ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze elektrické jednokolky Ninebot by Segway One S2

Ninebot by Segway One S2 - elektrická jednokolka

Elektrická jednokolka Ninebot by Segway One S2 obsadila v našem žebříčku jednokolek třetí místo. Je tedy představitelem té nejnižší cenové kategorie, proto je pochopitelné, že je potřeba nároky na ni poněkud snížit. Neznamená to však, že by neměla co nabídnout. To, že se objevila v našich recenzích, má své důvody. Jsou jimi například odolnost a výkon.

Hodnocení Ninebot by Segway One S2

7.8

Velmi dobrá

S elektrickou jednokolkou Ninebot by Segway One S2 se nebudete nudit. Jezdit se na ní naučíte velice rychle a do městského prostředí je ideální. Na první pohled vás tento gyroboard možná neohromí, ale je spolehlivý a nemá žádné výrazné nedostatky.

Výkon motoru a maximální rychlost
8
Kapacita baterie a maximální dojezd
7
Průměr kola a hmotnost jednokolky
8
Další příslušenství
8
Klady
  • Odolné materiály
  • Všestranná aplikace
  • Nízká hmotnost
  • Integrované madlo pro přenášení
Zápory
  • Kratší dojezd
  • Nižší maximální rychlost

Výkon motoru a maximální rychlost – 8/10

Žádný z námi hodnocených parametrů se u jednokolky Segway One S2 nevyšplhal na maximum bodů. Většina ho však minula jen těsně a první parametr je příkladem za všechny. Toto zařízení disponuje nejnovějším procesorem, který zajišťuje plynulou jízdu. Ta si poradí i s mírně kopcovitým terénem. Výkon není nejvyšší, ale je plně dostačující.

Na jednokolce můžete jet maximální rychlostí 24 km/hod. Kdyby se vám to snad zdálo málo, vzpomeňte si, že kolem sebe nemáte žádnou ochrannou skořápku jako třeba u auta. Motor s výkonem 500 W navíc ani vyšší rychlost vyvinout nemůže. Je to jeho maximum, ale postará se o to, abyste si jízdu maximálně užili.

Dva bodíky šly dolů za slabší motor a nižší maximální rychlost, ovšem pokud se chystáte jednokolku Segway One S2 pořídit dětem, budete za podobný výkon nakonec možná i rádi. Důležité je, že svoji práci plní na jedničku.

Ninebot by Segway One S2 - výkon motoru a maximální rychlost - elektrická jednokolka

Kapacita baterie a maximální dojezd – 7/10

Druhý parametr od nás získal ze všech hodnocených parametrů nejnižší počet bodů. Ovšem není nijak drasticky nízký, pouze odpovídá dané cenové kategorii a zpracování. Kapacita baterie totiž dosáhla pouhých 310 Wh. Nabíjet ji tak budete muset poměrně často, výhodou však je, že nabití trvá zhruba jen 3 hodiny.

Po zmínce o častém nabíjení jste si možná uvědomili, že se nízká kapacita baterie odrazila také na maximálním možném dojezdu. Je to tak, činí pouhých 30 km. Na delší výlety to tedy opravdu není, ale na používání po městě nebo pro pohyb v přilehlém okolí je to zařízení více než dobré.

Řádky výše nemají tuto elektro jednokolku nijak hanit. Pokud nejsou vaše nároky vysoké a chcete si produkt třeba jen vyzkoušet, je tohle ta nejlepší volba.

Průměr kola a hmotnost jednokolky – 8/10

Průměr kola elektrické jednokolky Segway One S2 je 14″. Je tedy relativně malé, ale odolné. Odolnost platí o celém zpracování této jednokolky. Ačkoliv tak není úplným gigantem, nemělo by vás nikde nechat ve štychu kvůli nečekaným potížím.

A ve štychu vás nenechá ani hmotnost Segway One S2. Jak je to možné? Je totiž relativně lehká, váží jen 11,4 kg. Pokud se tedy stane, že se vám cestou vybije baterie, nebo se zkrátka jen dostanete na místa, kde ji nebudete moci využívat, vezměte ji do ruky a běžte dál. Na dlouhé přenášení je to pořád dost, ale nějakou vzdálenost určitě překonáte.

Ninebot by Segway One S2 - průměr kola a hmotnost jednokolky - elektrická jednokolka

Další příslušenství – 8/10

Tímto parametrem se dostáváme k závěru našeho hodnocení. Jednokolka si dokázala dobře obhájit své místo a utvrdila nás v tom, že na náš seznam opravdu patří. Některé věci musíte oželit, ale na zástupce nejnižší cenové kategorie toho má stále dost co nabídnout. Ačkoliv propracovanost je už na první pohled o něco nižší než u dražších modelů.

Soustřeďme se však na to, co tato elektro jednokolka má. Tím je například šikovná aplikace, která otevírá dveře ke spoustě možností. Skrze ni máte přístup k aktualizacím firmwaru, svým statistikám, nastavení osvětlení a také k další skvělé možnosti. Tou je funkce, která brání krádeži. K aplikaci se připojíte prostřednictvím Bluetooth.

Tato elektrická jednokolka je voděodolná, můžete ji tedy vzít na projížďku i po dešti či během něj. Před cestou ale zvažte možnou míru nebezpečí kvůli kluzkým cestám. Pokud se rozhodnete, že nechcete dále pokračovat, ke snadnějšímu přenosu můžete využít integrovaného madla.

Parametry elektrické jednokolky Segway One S2

Vlastnost Parametr
Výkon motoru 500 W
Maximální rychlost 24 km/hod
Maximální dojezd 30 km
Kapacita baterie 310 Wh
Hmotnost 11,4 kg

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.6 (13 hlasů)

Autor recenze

Adéla Švédová
Adéla Švédová

Být členem Chytrého Výběru pro mě znamená výhodu v tom, že si můžu udělat představu o aktuální situaci na trhu s různým zbožím. Nemusí totiž být jednoduché se v ní vyznat a všichni se snažíme své peníze co nejlépe investovat. Je radost předávat získané informace dál. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář