ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze vakuového čističe pleti BeautyRelax Poremax iCam Smart

Vakuový čistit pleti s kamerou

Hledáte kvalitní a výkonný vakuový čistič černých teček, který umí i něco navíc? Pak si zamilujete model BeautyRelax Poremax iCam Smart. Tento stylový kousek je vybaven HD kamerou s optickým zoomem, díky němuž dokonale vyčistí každý kousek vaší pokožky.

Krásná pleť bez černých teček, akné a vrásek? S tím vším vám pomůže podtlakový čistič pórů. Jak vybrat ten správný a na co se při výběru zaměřit, se dozvíte v našem novém článku.

Hodnocení vakuového čističe pleti BeautyRelax iCam Smart

9.4

Perfektní

Špičkový vakuových čistit pleti a pórů. Zaručuje precizní a hloubkovou péči o pleť díky HD kameře s 20násobným zoomem. Umožňuje propojení s chytrým telefonem.

Režimy a funkce
8
Napájení
10
Příslušenství
9
Rozměry a praktičnost
10
Příslušenství
10
Klady
  • HD kamera
  • 20násobný zoom
  • Dobíjecí baterie
  • Skvělý design
  • Wi-Fi připojení
  • Nízká hmotnost
Zápory
  • Vyšší pořizovací cena
  • Není voděodolný

Režimy a funkce – 10/10

Vakuový čistič obličeje BeautyRelax nabízí 3 režimy sání o různé intenzitě. Pro první použití doporučujeme nastavit přístroj na nejnižší sílu sání. Ta je vhodná také pro osoby s choulostivou a jemnou pletí. Nejvyšší intenzitu využijete při čistění hůře dostupných míst, jako je okolí nosu a jiné partie obličeje. Silný podtlak se hodí i pro čistění T-zóny.

Tento vakuový čistič na póry se od ostatních modelů liší především integrovanou kamerou se 20násobným zvětšením. HD kamera, optický zoom a výkonné LED osvětlení umožňují důkladnou péči o pleť. Snímaný obraz si lze promítnout do chytrého telefonu či tabletu pomocí aplikace. Ta je dostupná pro Android. Vzhledem k těmto vlastnostem můžete přístroj používat takřka kdekoliv, nejen před zrcadlem v dobře osvětlené koupelně.

Vakuový čistič s kamerou recenze

Napájení 10/10

Velkým plusem je také dobíjecí baterie. K nabití vakuového čističe vám poslouží USB kabel, který najdete v balení. Informace o stavu baterie jsou zobrazeny na přehledném ovládacím panelu na těle přístroje. Na displeji uvidíte také, jaký režim je momentálně aktivní.

Příslušenství – 9/10

Oproti jiným vakuovým čističům pleti tento model disponuje opravdu širokou nabídkou příslušenství. V balení najdete celkem 6 různých nástavců pro čistění obličeje. Jednotlivé nástavce se liší svou velikostí i průměrem otvoru, kterým jsou nasávány nečistoty. Velké množství nástavců umožní každému uživateli si vybrat ten, který nejlépe vyhovuje jeho potřebám.

Rozměry a praktičnost – 10/10

Vakuové čističky pleti bývají malé, dobře skladné a potěší nízkou hmotností. BeautyRelax iCam Smart v tomto ohledu není výjimkou. Ovládání a práce s přístrojem je obzvlášť snadná zejména díky velmi nízké váze. Celková hmotnost pomůcky je pouze 0,3 kg, tudíž s ní bez problému zvládnete pracovat i delší dobu. V koupelně vám také překážet nebude, na výšku vakuový čistič pórů totiž měří jen 19 cm a široký je 4 cm. Svým tvarem i velikostí připomíná například elektrický kartáček na zuby.

BeautyRelax Poremax iCam Smart recenze

Design – 8/10

Přestože na současném trhu můžete nalézt i lépe vypadající kosmetické přístroje, elektrický čistič pórů BeautyRelax iCam vypadá víc než dobře. Tělo přístroje je v bílé barvě, díky čemuž pomůcka působí elegantním dojmem. Světle růžové prvky, jako je kroužek pod nástavci a spodek čističe, dodají pomůcce šmrnc.

Technické parametry

Značka: BeautyRelax
Vhodný na: obličej
Režimy: 3
Nástavce: 6
Napájení: dobíjecí baterie
Hmotnost: 0,3 kg
Rozměry: 19 × 4 × 4 cm
Vodotěsný: NE

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.4 (11 hlasů)

Autor recenze

Hana Smětáková
Hana Smětáková

Už několik let se zabývám copywritingem a má práce mě moc baví. Ve volném čase nepohrdnu procházkou do přírody, relaxací v sauně, zajímavou knížkou nebo třeba cvičením. Moc ráda také objevuji nová místa, a proto není žádným tajemstvím, že mým největším koníčkem je cestování. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář