ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze vakuového čističe pleti inSPORTline Suckage

InSPORTline Suckage vakuový čistič obličeje recenze

Pokud hledáte cenově dostupný ale výkonný vakuový čistič pórů, pak vám doporučujeme vyzkoušet inSPORTline Suckage. S touto kosmetickou pomůckou se rychle a snadno zbavíte akné i jemných vrásek. Více se dozvíte v následující recenzi.

Krásná a zdravě vypadající pleť si žádá pravidelnou péči. Objevte vakuové čističe pórů pro hloubkové čištění pleti. V našem novém článku vám představíme ty nejlepší kosmetické pomocníky a pomůžeme vám s výběrem.

Hodnocení vakuového čističe pleti inSPORTline Suckage

9.2

Perfektní

Cenově dostupný podtlakový čistit pleti. Potěší velmi dobrým výkonem, perfektní výdrží dobíjecí baterie a bohatou výbavou.

Režimy a funkce
8
Napájení
10
Příslušenství
10
Rozměry a praktičnost
10
Design
8
Klady
  • Skvělá výdrž baterie
  • Nízká hmotnost
  • Bohaté příslušenství
  • Nízká cena
  • Mikrokrystalický nástavec
Zápory
  • Není vodotěsný

Režimy a funkce – 8/10

Podtlakový čistič pórů inSPORTline Suckage sice nepatří mezi prémiové kosmetické pomůcky, přesto disponuje dostatečným výkonem. Podtlak, s jehož pomocí jsou z pleti odsávány nečistoty a maz, lze snadno regulovat. Na výběr máte 3 režimy. Nejnižší stupeň je vhodný pro lokální čistění a odstranění drobných nedostatků. Naopak silný podtlak oceníte, pokud máte problematickou a velmi mastnou pleť. Větší intenzita sání je také ideální pro čištění špatně dostupných míst, například záhybů v okolí nosu.

Napájení 10/10

Přesto, že se jedná o jeden z levnějších vakuových čističů černých teček, i tento model disponuje nabíjecí baterií. Uvnitř pomůcky se nachází baterie typu Li-Ion, která vás navíc potěší opravdu velkou kapacitou. Oproti jiným modelům vám tak čistička pleti na jedno nabití vydrží pracovat mnohem déle než u jiných přístrojů. Baterie je plně nabitá již za 3 hodiny a doba provozu činí 2 hodiny. Chválíme také světelnou indikaci stavu baterie.

Recenze InSPORTline Suckage

Příslušenství – 10/10

Jednou z předností této vakuového čističky pórů je bohatá výbava. Součástí příslušenství je celkem 5 podtlakových nástavců. Kromě 4 nástavců pro hloubkové čištění pórů, které se liší velikostí i určením, zde najdete také mikrokrystalickou hlavici pro odstranění zrohovatělé kůže. Tento nástavec však nikdy nepoužívejte na obličej. Pečovat s ním můžete například o své ruce či chodidla.

Rozměry a praktičnost – 10/10

Vakuový čistič pleti inSPORTline Suckage patří mezi nejlehčí kosmetické přístroje, které jsme v naší redakci testovali. Jeho váha činí pouze 0,13 kg a práce s ním je tedy opravdu pohodlná. Rozměry této pomůcky jsou srovnatelné s jinými modely. Na výšku čistič měří 16,5 cm. Bez problému jej tak uložíte do skříňky či šuplíku.

Levný vakuový čistič pleti

Design – 8/10

Podtlakový čistič černých teček inSPORTline Suckage vás potěší nejen velmi dobrým výkonem, ale také atraktivním designem. Na přístroji převládá bílá barva, jež je doplněná o ozdobné prvky v elegantní šedé. Oceňujeme, že svým designem je pomůcka neutrální, tudíž se jistě zalíbí i mužským uživatelům. Potěšilo nás i modré podsvícení displeje.

Technické parametry

Značka: inSPORTline
Vhodný na: obličej, ruce, nohy
Režimy: 3
Nástavce: 5
Napájení: dobíjecí baterie
Hmotnost: 0,31 kg
Rozměry: 16,5 × 6 × 4,3 cm
Vodotěsný: NE

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.6 (21 hlasů)

Autor recenze

Hana Smětáková
Hana Smětáková

Už několik let se zabývám copywritingem a má práce mě moc baví. Ve volném čase nepohrdnu procházkou do přírody, relaxací v sauně, zajímavou knížkou nebo třeba cvičením. Moc ráda také objevuji nová místa, a proto není žádným tajemstvím, že mým největším koníčkem je cestování. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář