ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
Menu

Recenze vakuového čističe pleti inSPORTline Suckage

InSPORTline Suckage vakuový čistič obličeje recenze

Pokud hledáte cenově dostupný ale výkonný vakuový čistič pórů, pak vám doporučujeme vyzkoušet inSPORTline Suckage. S touto kosmetickou pomůckou se rychle a snadno zbavíte akné i jemných vrásek. Více se dozvíte v následující recenzi.

Krásná a zdravě vypadající pleť si žádá pravidelnou péči. Objevte vakuové čističe pórů pro hloubkové čištění pleti. V našem novém článku vám představíme ty nejlepší kosmetické pomocníky a pomůžeme vám s výběrem.

Hodnocení vakuového čističe pleti inSPORTline Suckage

9.2

Perfektní

Cenově dostupný podtlakový čistit pleti. Potěší velmi dobrým výkonem, perfektní výdrží dobíjecí baterie a bohatou výbavou.

Režimy a funkce
8
Napájení
10
Příslušenství
10
Rozměry a praktičnost
10
Design
8
Klady
  • Skvělá výdrž baterie
  • Nízká hmotnost
  • Bohaté příslušenství
  • Nízká cena
  • Mikrokrystalický nástavec
Zápory
  • Není vodotěsný

Režimy a funkce – 8/10

Podtlakový čistič pórů inSPORTline Suckage sice nepatří mezi prémiové kosmetické pomůcky, přesto disponuje dostatečným výkonem. Podtlak, s jehož pomocí jsou z pleti odsávány nečistoty a maz, lze snadno regulovat. Na výběr máte 3 režimy. Nejnižší stupeň je vhodný pro lokální čistění a odstranění drobných nedostatků. Naopak silný podtlak oceníte, pokud máte problematickou a velmi mastnou pleť. Větší intenzita sání je také ideální pro čištění špatně dostupných míst, například záhybů v okolí nosu.

Napájení 10/10

Přesto, že se jedná o jeden z levnějších vakuových čističů černých teček, i tento model disponuje nabíjecí baterií. Uvnitř pomůcky se nachází baterie typu Li-Ion, která vás navíc potěší opravdu velkou kapacitou. Oproti jiným modelům vám tak čistička pleti na jedno nabití vydrží pracovat mnohem déle než u jiných přístrojů. Baterie je plně nabitá již za 3 hodiny a doba provozu činí 2 hodiny. Chválíme také světelnou indikaci stavu baterie.

Recenze InSPORTline Suckage

Příslušenství – 10/10

Jednou z předností této vakuového čističky pórů je bohatá výbava. Součástí příslušenství je celkem 5 podtlakových nástavců. Kromě 4 nástavců pro hloubkové čištění pórů, které se liší velikostí i určením, zde najdete také mikrokrystalickou hlavici pro odstranění zrohovatělé kůže. Tento nástavec však nikdy nepoužívejte na obličej. Pečovat s ním můžete například o své ruce či chodidla.

Rozměry a praktičnost – 10/10

Vakuový čistič pleti inSPORTline Suckage patří mezi nejlehčí kosmetické přístroje, které jsme v naší redakci testovali. Jeho váha činí pouze 0,13 kg a práce s ním je tedy opravdu pohodlná. Rozměry této pomůcky jsou srovnatelné s jinými modely. Na výšku čistič měří 16,5 cm. Bez problému jej tak uložíte do skříňky či šuplíku.

Levný vakuový čistič pleti

Design – 8/10

Podtlakový čistič černých teček inSPORTline Suckage vás potěší nejen velmi dobrým výkonem, ale také atraktivním designem. Na přístroji převládá bílá barva, jež je doplněná o ozdobné prvky v elegantní šedé. Oceňujeme, že svým designem je pomůcka neutrální, tudíž se jistě zalíbí i mužským uživatelům. Potěšilo nás i modré podsvícení displeje.

Technické parametry

Značka: inSPORTline
Vhodný na: obličej, ruce, nohy
Režimy: 3
Nástavce: 5
Napájení: dobíjecí baterie
Hmotnost: 0,31 kg
Rozměry: 16,5 × 6 × 4,3 cm
Vodotěsný: NE

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.6 (21 hlasů)

Autor recenze

Odborná redakce
Odborná redakce

Redaktoři webu ChytrýVýběr.cz vám pomáhají s výběrem toho správného produktu. Na základě odborných testů a uživatelských recenzí doporučují nejlepší produkty z široké škály kategorií. Více informací >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář