ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze NaturalProtein Supergreens

Super greens Naturalprotein

Oslabená imunita, pocit únavy či nafouklé břicho? Těchto i celé řady dalších obtíží vás snadno zbaví zelené super potraviny NaturalProtein SuperGreens. Čím je tento doplněk stravy tak výjimečný, co obsahuje i jak chutná, se dočtete v následující recenzi.

Hodnocení NaturalProtein Supergreens

9

Perfektní

Pokud hledáte komplexní doplněk stravy pro celkové zlepšení vašeho psychického i fyzického stavu, pak jsou NaturalProtein Supergreens skvělá volba. Potěší nejen svým složením, které obsahuje kromě základních zelených superpotravin i další blahodárné suroviny čistě přírodního původu. Příprava nápoje je velice snadná i rychlá. Chuť suché trávy je díky sladké stévii méně intenzivní a lze si na ni velmi rychle zvyknout.

Balení, obal, popis
9
Složení
10
Užívání a účinky
9
Chuť a vůně
8
Velikost balení a cena
9
Klady
  • Čistě přírodní složení
  • 7 zelených super potravin
  • Slazeno stévií
  • Snadná příprava
  • Dobře rozpustný prášek
Zápory
  • Velmi sladké

Balení, obal, popis – 9/10

Při převzetí balíčku mě trochu vyděsila jeho velikost. Rozměry kartonové krabice odpovídaly spíše objednávce z internetové obuvi. Obavy z popletené objednávky se však rozplynuly ihned po rozbalení balíčku. Aby Supergreens dorazily v pořádku, výrobce kartonovou krabici pečlivě vystlal. Musím říct, mě příjemně potěšilo, že vystýlka je z přírodních materiálů, což je v dnešní době online nákupů vždy vítaným krokem.

Kromě plechové dózy s práškem jsem v balíčku našla také reklamní leták, kde vedle poděkování za nákup najdete celou řadu užitečných informací o produktech NaturalProtein a výhodách jejich užívání. Příjemně mě potěšil také drobný dárek v podobě roztomilé magnetky na lednici. Součástí dodávky je také praktická odměrka. Mile mě překvapila kvalita jejího provedení. Nejde o obyčejnou plastovou odměrku, ale o kvalitní produkt z dubového dřeva.

NaturalProtein Supergreens

Všechny důležité informace o složení produktu i pokyny k užívání najdete na zadní straně dózy, a to v českém i slovenském jazyce. Na etiketě se nachází také přehledná tabulka s výživovými údaji, která přijde vhod nejen dietářům, kteří si počítají kalorie. Ačkoliv je NaturalProtein SuperGreens doslazeno stévií, denní dávka obsahuje pouze 1,3 g sacharidů. Přípravek je tak možné užívat i v rámci Keto diety.

NaturalProtein Supergreens

Složení – 10/10

Super greens na současný trh dodává celá řada výrobců. Jednotlivé produkty se však liší nejen svou formou, ale také složením. Supergreens od NaturalProtein obsahuje nejen všechny základní zelené potraviny, ale i celou řadu dalších surovin plných důležitých vitamínů a minerálů. Prášková směs se skládá ze 7 přírodních ingrediencí, které jsou doslova nadupané prospěšnými látkami. Nenajdete zde žádná umělá sladidla, dochucovadla, konzervanty ani žádnou jinou chemii.

NaturalProtein Supergreens doplněk stravy

Základ tvoří zelený ječmen, chlorella a spirulina, jež jsou proslulé svými antioxidačními účinky, pozitivním vlivem na imunitní systém a vysokým obsahem proteinů. Více jsme se o účincích těchto super potravin rozepsali v našem článku Nejlepší Super greens. Rozpustná směs je doplněna o výtažky z listů vojtěšky, které napomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi, a o mátu peprnou, jež je oblíbená nejen pro svou svěží chuť ale i léčivé účinky. NaturalProtein Supergreens dále obsahují i zklidňující ashwagandhu a matchu. Matcha prášek ze zeleného čaje je skvělým antioxidantem, jenž navíc podporuje metabolismus a spalování tuků. Směs přírodních bylin je doplněna o stévii pro příjemnější chuť.

Užívání a účinky – 9/10

Pokud hledáte doplněk stravy se snadným dávkováním a přípravou, pak vás NaturalProtein Supergreens nezklamou. Rozpustné prášky leckteré uživatele odradí pro obavy z náročné a zdlouhavé přípravy. Doporučená denní dávka činí jednu odměrku s 8 gramy zeleného prášku. Dávkování velice usnadní i přiložená odměrka z dubového dřeva, která jistě najde i další uplatnění v každé domácnosti. Odměřený prášek jednoduše rozmícháte v 250 ml čisté vody. Použít můžete také ovocnou šťávu či džus. Výrobce však nedoporučuje Supergreens míchat s mléčným smoothie, ačkoliv tuším, že výsledný nápoj by mohl být chuťově opravdu zajímavý.

NaturalProtein Supergreens

Co mě při testování opravdu potěšilo, je velice snadná a rychlá příprava. Prášek se velmi rychle rozpouští, směs postačí jen párkrát zamíchat a nápoj je připravený ke konzumaci. Při míchání je lepší používat plastovou lžičku, neboť některé suroviny obsažené v práškové směsi by mohly kontaktem s kovovými předměty ztratit jejich účinné látky. Doporučujeme vám připravený nápoj vypít okamžitě. Přeci jen se jedná o prášek ze sušených bylin, které poměrně rychle padají ke dnu a ulpívají i na stěnách sklenice.

NaturalProtein Supergreens

Balení obsahuje 240 gramů, což odpovídá 30 dávkám. Celkový vliv na imunitní systém po jednom měsíci užívání není možné zcela posoudit. Co však mohu potvrdit, je celkové zlepšení fyzického i duševního stavu. Směs zelených super potravin je opravdu nabitá nejen vitamíny, ale také živinami, které skutečně tělu dodají energii. Nafouklé břicho mě obvykle netrápí, rozhodně však pozoruju pozitivní změny, co se trávení týče. Supergreens sice nepročistí střeva tak jako některá semínka či psyllium, rozhodně ale pozitivně působí i v této oblasti.

Přesto, že se nejedná o náhradu stravy, díky vysokému obsahu vlákniny a bílkovin, mě nápoj do jisté míry i zasytil. Během hektických dnů tak posloužil i jako rychlá snídaně před vydatnější svačinou. Velká část z obsažených surovin se může pochlubit vysokým obsahem železa. Užívání tohoto nesmírně důležitého minerálu v tabletách nicméně v některých případech způsobuje silnou zácpu. S tímto projevem jsem se však u NaturalProtein Supergreens nesetkala. Obecně jsem během kúry nezaznamenala žádné nežádoucí účinky.

Chuť a vůně – 8/10

Aroma prášku i hotového nápoje není nikterak extra výrazné. Když jsem připravovala nápoj poprvé, okamžitě se mi vybavilo aroma henny. Tato přírodní barva na vlasy voní totiž velice podobně. Po přivonění nicméně ucítíte zejména vůni trávy či sena, ale i něco navíc. Po prvotním šoku je aroma poměrně příjemné a nasládlé. Což mě příjemně překvapilo.

NaturalProtein Supergreens

Také v případě chuti, je třeba si na Supergreens trochu zvyknout. Nejprve mě zaskočila velmi výrazná chuť sušené trávy. Měla jsem pocit, že takhle nějak musí chutnat granule pro králíky. Na poprvé mě velice překvapila i sladkost nápoje, který mi přišel až přeslazený. Je však třeba zmínit, že sladké nápoje do svého jídelníčku vůbec nezařazuji, tak nejspíše proto mi nápoj nejprve přišel příliš sladký. Po čase jsem si na sladkou chuť zvykla a musím říct, že vlastně velmi dobře doplňuje chuť suché trávy. A co se týče té speciální “travní příchutě”, i na tu si velmi rychle zvyknete. Nepříjemná mi přišla pouze první a druhý den, ke konci týdne jsem si na chuť nápoje zvykla natolik, že jsem chuť suché trávy již takřka neregistrovala.

Velikost balení a cena – 9/10

Jedno balení v sobě skrývá 240 gramů najemno namletého zeleného prášku. Toto množství vám při dodržení doporučené denní dávky vystačí na jeden měsíc užívání. Při ceně 599 Kč za balení, jeden den léčebné kúry stojí cca 20 korun. To je srovnatelné s dostupnými produkty konkurenčních značek. Online obchod NaturalProtein navíc nabízí cenově zvýhodněnou nabídku při koupi více kusů.

NaturalProtein Supergreens

Parametry NaturalProtein Supergreens

Vlastnost Parametr
Užívání 1 odměrka denně
Obsah balení 240 g, 30 porcí
Počet surovin 7
Sladidlo/příchuť Stévie
Přibližná cena 600 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.5 (10 hlasů)

Autor recenze

Michaela Beranová
Michaela Beranová

Když zrovna nemluví, tak píše. Kromě kreativní tvorby miluje hudbu, knihy a gaming. Za každým jejím textem stojí litry kávy a neutuchající touha dozvědět se něco nového. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář