ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
Menu

Test a recenze nejlepších krémů na vrásky 2019

Datum 12.7.2019 Péče o tělo

Krémy na vrásky patří mezi povinnou výbavu každého člověka pečujícího o svůj vzhled. Moderní doba přináší moderní činy, a proto už dnes není neobvyklé, když kosmetické přípravky používají i muži. I přesto však mezi uživateli krémů na vrásky převažují spíše ženské klientky, které rády pozastaví čas a osvěží svoji pleť účinnými prostředky pozastavujícími stárnutí.

  Nejlepší krémy na vrásky

  RYOR RyoherbaEucerin Hyaluron FillerEstée Lauder Revitalizing Supreme
  RYOR RyoherbaEucerin Hyaluron FillerEstée Lauder Revitalizing Supreme
  Levný základZlatá střední cestaPro náročné
  KLADYNízká pořizovací cena
  Denní i noční použití
  Příjemná vůně
  Dobře roztíratelná konzistence
  Lehké gelové složení
  Výborná roztíratelnost
  Nevtíravá vůně
  Velmi rychle se vstřebává
  Vhodný i na citlivější pleť
  Dobře hydratuje pokožku
  Při dlouhodobém používání znatelně vyhlazuje vrásky
  Účinné omlazující složení
  Hutnější konzistence pro lepší hydrataci
  Nepůsobí problémy ani citlivé pleti
  Viditelně omlazuje pokožku
  Zesílené množství kolagenu a elastinu
  Neucpává kožní póry
  ZÁPORYUniverzální použití pro všechny věkové kategorie
  Nelze použít na konkrétní typ pleti
  Vyšší pořizovací cena
  Někomu nemusí vyhovovat hutnější složení
  Vysoká pořizovací cena
  SHRNUTÍLevný a účinný krém na vrásky. Je určen k dennímu i nočnímu použití, má příjemnou vůni a dobře roztíratelnou konzistenci. Nevýhodou může být univerzální použití pro všechny věkové kategorie, protože přípravek nemusí působit tak efektivně, jak by měl.Krém na vrásky pro středně náročné zákazníky. Výborně se roztírá a velmi rychle vstřebává. Je vhodný i na citlivější pleť. Nevýhodami jsou vyšší pořizovací cena a hutnější složení, které nemusí vyhovovat všem.Luxusní krém na vrásky určený pro všechny typy pleti, která potřebuje vypnout a vyhladit. Má kvalitní složení a znatelně minimalizuje vzniklé vrásky. Nevýhodou je vysoká pořizovací cena.
  POROVNAT CENYPOROVNAT CENYPOROVNAT CENY

  Recenze: RYOR Ryoherba

  Objem: 50 ml | Typ použití: denní i noční | Určení: pro všechny typy pleti | Věk: pro všechny věkové kategorie | Přibližná cena: 130 Kč

  Klady
  • Nízká pořizovací cena
  • Denní i noční použití
  • Příjemná vůně
  • Dobře roztíratelná konzistence
  • Lehké gelové složení
  Zápory
  • Univerzální použití pro všechny věkové kategorie
  • Nelze použít na konkrétní typ pleti

  Dívali jste se ráno do zrcadla a při pečlivém zkoumání jste zjistili, že se vám na obličeji objevily ty zpropadené vrásky? Co s tím? Není nic jednoduššího než zaběhnout do drogerie a koupit si nějakého skvělého krémového pomocníka, který s nimi zatočí. Pokud s omlazovacími krémy nemáte patřičné zkušenosti a nechcete za ně utratit v začátcích příliš mnoho, ideálním řešením pro vás bude krém na vrásky značky RYOR Ryoherba.

  Tento přípravek má příjemné a lehké gelové složení, které nejen vypíná pokožku, ale rovněž výborně hydratuje vysušenou kůži. Čím bojuje proti vráskám? Extrakty z mořských řas, jojobovým olejem, elhibinem a samozřejmě kyselinou hyaluronovou.

  Dle uživatelských recenzí má výbornou dobře roztíratelnou konzistenci a příjemnou vůni. Univerzální použití na den i noc vám ušetří další vynaložené peníze na rozšíření zástupu kosmetických zkrášlovadel.

  Nevýhodami krému na vrásky RYOR Ryoherba může být univerzální použití pro všechny věkové kategorie a typy pleti. Jak známo, každá pokožka je jiná, a proto potřebuje jinou péči.

  Recenze: Eucerin Hyaluron Filler

  Objem: 50 ml | Typ použití: noční | Určení: pro všechny typy pleti | Věk: 40+ | Přibližná cena: 700 Kč

  Klady
  • Výborná roztíratelnost
  • Nevtíravá vůně
  • Velmi rychle se vstřebává
  • Vhodný i na citlivější pleť
  • Dobře hydratuje pokožku
  • Při dlouhodobém používání znatelně vyhlazuje vrásky
  Zápory
  • Vyšší pořizovací cena
  • Někomu nemusí vyhovovat hutnější složení

  S levnějšími krémy na vrásky již máte bohaté zkušenosti a chcete si dopřát něco lepšího a efektivnějšího? Pak je pro vás skvělým řešením krém Eucerin Hyaluron Filler od značky s mnohaletou kosmetickou tradicí. Jedná se o regenerační krém speciálně vyvinutý na noční použití.

  Mezi největší přednosti přípravku krém Eucerin Hyaluron Filler patří výborná roztíratelnost a nevtíravá minimalistická vůně, kterou si prostě zamilujete. Dle uživatelských recenzí je zřejmá jeho schopnost velmi rychle se vstřebávat do pokožky.

  Ačkoliv je určen pro všechny typy pleti, problém s ním nebudou mít ani zákazníci s citlivější pletí. Krém na vrásky má při pravidelném a dlouhodobém používání prokazatelné výsledky v boji proti vráskám.

  Nevýhodami krému na vrásky Eucerin Hyaluron Filler je vyšší pořizovací cena. Diskutabilní výhodou či nevýhodou může být hutnější složení. Zatímco někomu vyhovuje, jinému nemusí být příjemné. Záleží na vašich konkrétních preferencích.

  Recenze: Estée Lauder Revitalizing Supreme

  Objem: 50 ml | Typ použití: denní | Určení: pro všechny typy pleti | Věk: 50+ | Přibližná cena: 2 000 Kč

  Klady
  • Účinné omlazující složení
  • Hutnější konzistence pro lepší hydrataci
  • Nepůsobí problémy ani citlivé pleti
  • Viditelně omlazuje pokožku
  • Zesílené množství kolagenu a elastinu
  • Neucpává kožní póry
  Zápory
  • Vysoká pořizovací cena

  Nesnášíte vrásky, které se vám v průběhu života vytvořily na obličeji? Rozhodli jste se, že s nimi zatočíte jednou pro vždy a vynaložených peněz nebudete litovat? Pak byste měli určitě sáhnout po luxusním krému na vrásky značky Estée Lauder Revitalizing Supreme, jehož jedinou nevýhodou je právě vysoká pořizovací cena, nad níž ale při sledování mizejících vrásek rychle zapomenete.

  Přípravek je určen pro osoby ve věku 50+. Jedná se o vysoce výživný krém podporující přirozenou sílu a pružnost pokožky. Obsahuje zesílené množství účinného kolagenu a elastinu, které dokážou znovu vzpružit i značně povadlou kůži. Náročné uživatelky jistě ocení skvělou konzistenci, která ani v nejmenším neucpává kožní póry. Je sice hutnější, zato však pleti poskytuje tolik potřebnou hydrataci. Ačkoliv je krém na vrásky Estée Lauder Revitalizing Supreme určen pro všechny typy pleti, jste-li majitelé citlivější pokožky, nemusíte se bát. I vy budete nanejvýš spokojení.

  Nejprodávanější krémy na vrásky podle Heureky

  Jak vybrat krém na vrásky

  Mohlo by se zdát, že s krémy na vrásky se v současné době roztrhnul pytel. A možná je to opravdu tak. Abyste se v záplavě zkrášlovacích přípravků úplně neztratili, přečtěte si náš návod určený ke zpřehlednění procesu výběru a případné koupě.

  Typ pleti

  Nejen klasické krémy, ale i ty proti vráskám je třeba vybírat podle typu vaší pleti, tedy suché, mastné a normální. Odhadnout, jaká vaše pleť skutečně je, není vůbec jednoduché. Není neobvyklé, že většina lidí má dokonce více typů. Konkrétně se jedná o oblast zvanou T-zóna zahrnující čelo, nos a bradu. Ta bývá mastná, ačkoliv její okolí je suché. V takovém případě lze celý typ pleti označit jako smíšený.

  Jak poznat typ pleti?

  Na diagnostiku pleti dnes existuje celá řada možností. Nejjednodušší je zeptat se při návštěvě své kosmetičky, která vám to jistě řekne. Pakliže do zkrášlovacích salonů nechodíte, řiďte se popisem jednotlivých druhů na následujících řádcích.

  Suchá

  Suchý typ pleti je na správnou péči nejnáročnější. Suchá pleť jde totiž obvykle ruku v ruce se zvýšenou citlivostí kůže i na sebemenší podněty. Pociťujete často nepříjemné napínání pokožky nebo úporné pálení kůže? Velmi pravděpodobně jste právě vy majitelem suché pleti.

  Jak se o takový typ pleti starat? Nejlépe vám poslouží kosmetické přípravky určené přímo na váš typ pleti, dále můžete používat čistě přírodní produkty bez chemických přísad velmi často vyvolávajících nepříjemné zarudnutí kůže.

  Nemáte-li zároveň problémy s akné, můžete aplikovat co možná nejmastnější krémy, které pokožku dostatečně zhydratují. Máte-li problém s nenáviděnými pupínky, volte raději lehčí hydratační krémy, které nebudou podporovat zanášející se póry.

  Mastná

  Trpíte již od puberty na akné a ani v pozdějším věku se nezdá, že byste se ho měli zbavit? Na vašem obličeji se vyskytují na pohled mastné a lesknoucí se plochy se zanešenými póry? Pak je jisté, že jste majitelem mastné pleti.

  Naprostým tabu by se pro vás měly stát mastné kosmetické přípravky nebo dokonce oleje, na ty zkrátka musíte navždy zapomenout. Nejlepší volbou jsou krémy nebo přípravy na bázi gelu. Ty pleť dostatečně hydratují, ale zbytečně ji nezanášející více, než je nutné.

  Normální

  Patříte mezi vyvolenou část populace, která nemá s pletí žádné problémy? Vyhýbají se vám pupínky, zarudnutí, vysoušení nebo štípání? Tak to si můžete pogratulovat, do vínku jste totiž dostali normální pleť, která je nejlepší. V takovém případě si nemusíte příliš lámat hlavu s tím, jaké přípravky budete používat a v drogerii můžete sáhnout prakticky po čemkoliv.

  Smíšená

  Jak již název vypovídá, jedná se o kombinovaný typ pleti, který má velká část lidí. Bohužel se také jedná o nejproblematičtější typ pleti vůbec. Pozná se snadno. Pokud se vám na obličeji vyskytují místa připomínající suchou pleť, ale máte i specifické lesknoucí se oblasti s nadměrnou tvorbou mazu nebo naopak suchá místa s tendencí k tvorbě šupinek, je to jasné. Máte smíšenou pleť.

  Pokud nechcete spoléhat na univerzální přípravky, budete se muset smířit s tím, že na každou část obličeje musíte používat odlišný krém.

  Říkáte si, jak je vůbec možné, že dokážou krémy omlazovat přirozeně stárnoucí pokožku? Velmi jednoduše. Jsou totiž vytvořeny z účinných složek napomáhajících obnově kůže.

  Kyselina hyaluronová

  Hlavním pomocníkem je všeobecně známá kyselina hyaluronová. Ta na sebe umí vázat přebytečnou vodu, a zajistit tak pokožce potřebnou a nezbytnou hydrataci

  Vitamín C

  Ve složení krému proti vráskám se můžete často setkat i s vitamínem C omezujícím pigmentové skvrny, které s přibývajícím věkem rostou jako houby po dešti

  Vitamín A

  Je možné, že ho znáte spíše z přípravků bojujících proti nevzhlednému akné, i v krémech na vrásky má však své nezastupitelné místo. Co umí? Stimulovat kožní buňky, aby se opět vzchopily a začaly pracovat. Dokáže dokonale vyhladit drobnější a mělčí obličejové vrásky

  Magnol

  Znáte magnol? Ten je další položkou pozastavující stárnutí. Jedná se o přírodní výtažek z kůry rostliny magnolie znovu aktivující lenivějící pleťové buňky

  AHA Kyseliny

  AHA Kyseliny jsou výtažky z různorodých citrusů. Dokážou účinně odstraňovat odumřelé buňky a vyhlazovat drobnější vrásky na kůži. Nehodí se však na citlivou pleť

  Věk je důležitý

  Pokud nevíte, kdy přesně byste s používáním krémů na vrásky měli začít a jak vlastně o pokožku pečovat, poradíme vám.

  Věk 30+

  Přijde vám, že jste na vrásky ještě příliš mladí? Bohužel. Nenechte se mýlit. Při hlubším zkoumání obličeje u zrcadla jistě zjistíte sami, že už vám tam sem tam nějaká brázda vykukuje. Čištění je základ. Věnujte se proto důkladnému čištění pleti ráno i večer. Proti vráskám můžete po třicítce začít bojovat krémy obsahujícími koenzym Q10 dodávající pleti potřebnou pružnost.

  Věk 40+

  Čtyřicátníci jistě potvrdí, že v tomto věku začíná ten skutečný boj s vráskami. Stále se cítíte na dvacet, ale váš obličej se comebacku úporně brání. Vrásky jsou najednou nějak hlubší a zřetelnější.

  Vějířky kolem očí už ani neřešíte, ale co ta rýha u nosu? Pokožka zkrátka neustále ochabuje, a vy byste ji měli opět nastartovat a probudit k životu. Čím by měly být krémy pro pokožku 40+ vybaveny? Kromě jiného určitě ProRetinolem A, který nastartuje unavené buňky a váš obličej se opět rozzáří.

  Věk 50+

  Hydratujte, hydratujte, hydratujte. To je zlaté pravidlo, které dokonale vystihuje péči o pleť po padesátce. Budete mít sice pocit, že váš obličej stárne až neúprosným tempem, ale nezoufejte. V této fázi kosmetických procedur neopomínejte všemocný kolagen. Dokáže zpevnit ochablou kůži a dodat jí potřebný šmrnc.

  Věk 60+

  Máte pocit, že je kůže na obličeji jaksi napjatá? Nejste v tom sami! V tomto věku je to normální. Je to tím, že pokožka není dostatečně hydratovaná a celkově působí dost vysušeně. V drogeriích nebo kosmetických salonech sáhněte po přípravcích s mastnější strukturou a obsahujících kyselinu hyaluronovou. Při pravidelném a poctivém používání umí vašemu obličeji ubrat i pěkných pár let. A to se jistě vyplatí.

  Návod, jak pečovat o pleť najdete v následujícím videu:

  Nejprodávanější krémy na vrásky podle Heureky

  Sdílejte článek

  Podobné články