ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze ultrazvukové špachtle BeautyRelax Peel&Lift

Ultrazvuková špachtle BeautyRelax recenze

Hledáte kvalitní leč cenově dostupnou kosmetickou špachtli? Pak zvažte koupi ultrazvukové špachtle BeautyRelax Peel&Lift. S tímto malým pomocníkem bude vaše pleť zdravá a krásná jako po návštěvě kosmetického salonu. Přečtěte si, jak tato špachtle na akné dopadla v našem testu. Kromě této jsme pro vás testovali i další ultrazvukové špachtle. Které se nám osvědčily, zjistíte v našem článku, nejlepší ultrazvukové špachtle na obličej.

Hodnocení ultrazvukové špachtle BeautyRelax Peel&Lift

8.2

Skvělá

Cenově dostupná ultrazvuková špachtle s galvanickou funkcí a modrým světlem. Komplexní péče o pleť díky 4 různým režimům.

Výkon
8
Režimy a funkce
9
Napájení a nabíjení
9
Další vlastnosti
8
Design
7

Výkon 8/10

Špachtle na čištění pleti BeautyRelax se sice nemůže pochlubit takovým výkonem jako dražší modely, přesto se jedná o kvalitní kosmetickou pomůcku, jež plní svůj účel na výbornou. Ultrazvukové vibrace s frekvencí 24 kHz pronikají hluboko pod povrch pokožky a efektivně tak čistí póry. Frekvence vibrací odpovídá 24 000 kmitů za vteřinu.

Režimy a funkce – 9/10

Kosmetická špachtle Peel&Lift nabízí celkem 3 funkce ve 4 různých režimech. Kromě ultrazvukových vln čistí pleť také pomocí modrého světla. Světelná terapie je oblíbený prostředek péče o pleť. Modré světlo je známé svými antibakteriálními a zklidňujícími účinky. Léčí akné a záněty v pokožce a zároveň zklidňuje podrážděnou pleť.

Režim lifting využívá ultrazvukových vln pro regeneraci a vyhlazení pleti. Tato funkce představuje neinvazivní metodu, s jejíž pomocí se lze snadno a bezbolestně zbavit jemných vrásek. Lifting prokrvuje pokožku, čímž jí navrací elasticitu i pevnost.

Recenze ultrazvukové špachtle BeautyRelax

Kromě ultrazvukových vln a modrého světla se tato kosmetická pomůcka může pochlubit i galvanickým proudem. Tuto funkci obvykle najdete pouze u dražších, prémiových produktů. Galvanizace je dostupná ve 2 různých režimech. Kladná ionizace slouží k hloubkovému čistění pleti. Špachtle funguje jako magnet a záporně nabité nečistoty, jako kožní maz či zbytky make upu, spolehlivě vytáhne z pórů.

Záporná ionizace je určená pro důkladné zapracování kosmetických přípravků. Pleťové masky a séra fungují pouze tehdy, pokud se jejich aktivní látky dostanou hluboko pod povrch pokožky. Bez kosmetického přístroje je obvykle nutné kosmetiku vmasírovat do pleti pomocí prstů. Galvanický proud zaručí, že se všechny vyživovací látky a vitamíny dostanou přesně tam, kde je jich třeba. A postačí k tomu jen pár tahů ultrazvukovou špachtlí.

Napájení a nabíjení 9/10

Špachtle s galvanickou funkcí je vybavena dobíjecí baterií Li-Ion. Čím nás tento model příjemně překvapil, je kapacita baterie 600 mAh.  Takto velkou kapacitou baterie se leckdy nepyšní ani profesionální ultrazvukové špachtle. K plnému dobití baterie postačí 2 až 3 hodiny, přičemž špachtli následně lze používat až 4 hodiny. Vzhledem k tomu, že pro čistění či lifting pleti vám postačí pouhých 5 minut, špachtle vám vydrží nabitá opravdu dlouho.

K nabíjení přístroje slouží USB kabel, který je součástí balení. Nabíjecí stojánek či kolébka by se nám sice líbila více, ale univerzálnost a velká konektivita kabelu má celou řadu výhod. Ultrazvukovou špachtli tak můžete nabíjet nejen ze zásuvky, ale také z vašeho notebooku, powerbanky či s využitím přechodky také ze zapalovače ve vašem autě.

Další vlastnosti – 8/10

Galvanická špachtle BeautyRelax nás potěšila svými kompaktními rozměry a velmi nízkou hmotností. Přístroj váží pouhých 94 gramů. Díky ergonomickému tvaru se opravdu dobře drží a je vhodný i pro leváky. Musíme pochválit také velice obsáhlý návod k použití. V něm najdete všechny důležité informace o špachtli, jako jsou kontradikce či popis jednotlivých režimů. V manuálu se nachází také podrobný návod s obrázky, který vás naučí, jak s přístrojem správně pracovat.

Hodnocení ultrazvukové špachtle BeautyRelax

Design – 7/10

Vzhled kosmetické špachtle Peel&Lift vás neokouzlí ani neurazí. Jedná se o velice decentní výrobek v klasické bílé barvě. Ta sice působí elegantně, ale absence jakýchkoliv dekorativních prvků celkový vzhled pomůcku poněkud kazí. Přesto, že jsme si vědomi, že design nehraje u kosmetických přístrojů zásadní roli, alespoň pár ozdobných prvků bychom ocenili.

Technické parametry

Značka: BeautyRelax
Vhodný na: obličej a krk
Režimy: 4
Galvanický proud: ANO
Modré světlo: ANO
Červené světlo: NE
Nabíjení: USB kabel
Vodotěsný: NE

Populární ultrazvukové špachtle na akné a černé tečky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.4 (12 hlasů)

Autor recenze

Hana Smětáková
Hana Smětáková

Už několik let se zabývám copywritingem a má práce mě moc baví. Ve volném čase nepohrdnu procházkou do přírody, relaxací v sauně, zajímavou knížkou nebo třeba cvičením. Moc ráda také objevuji nová místa, a proto není žádným tajemstvím, že mým největším koníčkem je cestování. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář