ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Michaela Beranová – redaktorka

Nikdy se nehádejte s copywritery, neb těm slova nikdy nedojdou. 

Láska k psanému slovu mě provází již od dětství. Od čtení pod peřinou, v autobuse či ve škole pod lavicí mě čtenářská vášeň dovedla ke studiu Českého jazyka a literatury a následně Komparatistiky na Univerzitě Karlově. Zde jsem poznala náš mateřský jazyk ze všech možných i nemožných stran a pochopila, jakou moc má dobře zvolené slovo.

Po absolvování jsem se rozhodla své teoretické znalosti obohatit o zkušenosti z obchodu a začala pracovat jako podpora prodeje pro společnost LG. Moje další cesta směřovala do Coca-Coly HBC, kde se moje obzory rozšířily o zkušenosti s analýzou dat i marketingem. A protože jsem si nedovedla představit během rodičovské dovolené nepracovat, začala jsem se věnovat copywritingu. Obsahový marketing pro mě však není jen únikem od přebalování a stavění komínů z kostek. Je to moje velká vášeň. Digitální marketing mi umožňuje uplatnit nejen moji kreativitu ale také analytické uvažování. Tabulky a grafy mají místo nejen v mém profesním ale také v soukromém životě.

Ve volném čase se věnuji DIY projektům, moji nejnovější zálibou je práce se dřevem. Energii dobíjím poslechem hudby, hraním počítačových her či online nakupováním.

Odbornost a zkušenosti:

Podpora a analýza prodeje

Promotion a Category management

Tvorba obsahu a grafický design

Affiliate marketing

SAP, WordPress, Canva, MS Office

Spolupráce: DobráVíla.cz, StudentPoint.cz

Vzdělání a certifikace:

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy: Obory Český jazyk a literatura (Bc.) a Komparatistika (Mgr.)

Základy digitálního marketingu — Google kurz s certifikací

FCE — Cambridge certifikát z angličtiny

Kontakty:

[email protected]

LinkedIn

Nejlepší brusky na řetěz

Nejlepší brusky na řetěz

Když řežu, musíš přidat plyn. Pro snadné a pohodlné řezání dřeva budete potřebovat nejen výkonnou pilu, ale především dostatečně ostrý...
Michaela BeranováMichaela Beranová 24.3.2024Celý článek