ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz

Možnosti spolupráce

Chytrý výběr je online recenzní časopis, který nabízí dva typy obsahu. Podrobné recenze vybraných produktů a tipy na nejlepší produkty v dané kategorii.

Na rozdíl od většiny podobných portálů nepublikujeme novinky ani placené PR články. To sice snižuje naši celkovou návštěvnost, ale znamená to, že většina návštěvníků je již v pokročilé fázi nákupního procesu: hledají tipy na produkty a čtou recenze konkrétních výrobků.

Průměrná měsíční návštěvnost se pohybuje kolem 140 000 (200 000 zobrazení měsíčně).

Online portál Chytrývýběr.cz navštíví měsíčně více než 140 000 čtenářů. Zhruba 20 % návštěvníků je ve věku 25-34 let, 22 % ve věku 35-54 let, 25 % ve věku 45-54 let přičemž podíl mužů a žen je (49:51). Údaje z Google Analytics za rok 2022.

Návštěvnost CZ 2022 - graf Návštěvnost CHV 2022 - grafy

Návštěvnost 2022 grafy

Možnosti spolupráce

Textová recenze produktu

Chcete nezávislou recenzi svého produktu, podpořit svou značku, máte nový produkt, který byste rádi představili potenciálním zákazníkům, nebo chcete propagovat produkty ze svého internetového obchodu? V tom případě vám nabízíme možnost textové recenze. Naši recenzi si můžete prohlédnout na speciální stránce.

Pošlete nám svůj výrobek a naši redaktoři jej otestují, nafotí a co nejobjektivněji zhodnotí jeho přednosti a nedostatky. Své zkušenosti pak sepíší formou podrobné recenze.

Tento proces obvykle trvá 2 až 3 týdny. Součástí balíčku je také zveřejnění na našich sociálních sítích.

Nejlevnější produkty (do 2 500 Kč) si ponecháváme. Dražší výrobky po otestování vracíme.

Za příplatek nabízíme překlad recenze do slovenštiny, maďarštiny nebo rumunštiny a její zveřejnění na partnerských webových stránkách.

Záběr našich redaktorů je velmi široký: od autokamer, domácích spotřebičů a sluchátek až po pleťové krémy a vitamíny na vlasy. Upozorňujeme, že nerecenzujeme a nepropagujeme nelegální věci. Máme svůj vlastní morální kodex.

Spolupracujeme se značkami jako TESLA, Bosch, Concept, Venira a mnoha dalšími.

Pro informace o cenách recenzí nás prosím kontaktujte na e-mailu: [email protected], nebo na telefonu: +420 704 079 164

Další možnosti

Nevyhovuje vám naše nabídka standardních služeb? Ozvěte se nám a probereme další možnosti spolupráce.

Další důležité odkazy:
Kontakt
O nás
Jak hodnotíme

Podmínky užití
Ochrana osobních údajů