ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze ultrazvukové špachtle Reclar Peeler Silver

špachtle na pleť RECLAR recenze

Náročným uživatelům, kteří chtějí své pleti dopřát prémiovou péči jako v kosmetickém salonu, doporučujeme vyzkoušet galvanickou špachtli Reclar Silver Peeler. Tako špachtle na pleť je vhodná na domácí i profesionální využití. Kromě stylového designu vás potěší především výjimečným výkonem a nadstandardními funkcemi. Další ultrazvukové špachtle, které jsme pro vás testovali, najdete v našem článku, nejlepší ultrazvukové špachtle na obličej.

Hodnocení ultrazvukové špachtle Reclar Silver Peeler

9.2

Perfektní

Profesionální ultrazvuková špachtle na pleť s funkcí galvanizace, modrého i červeného světla. Perfektní výkon i design.

Výkon
10
Režimy a funkce
10
Napájení a nabíjení
8
Další vlastnosti
9
Design
9
Klady
  • Skvělý výkon
  • Galvanický proud
  • Modré světlo
  • Červené světlo
  • Atraktivní design
  • Automatický časovač
Zápory
  • Vyšší pořizovací cena
  • Není vodotěsný

Výkon 10/10

Galvanická špachtle Reclar Peeler Silver disponuje velkým výkonem. Díky frekvenci vibrací 28 až 30 kHz dokáže vaši pleť vyčistit opravdu do hloubky. A to za pouhých 5 minut. Narozdíl od jiných kosmetických přístrojů není nutné některá místa na obličeji přejíždět vícekrát. Vaše pleť bude dokonale čistá již po prvním tahu ultrazvukové špachtle.

Režimy a funkce – 10/10

Galvanická špachtle korejské značky Reclar nabízí celkem 3 různé režimy. Ty se neliší pouze různou intenzitou ultrazvukových vibracích, ale jedná o 3 různé způsoby, jakými je možné kosmetickou špachtli použít. Prvním z nich je vodní peeling. Jedná se o hloubkové čistění pleti s využitím ultrazvukových vibrací. Čepel špachtle z chirurgické oceli efektivně vytahuje z pórů kožní maz, zbytky make upu i odumřelé buňky.

Další funkcí je světlená terapie s pomocí modrého a červeného světla. Modré světlo je ideálním pomocníkem při léčbě akné a jiných zánětů, které mohou sužovat vaši pokožku. Jeho antibakteriální účinky jsou všeobecně známé a ceněné i mezi profesionálními kosmetičkami. Modré světlo má zklidňující účinky, a skvěle se tak hodí i pro osoby s velmi citlivou a jemnou pletí.

Recenze ultgrazvuková špachtle Reclar

Červené světlo se využívá pro lifting pleti. Po jeho použití je pokožka krásně vypnutá, hladká, a především důkladně prokrvená. Červené světlo se pyšní regeneračními účinky, sjednocuje barevné rozdíly pleti a navrací jí svěží a mladiství vzhled.

Oba režimy světelné terapie jsou navíc doplněny o galvanický proud. Ten umožňuje nejen ještě efektivnější čistění pórů, ale také napomáhá kosmetickým přípravkům pronikat hluboko do pleti. Pleťové masky a séra tak působí přesně tam, kde mají. Aby pleťový krém splnil svůj účel, již jej nemusíte složitě vmasírovat do pleti, ale stačí použít režim červeného světla spolu s galvanizací.

Napájení a nabíjení 8/10

Převážná většina špachtlí na obličej je vybavena dobíjecí baterií typu Li-Ion. K nabíjení kosmetického přístroje se využívá USB kabel, který je součástí balení. Přesto, že kabelové nabíjení má celou řadu výhod, jednou z nich je například možnost nabíjet špachtli z PC či zapalovače v autě, od prémiového produktu bychom očekávali více. Potěšilo by bezkontaktní nabíjení či nabíjecí stojánek.

Další vlastnosti – 9/10

Tento luxusní kosmetický pomocník vás potěší i dalšími vychytávkami, jimiž se ne každá ultrazvuková špachtle může pochlubit. Jednou z nich je indikace stavu baterie. LED kontrolka se 5x za sebou krátce rozsvítí, čím signalizuje vybitou baterii. Během nabíjení kontrolka svítí červeně, při plném nabití svítí světlo modře.

Další výhodou je automatický časovač. Každý režim disponuje přednastaveným časovým limitem, po jehož uplynutí se přístroj automaticky vypne. Nastavená doba představuje ideální čas, po který je vhodné danou funkci používat. Překračování této doby výrobce nedoporučuje.

Špachtle Reclar hodnocení

Design – 9/10

V jednoduchosti je krása. Profesionální ultrazvuková špachtle Reclar se pyšní jednoduchým leč vskutku atraktivním designem. Tělo přístroje má sněhově bílou barvu, která v kombinaci se stříbrnými prvky působí opravdu elegantním dojmem. Tento design osloví mladší i starší uživatelky a zalíbí se jistě i pánské části populace.

Technické parametry

Značka: Reclar
Vhodný na: obličej
Režimy: 3
Galvanický proud: ANO
Modré světlo: ANO
Červené světlo: ANO
Nabíjení: USB kabel
Vodotěsný: NE

Oblíbené ultrazvukové špachtle na obličej

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.4 (15 hlasů)

Autor recenze

Hana Smětáková
Hana Smětáková

Už několik let se zabývám copywritingem a má práce mě moc baví. Ve volném čase nepohrdnu procházkou do přírody, relaxací v sauně, zajímavou knížkou nebo třeba cvičením. Moc ráda také objevuji nová místa, a proto není žádným tajemstvím, že mým největším koníčkem je cestování. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář