ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Jana Andrýsková – redaktorka

Profil_foto_Andrýsková

Jmenuji se Jana Andrýsková a v žertu o sobě říkám, že jsem junior copywriterka ve věku senior copywriterky. Má dřívější pracovní kariéra začala zcela mimo marketing. Po ukončení studia sociální pedagogiky jsem bez většího překvapení začala pracovat jako sociální pracovnice.

Každodenní pomoc lidem v obtížných životních situacích mě naučila reflektovat potřeby každého jednotlivce a hledat cesty společné komunikace. Později jsem, jako vedoucí sociální služby pro chronicky duševně nemocné, vedla tým, tvořila odborné texty a přednášela pro veřejnost i odborníky. Ukázalo se, že mým největším talentem je předávání informací, hodnot a příběhů lidem. Zároveň mě bavila různorodost práce. Možnost v jednu chvíli psát žádost o dotaci, vzápětí tvořit keramické výrobky s klienty a následně se účastnit odborných jednání, mě nabíjela energií.

Kombinace rozmanitých dovedností mi umožnila vidět věci z různých perspektiv a hledat řešení složitých situací s nadhledem a kreativitou. Na těchto základech jsem mohla stavět ve chvíli, kdy mi rodičovské povinnosti přeskládaly život do nové podoby. Své dosud nabyté zkušenosti jsem spojila s novými znalostmi. Absolvovala jsem kurzy pro začínající copywritery od M.arter, Copywriting: Psaní, které vydělává a Czechitas: Digitální copywriting. Nabrala jsem svěží vítr do plachet a vydala se do pro mě dříve neznámých vod marketingu.

V rámci stáže v marketingové agentuře eVisions jsem se naučila pracovat s nástroji Ahrefs, Collabim a Marketing Miner. Kromě psaní blogových a PR článků a textace produktových kategorií jsem také spolupracovala na tvorbě publikačního plánu a content gap analýzy.

Dnes tvořím texty, které oslovují, informují a inspirují. Mé dosavadní zkušenosti mi poskytují jedinečný pohled a hloubku, kterou se snažím přenést do každého slova, které naťukám do klávesnice.

Mezi mé klíčové aktivity v současnosti patří spolupráce s ChytrýVýběr.cz a redakční a grafické práce pro obec Vrchoslavice.

„Dříve jsem byla dobrá v pomáhající profesi, nyní pomáhám dobrými texty.“

Odbornost a zkušenosti:

WordPress
Canva
Copywriting a tvorba obsahu
Spolupráce na: ChytrýVýběr.cz

Vzdělání:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně – obor Sociální pedagogika (Mgr.)

Zájmy:

Milovnice minimalismu, Asie, Conversek, hry na klavír a času tráveného s rodinou.

Kontakty:

[email protected]
LinkedIn