ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Denní krém Curapil testování a recenze

Denní krém Curapil recenze

Denní krém Curapil slibuje jemnou a hydratovanou pokožku pro všechny typy pleti. Obsahuje arganový, makadamiový a avokádový olej, bambucké máslo, včelí vosk a panthenol pro regeneraci a vyživení pokožky. Jestli má krém opravdu tyto účinky, jsem měla možnost vyzkoušet a v recenzi uvedené níže vám přináším své postřehy z jeho používání.

Hodnocení denního krému Curapil

8.8

Skvělý

Denní krém Curapil hydratuje, regeneruje a zvláčňuje pleť. Vhodný je pro všechny typy pleti a může se používat během dne na vyčištěnou pleť. Po nanesení se snadno roztírá. Rychle se vstřebává a nepříjemný lepivý film zanechává pouze po použití většího množství krému na mastnou pleť. Pokožka je po použití denního krému Curapil jemná a vypadá svěže.

Balení, obal, popis
9
Vůně a konzistence
9
Nanášení a účinky
8
Cena
9
Klady
  • Lehké složení
  • Snadno se roztírá
  • Rychle se vstřebává
  • Obsahuje rostlinné oleje
  • Vhodný pro všechny typy pleti
Zápory
  • Na mastné pleti zanechává lepivý film

Balení, obal, popis – 9/10

Denní krém přišel zabalený v papírové krabici, po jejímž otevření se objevil růžový krepový papír. Pod ním již byl umístěn krém v bílých pěnových kouscích ve tvaru křupek, které ho chránily před poškozením během přepravy. U krému byla malá papírová kartička s poděkováním za objednávku, informací o používání recyklovatelných materiálů k balení výrobků a vlastnoručním podpisem pracovnice, která zásilku zabalila.

Denní krém Curapil balení obrázek do textu

Denní krém Curapil obrázek do textu

Samotný krém je v průhledné plastové dózičce s bílým vnitřkem. Pod víkem je umístěno ochranné pěnové víčko, které zabraňuje usazení krému na horním plastovém víku během manipulace. Dóza je umístěna v papírové krabičce růžovo hnědé barvy. Jak dóza, tak i papírová krabička vypadají docela luxusně a na první pohled ve mně vytvořily pocit, že denní krém Curapil bude kvalitní.

Denní krém Curapil v krabičce obrázek do textu

Denní krém Curapil obrázek do textu

Popis denního krému, jeho účinků, složení a instrukcí k použití je celkem podrobně uveden na papírové krabičce. Dále jsou na ní uvedeny informace o místě výroby, skladování a testování výrobku. Stručně jsou informace uvedeny i na samotné dóze s krémem.

Denní krém Curapil popis použití obrázek do textu

Denní krém Curapil popis obrázek do textu

Vůně a konzistence – 9/10

Vůně je velmi jemná a nevtíravá. Cítit je až po sejmutí vnitřního ochranného víčka a po přivonění až téměř u krabičky s krémem. Pro použití na obličej je podle mého názoru vůně velmi vhodná, a pokud by byla silnější, myslím si, že by bylo po nanesení krému její aroma nepříjemné. Takto je pleť hezky provoněná jemnou vůní.

Denní krém Curapil obrázek do textu

Konzistence vypadá na první pohled hutně. K nabrání potřebného množství stačí lehký pohyb jedním prstem a není zapotřebí vynaložení žádné síly. Na dotyk je krém krásně jemný a hustší, takže z prstu nestéká jako některé řídké krémy a ani nevytéká během manipulace z krabičky.

Denní krém Curapil konzistence obrázek do textu

Nanášení a účinky – 8/10

Denní krém Curapil se velice dobře roztírá. Po nanesení malého množství na mou smíšenou pleť se suššími tvářemi a mastnější T zónou, se pleťový krém téměř ihned vstřebal a pleť byla krásně hydratovaná a hebká. Na tvářích mi nezůstal mastný lepivý film. Oblast čela, nosu a brady byla trochu mastnější i s lehce lepivým filmem, který přibližně po půl hodině zmizel.

Denní krém Curapil obrázek do textu

Po použití většího množství denního krému Curapil, mi zůstal mastný lepivý film po celém obličeji po poměrně dlouhou dobu. Pleť byla hydratovanější a více hladší než po použití menšího množství, ale lepkavý povrch pokožky pro mě byl nepříjemný, a proto bych doporučila nanášet menší množství krému, pokud máte mastnější pleť.

Denní krém Curapil nanášení obrázek do textu

Ihned po nanesení krému byla má pleť na dotyk hebčí než před aplikací. I po několika desítkách minut byla pleť na dotyk hezky jemná, což se mi u levnějších pleťových krémů obvykle nestává. Při dlouhodobém používání krému Curapil působí má pleť svěže, na pohled je jasnější a na dotyk krásně hladká.

Cena – 9/10

Denní krém Curapil je možné koupit v balení o obsahu 50 ml za 599 Kč. Oproti běžným krémům prodávaným v drogerií je cena tohoto krému vyšší. Oproti denním krémům prémiových značek, ke kterým se Curapil řadí, se ale jeho cena pohybuje mezi nižšími. Cena denního krému Curapil poměrně dobře odpovídá složení, kvalitnímu zpracování a účinkům, pokud pro svou pleť hledáte opravdu kvalitní a luxusní péči.

Denní krém Curapil obrázek do textu

Parametry denního krému Curapil

Vlastnost Parametr
Použití denní krém
Určení pro všechny typy pleti
Obsah balení 50 ml
Přibližná cena 599 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (65 hlasů)

Autor recenze

Veronika Štrachová
Veronika Štrachová

Jsem vystudovaná personalistka. Během rodičovské dovolené mě začalo bavit testovat nové produkty a psát o nich recenze, a proto jsem se této oblasti začala věnovat naplno. Rozumím si s moderními technologiemi a ráda zkouším nové výrobky. Ve volném čase se věnuji péči o zahradu, procházkám v přírodě se synem a turistice. Ráda objevuji krásu českých hor, lázeňských středisek a historických center měst.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář