ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Michaela Šumpíková – editor

Profil autora - Michaela Šumpíková

Jmenuji se Michaela Šumpíková, ráda zjišťuji nové věci a rozšiřuji si obzory v různorodých oblastech, což mě přivedlo k psaní a editování článků pro Chytrý Výběr. Moji profesní dráhu jsem započala v MAS Broumovsko+, neziskové organizaci podporující rozvoj regionu.

Tato práce mě naučila psát a vést projekty, orientovat se v evropských dotačních titulech a v neposlední řadě komunikovat s obyvateli, podnikateli, řediteli škol, starosty obcí nebo ministerstvy. Tuto rozmanitou práci mi přerušily příjemné povinnosti na rodičovské dovolené. Při plánování návratu do práce jsem se rozhodla, že bych se ráda učila novým věcem a vzdělávala se v online marketingu, proto jsem se rozhodla pro změnu a těším se, jaké nové dovednosti a zkušenosti budu mít možnost získat.

Ve volném čase se ráda poslouchám hudbu, věnuji se rodině, vyrazím na wellness nebo se podívám na zajímavý detektivní seriál. Nepohrdnu také skleničkou kvalitního vína s kamarádkou. Protože jsem velkou milovnicí koček, doma mi dělají společnost také dva zachránění kočičí kamarádi.

Odbornost a zkušenosti

MS Office

WordPress

Vedení projektů

Dotační systémy jako např. MS2014+

Vzdělání a certifikace

Podnikohospodářská fakulta Vysoké školy ekonomické (Ing.)

Profesní kvalifikace Manažer projektu (63-007-R)

Zájmy

Hudba

Detektivky

Wellness

Kočky

Kontakty

[email protected]

LinkedIn

Články autora: