ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze elektrické jednokolky Inmotion V11

Inmotion V11 - elektrická jednokolka

Konkurence se pro elektrickou jednokolku Inmotion V11 hledá jen velmi těžko. V našem srovnávacím testu elektrických jednokolek tak nemohla získat jiné než první místo. Dívat se na ni je jako hledět do budoucnosti. Je přehlídkou chytrých funkcí a moderního stylu, který je krokem vpřed. Tento adrenalin na kolečku si vás zkrátka získá.

Hodnocení elektrické jednokolky Inmotion V11

9

Skvělá

Elektrická jednokolka Inmotion V11 je vhodná pro nejnáročnější z nejnáročnějších. Pro lidi, kteří vědí, co od gyroboardu chtějí. Velmi rychle pochopíte, proč je její cena nastavena tak vysoko. Nezklame, překvapí, a možná už nebudete chtít jinou.

Výkon motoru a maximální rychlost
10
Kapacita baterie a maximální dojezd
9
Průměr kola a hmotnost jednokolky
8
Další příslušenství
9
Klady
  • Vysoká maximální rychlost
  • Dojezd až 120 km
  • 18 palcové kolo
  • Chytře řešené další funkce
Zápory
  • Vysoká hmotnost
  • Relativně dlouhá doba nabíjení

Výkon motoru a maximální rychlost – 10/10

Recenzi otevíráme hodnocením výkonu motoru a maximální rychlostí, které můžete na této elektro jednokolce Inmotion V11 dosáhnout. Výkon motoru dosahuje 2000 W, což je v porovnání s konkurencí velmi vysoké číslo. Díky tomu se nemusíte omezovat jen na rovinky, provětrat ji můžete také na kopcích.

Jak již očekáváte, také maximální rychlost této elektrické jednokolky se vyšplhala vysoko. Nebudeme vás napínat, je to 55 km/hod. Je ovšem potřeba si uvědomit, že pokud chcete svištit jako blesk, potřebujete k tomu nemalé zkušenosti s jízdou na jednokolce. Sám výrobce upozorňuje, že pro jiné než profesionální jezdce může být takto rychlá jízda nebezpečná.

Ačkoliv bychom možná měli za možnou míru nebezpečnosti odebrat bod, nemůžeme jednokolce její vysoký výkon vyčítat. Pro lepší jízdu máte k dispozici dva režimy pojmenované casual a klasik.

Inmotion V11 - výkon motoru a maximální rychlost - elektrická jednokolka

Kapacita baterie a maximální dojezd – 9/10

Také u druhého parametru si přišla na velmi pěkné hodnocení. Kapacita baterie dosahuje 1420 Wh. BMS (battery management system) hlásí uživateli veškeré chyby. Ten má díky němu přehled o tom, v jakém stavu baterie je. Vysoká kapacita zaručí dlouhou výdrž, bohužel je potřeba počítat s delší dobou nabíjení. Ta se může vyšplhat až k pěti hodinám.

Maximální dojezd však této elektro jednokolce navrací i přes nutné nedostatky její korunu. Úzce souvisí s kapacitou baterie, a tudíž činí skvělých 120 km. Můžete se proto hecnout a zkusit vyrazit na delší výlet. Nebo ji využívat na kratší vzdálenosti po delší dobu, časté nabíjení nehrozí ani tak.

V souvislosti s tímto parametrem bychom ještě rádi zmínili přítomnost dvou dobíjecích portů. Zajímavou výsadou je také USB výstup, který umožňuje nabíjení mobilu.

Průměr kola a hmotnost jednokolky – 8/10

Průměr samotného kola činí 18″, přičemž pneumatika je široká 3″. Jednokolka je tak mnohem odolnější než její předchůdci. Pokud vás tedy čeká jízda v terénu nebo na nepříliš rovných silnicích, je pro vás elektrická jednokolka Inmotion V11 tím nejlepším.

Dostáváme se ke hmotnosti Inmotion V11. Zde rychle pochopíte, proč jsme museli ubrat dva body. Vystoupala totiž k nepříjemným 27 kg. Při velikosti baterie je ovšem podobná oběť nutností. Musela se zkrátka na něčem podepsat. Stále se však jedná o dopravní prostředek a tak na ní budete více jezdit než ji nosit.

Inmotion V11 - průměr kola a hmotnost jednokolky - elektrická jednokolka

Další příslušenství – 9/10

Na závěr naší recenze se připravte na pořádnou smršť kladů. Prvním z nich je odpružení kola, které vyrovnává přejeté hrboly po cestě. Jedná se o první odpruženou elektrickou jednokolku o tomto průměru kola. Míru pružení si nastavíte podle vlastních potřeb na základě vaší hmotnosti či podle terénu. Zdvih činí 7 centimetrů.

Další slastí jsou pedály s hrubým povrchem, díky kterým po nich noha neklouže. Světlomet o výkonu 7800 lux přímo září. Žádný z dalších účastníků silničního provozu vás tak nepřehlédne. Ani vy ovšem nepřehlédnete žádnou nečekanou nerovnost na silnici. Ve prospěch vašeho bezpečí hraje také zadní a brzdové světlo.

Zmiňovali jsme sice nevýhodu v podobě vysoké hmotnosti, ale terénní jednokolka je opatřena chytrou pomůckou, díky které vás její váha nebude tolik trápit. Disponuje totiž vysouvací rukojetí, která umožňuje tlačení zařízení. Nechybí ani Bluetooth, i přes to všechno bychom však možná při této ceně čekali o maličko funkcí více.

Parametry elektrické jednokolky Inmotion V11

Vlastnost Parametr
Výkon motoru 2000 W
Maximální rychlost 55 km/hod
Maximální dojezd 120 km
Kapacita baterie 1420 Wh
Hmotnost 27 kg

Video recenze elektrické jednokolky Inmotion V11 od Hopsej.cz

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.9 (12 hlasů)

Autor recenze

Adéla Švédová
Adéla Švédová

Být členem Chytrého Výběru pro mě znamená výhodu v tom, že si můžu udělat představu o aktuální situaci na trhu s různým zbožím. Nemusí totiž být jednoduché se v ní vyznat a všichni se snažíme své peníze co nejlépe investovat. Je radost předávat získané informace dál. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář