ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze ultrazvukové špachtle Concept PO2060

Ultrazvuková špachtle Concept PO2060 - recenze

Krásně čistou, zpevněnou a hydratovanou pleť si nemusíte dopřát jen po návštěvě kosmetického salonu, ale můžete si jí užít i po vlastnoručním domácím ošetření pleti pomocí ultrazvukové špachtle Concept PO2060 Perfect Skin. Zaujmout vás může atraktivním designem a vysokým výkonem, který poskytuje perfektní vyčištění pleti. Další ultrazvukové špachtle, které jsme pro vás testovali, najdete v našem článku nejlepší ultrazvukové špachtle na obličej.

1. Hodnocení ultrazvukové špachtle Concept PO2060 Perfect Skin

9.4

Perfektní

Kosmetická ultrazvuková špachtle s vysokým výkonem. Nabízí 3 režimy ošetření pleti, voděodolnou konstrukci a atraktivní vzhled.

Výkon
10
Režimy a funkce
8
Napájení a nabíjení
9
Další vlastnosti
10
Design
10
Klady
  • Atraktivní vzhled
  • Obsahuje 3 režimy ošetření pleti
  • Využívá technologii EMS
  • Voděodolné provedení
  • Nabíjení přes USB kabel
Zápory
  • Neobsahuje světelnou terapii
  • Neobsahuje galvanický proud

2. Výkon – 10/10

Ultrazvuková špachtle Concept se pyšní jedním z nejvyšších výkonů ve srovnání s ostatními modely. Pracuje s vibracemi na frekvenci dosahující až 45 kHz. Ty dokážou proniknout hluboko do pórů pleti a odstranit z nich nečistoty a přebytečný maz. Působí i na odstranění odumřelých kožních buněk. Kosmetickou špachtli můžete využít pro ošetření všech typů pleti bez ohledu na věk.

3. Režimy a funkce – 8/10

Kosmetická ultrazvuková špachtle nabízí 3 režimy ošetření pleti, díky kterým můžete o svou pokožku na obličeji komplexně pečovat. U tohoto modelu bohužel nenajdete světelnou terapii ani ošetření pleti pomocí galvanického proudu.

Režim čištění využívá vysokofrekvenční vibrace o síle 42 kHz, které si skvěle poradí s mastnou pokožkou i pletí se sklony k akné. Vibrace pečlivě odstraňují odumřelé kožní buňky, přebytečný kožní maz, nečistoty a zbytky make-upu. Díky tomu se snižuje tvorba pupínků, akné i černých teček a pleť je dokonale čistá.

Kosmetická ultrazvuková špachtle Concept PO2060 - recenze

Režim Lifting, tedy zpevnění, využívá technologii EMS. Jedná se o elektrickou stimulaci svalů, která napomáhá pleti k navrácení její elasticity, předchází vzniku prvních vrásek a podporuje prokrvení pleti. Váš obličej tak získá hladkou, zdravě vypadající a pevnou pokožku.

Režim Moisturizing podporuje hydrataci pleti a vstřebávání účinných látek z kosmetických přípravků. Krém, sérum či jiný přípravek do pleti zapracujete jemnými pohyby nahoru a dolů prostřednictvím ultrazvukové špachtle Concept. Přerušované vibrace způsobí skvělé vstřebání kosmetického přípravku a efektivnější využití jeho účinných látek. Pleť je tak jasnější, jemnější a pevnější.

4. Napájení a nabíjení – 9/10

Napájení ultrazvukové špachtle Concept je akumulátorové prostřednictvím zabudované dobíjecí Li-lon baterie. Její kapacita dosahuje 500 mAh. Výdrž baterie 60 minut na plné nabití vám dodává dostatek času pro pohodlné ošetření pokožky celého obličeje.

Nabíjení probíhá prostřednictvím přiloženého USB kabelu. Adaptér ale součástí balení není, takže musíte k nabíjení využit propojení USB kabelu s počítačem či jiným zařízením umožňujícím dobíjení elektrických přístrojů, příp. adaptér vlastní. K plnému dobití baterie potřebujete celkem 3 hodiny, což je obvyklý čas pro nabíjení kosmetických špachtlí.

5. Další vlastnosti – 10/10

Skvělou vlastností této ultrazvukové špachtle je voděodolné tělo s ochranou IPX6. Můžete ji tak čistit pod tekoucí vodou bez obavy z možného poškození přístroje.

Užitečnou je také funkce automatického vypnutí, která se aktivuje po 5 minutách chodu kosmetické špachtle v daném režimu. Pokud přepnete na jiný režim, tak funkce započne nový odpočet 5 minut. Výhodu přináší v tom, že máte přehled o tom, jak dlouho ošetřujete svou pleť ve zvoleném režimu. Další výhodou je také ochrana před nechtěným vybitím, pokud se vám stane, že zapomenete kosmetickou špachtli vypnout.

Kosmetická špachtle Concept PO2060 - recenze

Pozornost byste měli věnovat také rozměrům a hmotnosti. Důvodem je to, aby se vám kosmetická špachtle dobře držela, lehce se s ní manipulovalo a netížila vás v ruce. Ultrazvuková špachtle Concept disponuje výškou 148 mm, šířkou 44 cm a hloubkou 16 mm, takže padne skvěle do ruky a mělo by se vám s ní i dobře manipulovat. Její hmotnost dosahuje 100 gramů, což je běžná váha kosmetických špachtlí, která je pro práci s ní naprosto ideální.

6. Design – 10/10

Kosmetická špachtle Concept Perfect Skin vás zaujme atraktivním designem. Má elegantní hranatý tvar s ostrými liniemi, díky kterému skvěle padne do ruky. Na rozdíl od většiny ostatních modelů nemá bílou barvu, ale elegantní černou se světlými dekoračními prvky v barvě rosegold, které skvěle vyniknou. V tomto odstínu je také podsvícené ovládací tlačítko. Sáček pro uložení ultrazvukové špachtle je taktéž velmi elegantní, neboť má jednoduchý střih v černé lesklé barvě.

Technické parametry

Značka Concept
Vhodný na: obličej
Režimy: 3
Galvanický proud: NE
Modré světlo: NE
Červené světlo: NE
Nabíjení: USB kabel
Vodotěsný: ANO

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.7 (10 hlasů)

Autor recenze

Veronika Štrachová
Veronika Štrachová

Jsem vystudovaná personalistka. Během rodičovské dovolené mě začalo bavit testovat nové produkty a psát o nich recenze, a proto jsem se této oblasti začala věnovat naplno. Rozumím si s moderními technologiemi a ráda zkouším nové výrobky. Ve volném čase se věnuji péči o zahradu, procházkám v přírodě se synem a turistice. Ráda objevuji krásu českých hor, lázeňských středisek a historických center měst.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář