ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze kapslí Blendea Reishi

Blendea Reishi - lahvička

Bojujete se slabou imunitou nebo chcete podpořit celkovou vitalitu organismu? Vyzkoušejte houbu reishi, která se už po staletí používá v tradiční čínské medicíně. Otestovala jsem kapsle Blendea Reishi, které obsahují bio sušený prášek z této “zázračné” houby. Jak v testu dopadly? Přečtěte si následující recenzi.

Hodnocení kapslí Blendea Reishi

9.8

Perfektní

Kapsle Blendea Reishi dokážou zlepšit imunitu organismu. Pomáhají také udržet normální hladinu cholesterolu a podporují oběhovou soustavu i celkovou vitalitu těla. Balení vám při užívání nižší dávky vydrží na 1 měsíc a skvělé je složení, které neobsahuje žádné další přidané látky, pouze bio prášek z houby reishi.

Balení, obal, popis
10
Složení
10
Užívání a účinky
10
Velikost balení a cena
9
Klady
  • Zlepšení imunity
  • Regulace cholesterolu
  • Podpora oběhové soustavy
  • Zlepšení celkové vitality
  • Bio kvalita
  • Jednoduché užívání
Zápory
  • Při užívání nejvyšší dávky vydrží 15 dní

Balení, obal, popis – 10/10

Balení kapslí s práškem z houby reishi hodnotím kladně. Lahvička je skleněná, má příjemný tvar a hezký design. Na obalu se na první pohled dozvíte, s čím reishi pomáhá, kolik kapslí balení obsahuje i že jsou kapsle vhodné také pro vegany a osoby s intolerancí lepku. Dále je na etiketě přehledně uvedené složení i doporučení pro užívání. Jediné, co mi zde chybí, je informace, zda je lepší kapsle polykat před jídlem nebo po jídle. Na stránkách výrobce se mi ale tuto informaci podařilo vyhledat – ideální je užívání tablet před jídlem.

Níže v tabulce přehledně uvádím parametry kapslí Blendea Reishi:

Parametr
Forma Kapsle
Užívání 3-6 kapslí denně
Obsah balení 90 kapslí
Počet dávek 15-30 dávek
Účinná složka Reishi
Přibližná cena 450 Kč

Složení – 10/10

Složení je prosté a to je dobře. Veganské kapsle obsahují pouze prášek z houby reishi, a to v bio kvalitě. Nenajdete zde žádné zbytečné látky navíc, žádné konzervanty, prostispékavé látky nebo vyplňovače. Kapslí je v balení celkem 90 a každá z nich obsahuje 300 mg reishi. Při nižší dávce 3 kapslí denně tak přijmete 900 mg houby, v případě vyšší dávky 6 kapslí pak 1800 mg, což je v porovnání s konkurenčními výrobky velmi slušné množství. Vzhledem k čistému složení kapslí v bio kvalitě hodnotím tuto oblast plným počtem bodů.

Užívání a účinky – 10/10

Na obalu se dozvíte, že doporučenou denní dávku představuje 3-6 kapslí Blendea Reishi. Já jsem se rozhodla užívat nižší dávku, tedy 3 kapsle denně, protože i ve 3 kapslích je houby dostatečné množství. Při tomto dávkování mi balení vydrželo na 1 měsíc. Pokud byste se rozhodli vyzkoušet sílu reishi na maximum a rozhodli se pro 6 kapslí denně, pak vám balení vydrží jen na 15 dní a určitě vám tedy jedno nebude stačit.

A na co je houba reishi vlastně dobrá? Jejím hlavním přínosem je zlepšení obranyschopnosti organismu. Houba reishi obsahuje stovky bioaktivních látek a podílí se tak na celkové vitalitě těla. Zejména pomáhá udržet normální hladinu cholesterolu a funkci oběhové soustavy.

Blendea Reishi - obsah kapsle

Užívání kapslí je naprosto jednoduché, není potřeba prášek do ničeho přimíchávat nebo řešit jinou přípravu. Kapsle stačí pouze zapít vodou. Osobně jsem je začala užívat z důvodu snížené imunity organismu. Poměrně často bývám nachlazená, unavená a nezřídka také bojuju s oparem.

Blendea Reishi mi na zlepšení imunity pomohla, po dobu užívání jsem nebyla ani jednou nachlazená nebo nemocná. Opar jsem zatím neměla od té doby žádný. Účinky doplňků stravy se samozřejmě hodnotí poměrně obtížně, nicméně i přestože jsem se pohybovala mezi nachlazenými osobami, zůstala jsem zdravá. Líbí se mi hlavně přírodní složení, takže má i člověk během užívání dobrý pocit, že prospívá svému zdraví.

Velikost balení a cena – 9/10

Cena za jedno balení Blendea Reishi se pohybuje přibližně kolem 450 Kč. Vzhledem k účinnému složení s dostatečným množstvím miligramů reishi v bio kvalitě považuji cenu za přijatelnou. Balení mi tedy vydrželo na 1 měsíc. Při užívání maximální dávky houby by vydrželo pouze na 15 dní, pak už je cena za měsíční užívání samozřejmě o něco vyšší. Nicméně ani konkurenční výrobky obsahující tuto “zázračnou” houbu nejsou levné a Blendea vyniká poměrně vysokým množstvím mg houby v denní dávce. Proto i při spíše vyšší ceně hodnotím velikost balení a cenu kladně.

Blendea Reishi - lahvička s vysypanými kapslemi

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.7 (10 hlasů)

Autor recenze

Michaela Šumpíková
Michaela Šumpíková

Srovnáváním produktů před samotným nákupem jsem vždy trávila hodně času. Zde mám možnost zálibu v porovnávání zhmotnit do článků a pomoci tak s výběrem i čtenářům. Ve volném čase ráda vařím, věnuji se rodině a kočkám, poslouchám hudbu nebo zajdu na jazzový koncert.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář