti ISO 9693 hodnocení Vakuový čistič pleti Dedra Vakuový čistič pleti Mengsha dobíjecí Recenze vakuový čistič obličeje ProfiCare
Přibližná cena 1 000 Kč 800 Kč 700 Kč 800 Kč 100 Kč 400 Kč 300 Kč 500 Kč
Výkon 2 W 1,4 W 5 W
Režimy 3 3 3 5 3 3 5 5
Napájení dobíjecí dobíjecí dobíjecí dobíjecí dobíjecí dobíjecí dobíjecí dobíjecí
Rozměry 19,5 × 6 × 4,5 cm 19 × 4 × 4 cm 16,5 × 6 × 4,3 cm 16,9 × 4,3 × 4,3 cm 19,5 × 4,5 × 4 cm 15 × 4 × 3,8 cm 20 × 4,2 × 4,2 cm  20 × 4,5 × 4,5 cm
Hmotnost 0,2 kg 0,3 kg 0,13 kg 0,15 kg 0,2 kg 0,3 kg
Nástavce 3 6 5 3 4 3 4 4
Vodotěsné × × × × × × ×
Zjistit
cenu
Zjistit
cenu
Zjistit
cenu
Zjistit
cenu
Zjistit
cenu
Zjistit
cenu
Zjistit
cenu
Zjistit
cenu

Nejprodávanější vakuové čističe pleti

Jak vybrat vakuový čistič pleti

Vakuový čistič pórů může být skvělým kosmetickým pomocníkem v boji proti černým tečkám a akné. Aby vám sloužil dobře, je však potřeba jeho výběru věnovat dostatek pozornosti. Než se pustíte do hledání, poradíme vám, na co se při výběru vakuového čističe na akné a černé tečky zaměřit. Kromě výkonu a funkcí se vyplatí zohlednit také další parametry, které vám blíže upřesníme na následujících řádcích.

Jaký výkon má vakuový čistič pleti

Výkon či síla sání bude pravděpodobně jeden z prvních parametrů, na který se při výběru vakuového čističe pleti na černé tečky a akné podíváte. A dobře uděláte. Přístroj s příliš slabým výkonem nedokáže pleť vyčistit do hloubky a ošetření pleti trvá mnohem déle než se silnějšími modely.

Většina modelů disponuje regulací výkonu. Na výběr máte obvykle 3 až 5 stupňů sání. Nižší výkon je vhodný především pro osoby s citlivou pokožkou, silnější sání naopak oceníte při čistění hůře dostupných míst, jako jsou například záhyby v oblasti nosu.

Jak se zbavit akné

Jaké funkce má vakuový čistič pleti

Vakuový čistič na póry funguje na principu podtlaku, s jehož pomocí hloubkově čistí póry a efektivně zbavuje pleť mazu, nečistot i zbytků make-upu. Vybrané modely vám mohou nabídnout mnohem více. Mezi oblíbené funkce patří masážní režimy či peeling.

Používání přístroje vám značně ulehčí nadstandardní funkce, jako je osvětlení. Některé podtlakové čističe pórů jsou vybaveny výkonným LED osvětlením. Skutečně perfektních výsledků docílíte také s vakuovými čističi pleti s kamerou. Integrovaná kamera s optickým zoomem odhalí i drobné a hůře viditelné nedokonalosti. Snímaná místa si můžete pohodlně prohlédnout na chytrém telefonu či tabletu.

Náš tip

V boji proti akné, vráskám a jiným nedokonalostem vám pomůže také galvanická žehlička.

Jak je napájen vakuový čistič pórů

Napájení je dalším důležitým parametrem, kterému se při výběru vyplatí věnovat pozornost. V současné době trh nabízí 3 varianty napájení. Cenově nejdostupnější čističe pleti jsou obvykle napájeny pomocí tužkových baterií. Nízká pořizovací cena takových modelů je sice výhodou, provoz se však s ohledem na nutnost neustálého kupování nových baterií časem prodraží.

Skvělou alternativou jsou pak dobíjecí vakuové čističe na póry. Ty bývají vybaveny zabudovanou baterií typu Li-Ion. Stejně jako v případě elektrických zubních kartáčů, baterii často není možné vyměnit. Pokud přestane fungovat, je třeba vyměnit celý přístroj.

Další možností jsou vakuové čističky pleti napájené ze sítě. Kabel sice může při používání trochu překážet, tyto čističe pleti vás ale potěší skvělým, a především stálým výkonem. Bateriové i dobíjecí čističe mohou při slabší baterii ztrácet výkon.

vakuová čistička pleti recenze

 

Jak velký je vakuový čistič pleti

Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční kosmetický nástroj, rozměry a hmotnost hrají poměrně velkou roli. Doporučujeme vám se při výběru zaměřit na ergonomické modely. A to zejména v případě, že hodláte elektrický čistič pórů používat každý den. Péče o celý obličej vám zabere i několik desítek minut. Přistroj by tedy měl být dostatečně lehký, aby vás při delším používání nebolela ruka.

Příslušenství k vakuovému čističi pleti

Obsah balení je bezesporu dalším důležitým hlediskem. Téměř všechny vakuové čističe pleti nabízejí alespoň 2 nástavce. Ty lepší však disponují až 5 různými hlavicemi. Ty se liší nejen velikostí, ale především svým určením a funkcí. Pro intenzivní čistění do hloubky se používají nástavce s malým sacím otvorem.

Některé přístroje obsahují nejen různé hlavice pro jednotlivé části obličeje, ale pyšní se i speciálním nástavcem pro peeling či masáž obličeje. Velký počet nástavců, který najdete povětšinou u dražších modelů, je však někdy zbytečný. Jen málokterý uživatel aktivně využívá všechny nástavce. Většinou si oblíbí jeden či dva a pro ostatní nemá využití.

Na co se ještě zaměřit

Máte vybrané dva kandidáty a nevíte, pro který vakuový čistič pleti se rozhodnout? Při výběru si můžete zaměřit také na vodotěsnost přístroje. Přesto, že se přístroj nepoužívá společně s vodou, vodotěsné provedení velmi usnadňuje údržbu. Dalším bonusem je také indikace stavu baterie u dobíjecích modelů.

vakuový čistič na póry

Jak používat vakuový čistič pleti

Používání vakuového přístroje na čištění pórů je opravdu jednoduché a zvládne jej úplně každý. Prozradíme vám pár tipů, které vám práci s touto kosmetickou pomůckou značně usnadní. Pro dosažení kýžených výsledků je zásadní, aby před čištěním byly póry otevřené. Do procedury se tak můžete pustit po koupeli, nebo si obličej napařte nad hrncem s horkou vodou. Póry se otevřenou také přikládáním teplého ručníku na obličej.

Vzhledem k tomu, že pomůcka funguje na principu podtlaku, nikdy nezůstávejte na jednom místě déle než 3 vteřiny. Mohlo by dojít k podráždění pokožky. Pozornost věnujte také volbě vhodného nástavce. Pokud máte citlivou pleť, pro první čištění volte raději nižší stupeň podtlaku. Po vyčištění pleti je nutné póry uzavřít. S tím vám pomůže studená voda. Nezapomínejte také na kvalitní hydratační krém pro váš typ pleti. Pro ještě lepší péči doporučujeme použít také pleťovou masku.

Kde koupit vakuový čistič pleti

Při výběr vakuového čističe pleti se vyplatí navštívit srovnávací portál Heureka.cz. Najdete zde nejen pestrou nabídku produktů různých značek, ale především si můžete přečíst hodnocení jednotlivých modelů a porovnat ceny v různých obchodech. Zajímavá nabídka na vás čeká také v internetovém obchodě Alza.cz. Zavítat můžete i na stránky výrobců vakuových čističů, jako je například Concept.

Nejoblíbenější značky vakuových čističů obličeje

Valkuový čistič pleti Concept

Mezi populární výrobce vakuových čističů pleti bezesporu patří značka Concept. V její nabídce na vás čekají špičkové produkty určené pro hloubkovou péči o pleť. Ceny jsou sice poněkud vyšší, ale vzhledem ke kvalitě výrobků jsou zcela oprávněné.

Logo Concept - nejlepší minibary

Vakuový čistič pórů BeautyRelax

Tato česká značka se zaměřuje na výrobu a prodej moderních kosmetických přístrojů. Za více než 10 let svého působení si získala jméno mezi spotřebiteli, kteří si chválí kvalitní provedení jejích výrobků. Kromě vakuových čističů nabízí také galvanické žehličky či ultrazvukové špachtle.

Kosmetické přístroje BeautyRelax

Vakuový odstraňovač černých teček Beurer

Tohoto německého výrobce není třeba dlouze představovat. Přesto, že se tato značka soustředí zejména na výrobu zdravotnických pomůcek a přístrojů, v jejich nabídce najdete i kosmetické pomocníky. S více než 90letou historií je značka Beurer spojením tradiční kvality a nejmodernějších technologií.

Beurer-logo

Kolik stojí vakuový čistič pleti

Vakuové čističe pleti patří mezi cenově dostupnější kosmetické přístroje. Ty nejlevnější lze pořídit již za 300 Kč. Modely osvědčených značek obvykle stojí od 500 do 1 000 Kč. Pokud hledáte vakuový čistič pórů s nadstandardními funkcemi, zaplatíte za něj od 1 500 do 2 000 Kč.

Oblíbené přístroje na čištění pleti

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 4.3 (12 hlasů)

Autor článku

Hana Smětáková
Hana Smětáková

Už několik let se zabývám copywritingem a má práce mě moc baví. Ve volném čase nepohrdnu procházkou do přírody, relaxací v sauně, zajímavou knížkou nebo třeba cvičením. Moc ráda také objevuji nová místa, a proto není žádným tajemstvím, že mým největším koníčkem je cestování. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář