ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Test a hodnocení: Venira Premium vitamíny na vlasy, nehty, pleť

16. 12. 2022 aktualizováno

Venira Vitamíny Premium vlasy, nehty, pleť recenze

Krásné, zdravé vlasy, nehty a pleť. To je sen mnoha lidí, který si ale nelze úplně snadno splnit. Na trhu se nachází nekvalitní produkty bez zjevných účinků. Teď můžete mít ale díky jedné kapsli všechny benefity najednou. Tyto kapsle se nazývají Venira vlasy, nehty, pleť Premium a nejde o nic jiného než o velké množství vitamínů “zabalených” v bovinní želatině. Užívala jsem 2 tobolky denně v průběhu 40 dní (40denní kúra) a mé osobní zkušenosti s těmito vitamíny si můžete přečíst níže. Můžete je také srovnat s dalšími vitamíny na vlasy.

Hodnocení Venira Premium vitamíny na vlasy, nehty a pleť

9

Skvělé

Venira vitamíny na vlasy, nehty a pleť Premium se pyšní přírodním složením, 20 účinnými látkami v jedné tobolce a pěknými výsledky při dlouhodobém užívání. Po 40denní testu se zlepšila kvalita nehtů a pozorovala jsem první změny u růstu vlasů. Počítejte ale s tím, že budete muset dlouhodobějších kúrách investovat ne zrovna malé částky peněz. Za krásu se zkrátka platí.

Balení
10
Účinky
8
Složení
10
Cena
8
Klady
  • Přírodní složení
  • 20 účinných látek v jedné kapsli
  • Spokojení uživatelé
Zápory
  • Musíte na užívání myslet 2x denně
  • Vyšší výdaj (předpokládá se dlouhodobé užívání)

Balení – 10/10

Od společnosti Venira dorazila krabice dobře zabalená a naplněná produkty a celulózovými výplněmi. Venira Premium vitamíny na vlasy, nehty a pleť se nacházely v pěkné, tvrdé samostatné krabičce s kombinací bílé a zlaté barvy. Stejný motiv má i lahvička, která se ukrývala uvnitř. V ní najdete 80 kapslí, které po 2 kapslích denně (jednu ráno, jednu večer) konzumujete po dobu 40 dní. V nabídce výrobce jsou na výběr i 80denní kúra a 120denní kúra. Na samotné lahvičce si moc informací nepřečtete, všechno podstatné vám prozradí krabička.

Venira balíček

Venira balíček

Na ní se dozvíte kromě názvu obsah všech účinných látek ve 2 kapslích i celkové složení, minimální trvanlivost a upozornění, že by kapsle neměly užívat osoby se zánětem či poškozením ledvin (kvůli obsahu křemíku) a děti do 12 let. Diabetici a těhotné ženy a kojící ženy by je měli užívat jen po konzultaci s lékařem.

Kapsle samotné jsou průhledné a uvnitř se nachází světle hnědý prášek. Nejsou ošizené, naopak jsou naplněné do plna. Moc nevoní, připomíná mi to pivovarské kvasnice (najdeme je i ve složení), ale to nevadí, tobolka se stejně hned spolkne.

Účinky – 8/10

Již název napovídá, na co cílí Venira Premium vitamíny na vlasy, nehty, pleť. Konkrétněji se na to podíváme postupně. Tyto prémiové vitamíny podporují růst vlasů, jejich kvalitu a objem, bojují proti pomalému růstu, vypadávání, roztřepeným konečkům, mastícím se, ale i suchým vlasům. Napraví i vlasy poničené špatnou úpravou. Nehty budou silné a už se nebudou lámat. Také budou rychleji růst. Co se pleti týká, zlepší se především její kvalita, produkt si poradí s akné a pupínky.

Problémy s vlasy, nehty a pletí se často objevují v těhotenství a při kojení. Tyto kapsle naštěstí mohou po poradě s lékařem užívat i ženy těhotné i kojící. Dále se setkáváme s těmito problémy při stresu – neprojeví se ale hned. Klidně i pár měsíců po období plném stresu si všimnete, že máte vlasů najednou nějak málo, pleť je samý pupínek a nehty se lámou. Vitamíny Premium od Veniry doporučujeme užívat už ve stresovém období.

Venira Vitamíny Premium vlasy, nehty, pleť test

Venira Premium na vlasy, nehty, pleť

Osobní zkušenost s Premium Venira vitamíny na vlasy nehty pleť

A teď konečně k tomu, jaké výsledky jsem měla možnost pozorovat u sebe během 40 denní kúry. Tobolky byste měli užívat co nejblíže k jídlu, takže před, během, nebo po. Rozestup mezi nimi by měl být alespoň 5 hodin. Trochu mi dělalo problém si ji vzít ráno, jelikož většinou nesnídám. Odložila jsem tedy první dávku na oběd a druhou jsem brala klasicky večer. Během těch 40 dní jsem nepozorovala nějaký efekt, protože jsem se na něj nesoustředila.

Když jsem se ale po kúře na výsledky zaměřila, přišlo mi, že někde začínají růst “nové” vlasy a uvědomila jsem si, že se mi nezlomil žádný nehet (a o to s 11 psy běžně není nouze). Stříhám ale nehty poměrně nakrátko, abych se vyhnula úrazům při sportu, takže žádnou super porovnávací fotku nemám, budete se muset spokojit s mým pravdivým tvrzením, že jsou nehty opravdu pevnější. Na pleti jsem výrazný efekt nepozorovala.

Nutno ale zmínit, že tohle byla 40denní kúra – pouze začátek a relativně krátká doba. Věřím, že kdybych v kúře pokračovala delší dobu, ideálně těch 120 dní nebo i více, výsledky by byly mnohem znatelnější a mohla bych udělat pěkné porovnávací fotky a rozvášnit se v popisování mých pocitů z lepší kvality vlasů, nehtů i pleti. Myslím, že s tímto produktem máte vzhledem ke složení i spokojeným uživatelům šanci dosáhnout skutečně skvělých výsledků.

Složení – 10/10

Venira Premium vitamíny na vlasy, nehty, pleť složení: Přeslička rolní (Equisetum arvense), L–methionin, L–cystein báze, Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica), MSM (methylsulfonylmethan), Hydrolyzovaný kolagen, Vitamin C (kyselina L–askorbová), Saw palmetto (Serenoa repens), Pivovarské kvasnice, L–tyrosin, Hyaluronát sodný, Kyselina pantothenová (D–pantothenát vápenatý), Zinek (citrát zinečnatý), Astaxanthin, Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), Vitamin A (retinyl acetát), Kyselina listová, Biotin (D–biotin), Měď (glukonát měďnatý), Selen (Seleničitan sodný). Složení obalu kapsle: bovinní želatina, protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin

Premium vitamíny na vlasy, nehty a pleť od Veniry se pyšní opravdu skvělým, přírodním složením. Nenajdete v nich žádné škodlivé látky, éčka, ale ani cukr a laktózu. Jen nejsou vhodné pro vegany kvůli obsahu bovinní želatiny, ze které se skládá obal kapsle. Číst takové složení mi dělá radost. Každá kapsle je nadupaná 20 účinnými látkami a nenachází se v ní nic zbytečného navíc.

Na krabičce nebo internetových stránkách firmy se dozvíte i konkrétní obsah aktivních složek v denní dávce (tedy ve 2 kapslích), případně i procenta referenční hodnoty příjmu. Nejvyšších procent dosáhla kyselina pantothenová (583 %) a biotin (500 %). Lidé s bolavými klouby a podobnými potížemi ocení i přítomnost hydrolyzovaného kolagenu a MSM.

Venira Vitamíny Premium vlasy, nehty, pleť kapsle

Venira Premium vlasy, nehty, pleť kapsle

Jako výjimečnou složku těchto kapslí můžeme nazvat Astaxanthin. Říká se mu látka budoucnosti, patří mezi nejsilnější antioxidanty, zabraňuje předčasnému stárnutí a dle tvrzení Veniry je mnohonásobně účinnější než jiné známé antioxidanty.

Cena – 8/10

Cena za balení Premium vitamínů Venira na vlasy, nehty a pleť se liší podle délky kúry. 40denní kůra (80 kapslí) vyjde na 900 Kč, 80denní kúra (160 kapslí) na 1700 Kč a 120denní kúra (240 kapslí) na 2 500 Kč. Jistě, nejsou to zrovna malé částky. Pokud ale vezmeme v potaz kvalitní přírodní složení, ve kterém nejsou přítomny žádné chemické látky, a především pak pozitivní odezvu na tento produkt od uživatelů, zdá se, že jsou to rozumně investované peníze.

Parametry Venira Premium vitamíny na vlasy, nehty, pleť

Vlastnost Parametr
Počet tablet 80, 160 nebo 240 kapslí
Použití vlasy, nehty, pleť
Kolagen ano, hydrolyzovaný
Vitamíny a minerály C, B6, A, biotin, kyselina listová, kyselina pantothenová, pivovarské kvasnice
zinek, měď, selen
Další látky astaxanthin, hyaluronát sodný, saw palmetto, přeslička, kopřiva, MSM, kolagen, L-methionin, L-cystein báze, L-tyrosin
Doporučená denní dávka 2 × denně před jídlem

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.7 (15 hlasů)

Autor recenze

Veronika Suchá
Veronika Suchá

Jsem fanynka nových technologií, světa IT. Ráda se učím nové věci z různých oblastí a (možná netradičně) ráda porovnávám produkty. Proto mě baví tímto prostřednictvím přinášet užitečné informace lidem, kteří si nevědí rady při výběru. Kromě práce se věnuji svým 11 severským psům, své chovatelské stanici, dogscooteringu, mushingu a dogtrekkingu.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář