ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze Venira Super Greens

VENIRA Super Greens recenze

O pozitivních účincích zelených super potravin na naše zdraví jen málokdo pochybuje. Užijte si výhody super greens s jedinečnou jablečnou příchutí. Jaké výhody má Venira Super Greens i jak chutná, se dočtete v následující recenzi.

Hodnocení Venira Super Greens

8.6

Skvělé

Skutečně komplexní potravinový doplněk pro zdravé tělo i duševní pohodu. Super greens se svěží jablečnou příchutí složené z 16 ryze přírodních surovin. Kromě zelených superpotravin obsahuje také probiotika či Koenzym Q10.

Balení, obal, popis
9
Složení
10
Užívání a účinky
9
Chuť a vůně
8
Velikost balení a cena
7
Klady
  • Svěží jablečná příchuť
  • Bio kvalita
  • 16 různých surovin
  • Vysoký obsah zelených potravin
Zápory
  • Vyšší cena

Balení, obal, popis – 9/10

Prášek obsahující zelené super potraviny se ukrývá v praktické plastové dóze, jež je opatřena šroubovacím uzávěrem. Vaše super greens tak budou v bezpečí před otravnými moly i zvědavými ručkami batolat. Dóza je navíc poměrně skladná, takže ji lze uložit prakticky kamkoliv. Díky opravdu povedenému designu vám nebude dělat ostudu ani v případě, že ji necháte stát na kuchyňské lince.

VENIRA Super Greens

Součástí balení je také praktická odměrka, jež značně usnadňuje dávkování. Všechny potřebné informace o podávání i složení supergreens najdete na etiketě. Popis produktu i složení je pochopitelně v českém jazyce. Pokud by vám informace z etikety nestačily, na stránkách výrobce najdete detailní popis produktu. Společnost Venira si svých zákazníků váží, a tak vám čas od času kromě objednaného zboží dorazí i malý dárek.

Složení – 10/10

Pokud hledáte opravdu komplexní doplněk stravy, pak vás Venira Super Greens rozhodně nezklamou. Kromě základních zelených super potravin, jemná prášková směs obsahuje i celou řadu dalších zdraví prospěšných surovin. V prášku se nachází celkem 16 přírodních surovin, z nichž většina se může pochlubit bio certifikací. Co zde naopak nenajdete, je jakákoliv chemie. Super greens neobsahují žádná dochucovadla, konzervanty či sladidla.

Na Venira Super Greens musíme pochválit nejen její složení, ale také podíl účinných látek. Ne každý výrobce totiž do směsi přidává dostatečné množství zelených potravin. Pokud budete užívat každý den jednu odměrku, získáte celou doporučenou denní dávku všech základních zelených super potravin. Užívání tohoto doplňku stravy má tedy opravdu smysl, nejde jen o dobrý marketing.

recenze VENIRA Super Greens

 

Užívání a účinky – 9/10

Užívání Venira Super Greens je opravdu snadné. S přesným dávkováním vám pomůže přiložená odměrka. Její obsah pak stačí přidat do sklenice s čistou vodou a dobře rozmíchat. Doporučujeme vám k míchání používat plastovou či dřevěnou lžičku, některé účinné látky obsažené v super greens by se kontaktem s kovem mohly znehodnotit. K přípravě nápoje můžete využít také shaker. Výrobce však nedoporučuje práškovou směs míchat s teplou vodou. Ta by také mohla léčivé látky zničit.

Jak již bylo řečeno, prášková směs Venira Super Greens obsahuje nejen zelené super potraviny bohaté na antioxidanty, ale také celou řadu dalších léčivých surovin. Nejde tedy o pouhou detoxikační kúru. Pravidelným užíváním se celkově zlepší vaše fyzická i psychická kondice. Již během prvního týdne můžete pozorovat první změny, a to především v oblasti energie a zažívání. Super greens jsou plné proteinů a dalších živin, které vám opravdu dodají sílu a pomohou vám se lépe soustředit.

VENIRA Super Greens hodnocení

Extrakt ze zeleného čaje a dalších přírodních ingrediencí podporuje správnou funkci střev a zrychluje metabolismus. Ne nadarmo je zelený čaj součástí tolika dietních jídelníčků. Pokud vám pravidelné stravování činí problém, Venira Super Greens vám pomůže i v této oblasti. Prášková směs vás sice zasytí, zároveň však podpoří vaše spalování. Doplněk stravy navíc obsahuje látky, jež napomáhají duševní pohodě a eliminují stres.

Chuť a vůně – 8/10

Super greens jsou sice plné důležitých a prospěšných vitamínů, jejich chuť už tak skvělá však nebývá. Někteří výrobci proto vsadili na přírodní sladidla, jako je stévie, jiní směs zelených superpotravin doplnili ovocnými výtažky. Pro lepší chuť proto společnost Venira vsadila na jablečný extrakt. Pokud jste někdy ochutnali supergreens bez příchuti, tak vás Venira jistě potěší.

Nelze však tvrdit, že by jablečné šťávy zcela přebily a zamaskovaly specifickou a výraznou chuť super greens, nicméně výsledný nápoj chutná o poznání lépe. Svěží ovocná chuť tvoří se zelenými potravinami velmi zajímavou kombinaci. Díky přidaným výtažkům z jablek je nápoj se supergreens trochu sladší, což ne každému bude vyhovovat. Nicméně je třeba mít na paměti, že nápoj nepijete kvůli chuti, ale kvůli jeho skvělým účinkům na váš zdravotní stav.

Velikost balení a cena – 7/10

Když se podíváte na ceny super greens, jež nabízí konkurenční značky, možná vás cena Venira Super Greens překvapí. Cena za jedno balení, které obsahuje 30 dávek, je totiž několikrát vyšší. V tomto případě se však nelze řídit pouze cenou. Narozdíl od ostatních doplňků stravy, super greens od Veniry obsahují nejen základní zelené super potraviny, ale také celou řadu dalších přírodních surovin, které jsou taktéž nabité prospěšnými vitamíny a minerály. Mezi přidané suroviny patří například probiotika či Koenzym Q10. Když si spočítáte, kolik byste zaplatili za tyto doplňky stravy samostatně, cena Venira Super Greens se již nezdá být tak vysoká.

VENIRA Super Greens hodnocení

Parametry Venira Super Greens

Vlastnost Parametr
Užívání 1 odměrka denně
Obsah balení 336 gramů, 30 porcí
Počet surovin 16
Sladidlo/příchuť Jablko
Přibližná cena 1 500 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.5 (10 hlasů)

Autor recenze

Michaela Beranová
Michaela Beranová

Když zrovna nemluví, tak píše. Kromě kreativní tvorby miluje hudbu, knihy a gaming. Za každým jejím textem stojí litry kávy a neutuchající touha dozvědět se něco nového. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář