ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze elektrické jednokolky Inmotion V10F

Inmotion V10F - elektrická jednokolka

Druhou příčku našeho srovnávacího testu obsadila elektrická jednokolka Inmotion V10F. Vítězství jí uniklo jen o vlásek a se svými vlastnostmi se dotahuje i na nejšpičkovější modely. Zápory se nehledají jednoduše, ale když už nějaké jsou, mají zpravidla své opodstatnění. Tato jednokolka je zkrátka produkt, jehož cena a kvalita do sebe dokonale zapadají.

Hodnocení elektrické jednokolky Inmotion V10F

8.8

Skvělá

Elektrická jednokolka Inmotion V10F splňuje představy o skvělém gyroboardu a ještě snad i něco navíc. Je rychlá, má dlouhý dojezd, širokou výbavu a o kvalitě provedení ani nemluvě. Nelze nic jiného než ji doporučit.

Výkon motoru a maximální rychlost
9
Kapacita baterie a maximální dojezd
9
Průměr kola a hmotnost jednokolky
8
Další příslušenství
9
Klady
  • Parádní dojezd i maximální rychlost
  • Stoupá i do prudšího kopce
  • Praktické vybavení
  • Kvalitní zpracování
Zápory
  • Vysoká hmotnost
  • Drobné nedostatky

Výkon motoru a maximální rychlost – 9/10

Podobně jako u recenzí dalších jednokolek, i zde začínáme hodnocením výkonu motoru a maximální rychlosti. Výkon motoru se vyšplhal na 2000 W, čímž šlape na paty i modernější verzi. Takto výkonný motor má jednu obrovskou výhodu. Můžete se totiž vydat na projížďku nejen na rovinu, ale také do kopcovitého terénu. Poradit by si měl i s prudším kopcem.

Rychlost tohoto zařízení se pohybuje okolo 25 km/hod. Pravdou ovšem je, že maximální rychlost, kterou můžete jet, je až 40 km/hod. A to už je pěkné číslo, které dohání dražší konkurenci. Maximální rychlostí se ovšem nemusíte trápit a můžete jet tak rychle, jak vám to bude příjemné. Nejdůležitější je přeci vaše bezpečí.

Oproti modelům, které této elektro jednokolce předcházely, má tato o 200 W víc. A právě to se podepsalo na výkonu motoru a dosažitelné maximální rychlosti. I se stoupáním si proto poradí mnohem lépe.

Inmotion V10F - výkon motoru a maximální rychlost - elektrická jednokolka

Kapacita baterie a maximální dojezd – 9/10

Také z druhého parametru budete nesmírně nadšení. Tato elektrická jednokolka si vedla nadmíru dobře. Kapacita baterie byla oproti předchozí verzi zvýšena a nyní činí 960 Wh. V této cenové kategorii se jedná o naprosto vyhovující hodnoty. Baterie vydrží nabitá dlouho a navíc pozitivně ovlivňuje maximální dojezd.

Právě maximální dojezd je jedna z dalších silných stránek, díky kterým jednokolka Inmotion V10F nad některými modely vítězí na celé čáře. Naprosto bez problému byste měli na jedno nabití ujet vzdálenost 75 km. Pokud jste ovšem příznivci úspornějšího stylu jízdy, můžete se těšit na dojezd 100 km. Skutečný dojezd ovlivňuje více faktorů, ovšem 100 km je maximum.

Dojezd prodlužuje jedna chytrá funkce, o které se zmíníme dále. Bod bohužel musíme ubrat za dlouhou dobu nabíjení, které obvykle trvá zhruba 8 hodin.

Průměr kola a hmotnost jednokolky – 8/10

Výraznější, avšak ne nepřekonatelné nedostatky se objevují u průměru kola a hmotnosti jednokolky Inmotion V10F. Průměr kola činí 16″, pneumatika je široká 2,5″. Pro pohodlnější použití v terénu by mohla být trochu širší, i tak se ale budete cítit stabilně a bezpečně i na hrbolaté silnici.

Řeč přichází na hmotnost této elektrické jednokolky. Ta lehce překračuje 20 kg, což by mohlo fyzicky méně zdatným jedincům trochu komplikovat život. Zvedání a přenášení Inmotion V10F vás zkrátka bude stát trochu námahy. Stálému nošení se ale můžete vyhnout díky integrované výsuvné rukojeti.

Inmotion V10F - průměr kola a hmotnost jednokolky - elektrická jednokolka

Další příslušenství – 9/10

U posledního hodnoceného parametru toho máme opět spoustu na srdci. Ani nevíme, na co upřít svoji pozornost nejdříve. Ale začněme například od světel. Elektro jednokolka InmotionV10Fje vybavená předním světlem a také inteligentním brzdovým světlem, které při brzdění bliká. Na silnici vás tak nikdo nepřehlédne. Bezpečí zajišťují rovněž i boční LED pásky.

Po zakoupení této jednokolky si nezapomeňte stáhnout kompatibilní aplikaci. Ta přináší informace o stavu baterie a nechává vás nahlédnout do předpokládaného dojezdu. Když se baterie vybíjí, vaše rychlost se omezí, aby došlo k prodloužení dojezdu. Potěší také integrovaný Bluetooth reprák, který můžete využít pro poslech hudby.

Základní deska jednokolky Inmotion V10F je opatřená chlazením, díky čemuž je její použití bezpečnější. Nechybí ani hrubší povrch pedálů, aby vám po nich neklouzaly nohy. S vysouvací rukojetí spolupracuje tlačítko nazvané Anti-Spin, které při zvednutí za rukojeť vypne pohon. Fantastickým plusem je také voděodolnost.

Parametry elektro jednokolky Inmotion V10F

Vlastnost Parametr
Výkon motoru 2000 W
Maximální rychlost 40 km/hod
Maximální dojezd 75 – 100 km
Kapacita baterie 960 Wh
Hmotnost 20,6 kg

Video recenze elektrické jednokolky Inmotion V10F

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.8 (10 hlasů)

Autor recenze

Adéla Švédová
Adéla Švédová

Být členem Chytrého Výběru pro mě znamená výhodu v tom, že si můžu udělat představu o aktuální situaci na trhu s různým zbožím. Nemusí totiž být jednoduché se v ní vyznat a všichni se snažíme své peníze co nejlépe investovat. Je radost předávat získané informace dál. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář