ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze Healthstrong Green+

Healthstrong Green+ Super greens

Slyšeli jste o výhodách zelených super potravin? Pokud váháte, zda super greens stojí za vyzkoušení, s rozhodováním vám může pomoci následující recenze. Vyzkoušela jsem pro vás super greens v kapslích Healthstrong Green+. Jak se osvědčily, se dočtete níže.

Hodnocení Healthstrong Green+

8.4

Skvělé

Super greens Healthstrong Green+ v kapslích s ryze přírodním složením jsou perfektní způsob, jak dodat tělu potřebné vitamíny a živiny. Potěší nejen velmi dobrým složením s bio certifikací, ale také praktickým dávkováním.

Balení, obal, popis
7
Složení
9
Užívání a účinky
9
Chuť a vůně
9
Velikost balení a cena
8
Klady
  • Bio certifikace
  • Přírodní kapsle
  • Snadné užívání
  • Bez sladidel
Zápory
  • Bez české etikety

Balení, obal, popis – 7/10

Balíček se supergreens dorazil pečlivě zabalený v menší kartonové krabici. Pro ochranu kapslí byl vnitřek krabice vyplněn pěnovou výstelkou. Roztomilá růžová srdíčka sice vypadají na pohled moc dobře, avšak nabízí se otázka, jak šetrná jsou k přírodě. Samotné kapsle se pak nacházejí v pevném papírovém sáčku. Design balení na první pohled ničím nezaujme, což ale může znamenat jen to, že se společnost Healthstrong zaměřuje spíše na kvalitu produktu než visáž balení.

Healthstrong Green+ kapsle

Co však musím pochválit, je praktické provedení papírového sáčku. Vnitřní stěny jsou poplastované, což zaručuje bezpečnost skladování. Potěšil mě také šikovný pásek sloužící k uzavření sáčku. Nemusíte se tedy obávat, že by se vám v ranním shonu všechny tablety nedopatřením vysypaly. Narozdíl od poměrně robustních plechových dóz, je sáček s kapslemi opravdu skladný a zabere vám ve skříňce či šuplíku jen minimum místa.

Recenze Healthstrong Green+ kapsle

Balení kapslí Healthstrong Green+ je sice praktické, nicméně celá etiketa je pouze v anglickém jazyce. Mě osobně to sice nevadí, přesto si myslím, že by prodejce měl výrobek opatřit druhou etiketou s českým překladem. Pokud si bude chtít přečíst složení, návod k užívání či nutriční informace a chybí vám jazyková výbava, budete muset navštívit stránky prodejce. Zde najdete přehledně všechny důležité informace v češtině.

Healthstrong Green+

 

Složení – 9/10

Pro ty z vás, kterým záleží na kvalitě surovin, jsou doplňky stravy Healthstrong Green+ ideální volbou. Kapsle se mohou pochlubit bio certifikací organizace Soil Association Organic. Léčivé kaple obsahují pouze látky čistě přírodního původu, nenajdete zde žádnou chemii včetně dochucovadel, umělých sladidel či konzervantů. Nejen obsah, ale i kapsle samotné jsou ryze přírodní. Kapsle Green+ jsou vhodné i pro vegany.

Healthstrong Green+ recenze

Každá kapsle obsahuje celkem 4 zelené super potraviny, které jsou doslova nabité důležitými vitamíny a minerály. Váha jedné kapsle se rovná 500 mg, z čehož 200 mg je podíl spiruliny a jednotlivý obsah ostatních surovin činí 100 mg. Ačkoliv jsou tablety plné živin, které vašemu tělu dodají sílu i energii, obsahují překvapivě málo kalorií i sacharidů. V doporučené denní dávce se skrývá necelých 5 kalorií. Takřka 50 % každé tablety tvoří obsah proteiny, kdežto sacharidů v denní dávce najdete jen 0,27 g, přičemž podíl cukrů dělá pouhých 0,051 g. Kapsle Healthstrong Green+ se tak hodí i pro ty, kteří si poctivě počítají a zapisují kalorie, a jsou vhodné i při keto či nízkosacharidové dietě.

Užívání a účinky – 9/10

Jednou z hlavních výhod kapslí Healthstrong Green+ je snadné a pohodlné užívání. Narozdíl od super greens v prášku, u tablet nemusí složitě odměřovat denní dávku, ale jednoduše sezobnete tabletku. Výrobce uvádí, že doporučená denní dávka se skládá ze 3 kapslí, nicméně dodává, že množství lze upravit po dohodě s lékařem. Možná proto výrobce denní porci rozdělil do 3 tablet.

Kapsle Healthstrong Green+ recenze

Narozdíl od super greens v prášku, požití kapsle se zeleným práškem vás nikterak nezasytí. Alespoň v první chvíli ne. Některé supergreens v podobě nápoje lze do jisté míry využít i jako náhradu snídaně, u kapslí Healthstrong Green+ tento benefit však chybí. Nicméně oproti rozpustnému prášku je užívání super zelených potravin prostřednictvím tablet mnohem pohodlnější.

Po vyzkoušení mohu potvrdit pozitivní účinky. Alespoň co se týče energie a zažívání. Možná to byl jen můj pocit, ale již po týdnu ozdravné kúry jsem měla pocit, že mám mnohem více energie, než tomu bývalo. Také schopnost soustředit se se velmi zlepšila. Změnu k lepšímu jsem pozorovala i u zažívání a metabolismu. Mívám problém s pravidelným stravováním, často vynechám jedno i dvě jídla denně, protože nemám pocit hladu. To se při užívání Healthstrong Green+ změnilo. Již po pár dnech jsem si všimla, že najednou bez svačiny do večeře nevydržím. Zelené super potraviny evidentně opravdu podporují zažívání i spalování.

Chuť a vůně – 9/10

Kamenem úrazu u užívání supergreens i jiných zdravých potravin velmi často bývá nepříliš lákavá chuť. To platí zejména v případě práškových super greens. Ačkoliv jsou zelené nápoje skutečně doslova nabité spoustou blahodárných živin a vitamínů, jejich chuť je povětšinou poněkud odpudivá. Healthstrong Green+ v kapslích je proto skvělým řešením zejména pro ty z vás, kteří “zdravou chuť suché trávy” nesnesou.

Healthstrong Green+

Jemný prášek ze zelených super potravin je ukrytý v průhledné kapsli z čistě přírodních surovin. S typickou chutí a vůní sena se tak při užívání vůbec nesetkáte. Tablety se super greens nemají žádnou chuť a velmi dobře se polykají. Pokud ze zvědavosti kapsli převalujete na jazyku, po chvilce ucítíte velmi slabou, takřka nevýraznou chuť. Pro ty z vás, kteří mají velice citlivé chuťové pohárky, je Healthstrong Green+ ideální volba.

Velikost balení a cena – 8/10

V každém sáčku Healthstrong Green+ se nachází celkem 90 přírodních kapslí. Přesto, že balení obsahuje velké množství tablet, při dodržení výrobcem doporučené denní dávky vám balení vystačí na 30 dní. S cenovkou okolo 650 Kč jsou tedy kapsle Green+ srovnatelné se super greens od konkurenčních značek, a to v kapslích či v prášku.

Healthstrong Green+ zelené super potraviny

Parametry Healthstrong Green+

Vlastnost Parametr
Užívání 3 kapsle denně
Obsah balení 90 kapslí, 30 porcí
Počet surovin 4
Sladidlo/příchuť Žádné
Přibližná cena 640 Kč

 

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.2 (10 hlasů)

Autor recenze

Michaela Beranová
Michaela Beranová

Když zrovna nemluví, tak píše. Kromě kreativní tvorby miluje hudbu, knihy a gaming. Za každým jejím textem stojí litry kávy a neutuchající touha dozvědět se něco nového. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář