ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze vakuového čističe pleti Concept PO2010 Perfect Skin

Vakuový čistič pleti Concept Perfect Skin

Dopřejte své pleti prvotřídní péči! Objevte prémiový vakuový čistit pleti Concept Perfect Skin. S tímto luxusním kosmetickým pomocníkem se snadno, rychle a bezbolestně zbavíte všech nedokonalostí, které vás trápí. Vakuová čistička pleti pomocí podtlaku hloubkově čistí póry a prokrvuje pokožku. Tím se zlepšuje její elasticita, a pleť tak získá svěží a mladiství vzhled.

Toužíte po krásné a zdravé pleti? Pak jsou vakuové čističe pórů skvělou volbou.

Hodnocení vakuového čističe pleti Concept Perfekt Skin

9.8

Perfektní

Luxusní vakuový čistič černých teček. Vynikající výkon, kvalitní konstrukce i atraktivní design. Velkým plusem je dobíjecí baterie a vodotěsné provedení.

Režimy a funkce
10
Napájení
10
Příslušenství
9
Rozměry a praktičnost
10
Design
10
Klady
  • Skvělý výkon
  • Vodotěsné provedení
  • Atraktivní design
  • Nízká hmotnost
  • Dobíjecí baterie
Zápory
  • Vyšší pořizovací cena
  • Menší počet nástavců

Režimy a funkce – 10/10

Vakuový čistič na póry Concept se pyšní opravdu skvělým výkonem. Svým uživatelům nabízí celkem 3 podtlakové režimy o různé intenzitě. Režim slabšího podtlaku je vhodný pro osoby s citlivou a jemnou pletí, silné sání naopak ocení uživatelé s velmi mastnou či problematickou pokožkou. Vyšší intenzita sání se také hodí pro čistění hůře dostupných míst, jako jsou záhyby v okolí nosu.

Od jiných modelů se odlišuje také vodotěsným provedením. Přesto, že k práci s vakuovým čističem obličeje není vody potřeba, vodotěsnost značně usnadňuje jeho údržbu. Pomůcku lze jednoduše omýt pod proudem vody a nechat uschnout. Dalším plusem je funkce automatického vypnutí. Po 3 minutách nečinnosti se přístroj sám vypne, čímž se šetří baterie a prodlužuje její životnost.

Concept PO2010 nástavce

Napájení 10/10

V dnešní době již většina vakuových čističů pleti na černé tečky disponuje dobíjecí baterií. Model Concept PO2010 není výjimkou. Přístroj obsahuje integrovanou baterii typu Li-Ion, jež se dobíjí pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Čím se ale tato pomůcka liší od těch ostatních, je světelná indikace stavu baterie. Nehrozí tak, že se vám přístroj vypne v průběhu čištění.

Příslušenství – 9/10

Přesto, že jiné modely disponují větší nabídkou příslušenství, podtlakový čistič pórů Concept nabízí dostatečný počet nástavců. V balení najdete 3 různé nástavce. Každý z nich pro jinou část obličeje. Nástavec s největším průměrem je určený pro čistění T-zóny, jež patří mezi nejproblematičtější partii obličeje. Střední nástavec se hodí pro čistění kůže v okolí brady a na tvářích. Poslední, nejmenší nástavec je vhodný pro lokální čistění. Tento nástavec doporučujeme osobám s citlivou a jemnou pletí.

Rozměry a praktičnost – 10/10

Čistič černých teček Concept Perfect Skin patří mezi menší kosmetické přístroje. S rozměry 19,5 × 6 × 4,5 cm se jedná o skladnou pomůcku, kterou lze uložit do šuplíku či na poličku v koupelně. Při testování jsme si pochvalovali především nízkou hmotnost, díky níž se s přístrojem pracuje velice dobře. Vakuový čistič obličeje váží pouhých 0,2 kg. 

Vakuový čistič obličeje Concept

Design – 10/10

Vakuový čistič pórů Concept vyniká nejen skvělými funkčními vlastnosti, ale potěší i atraktivním designem. Elegantní bílé provedení v kombinaci s metalickými ozdobnými prvky v odstínu rosegold působí vskutku luxusně. Takového pomocníka je škoda schovat do šuplíku.

Technické parametry

Značka: Concept
Vhodný na: obličej
Režimy: 3
Nástavce: 3
Napájení: dobíjecí baterie
Hmotnost: 0,2 kg
Rozměry: 19,5 × 6 × 4,5 cm
Vodotěsný: ANO

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.2 (21 hlasů)

Autor recenze

Hana Smětáková
Hana Smětáková

Už několik let se zabývám copywritingem a má práce mě moc baví. Ve volném čase nepohrdnu procházkou do přírody, relaxací v sauně, zajímavou knížkou nebo třeba cvičením. Moc ráda také objevuji nová místa, a proto není žádným tajemstvím, že mým největším koníčkem je cestování. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář