ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze galvanické žehličky inSPORTline Giva

11. 11. 2022 aktualizováno

Levná galvanická žehlička inSportline

Žehlička na pleť inSPORTline Giva představuje cenově dostupné řešení pro špičkovou péči o pleť. Dopřejte si kvalitní péči jako v salónu a navraťte své pleti mladistvý a svěží vzhled. Kromě hloubkového čištění galvanická žehlička disponuje také vyhlazujícím režimem a módem pro lepší zapracování kosmetických přípravků. Další skvělé alternativy najdete v našem testu galvanických žehliček.

Hodnocení galvanické žehličky inSPORTline Giva

7.5

Velmi dobrá

Galvanická žehlička inSPORTline Giva představuje cenově dostupné řešení pro komplexní péči o pleť. Nabízí 3 základní režimy pro čistění, zjemnění í hloubkové vyživení pleti. Potěší ergonomickou rukojetí s přehledným ovládacím panelem a dobíjecí baterií. Chybí však fotonové terapie a výměnné nástavce.

Nástavce
7
Nástavce
9
Ovládání a manipulace
8
Typy terapií a funkce
6
Klady
  • Nízká cena
  • Komplexní péče o pleť
  • Dobíjecí baterie
  • Ergonomická rukojeť
  • Snadné ovládání
Zápory
  • Bez fotonové terapie
  • Chybí výměnné nástavce
  • Není voděodolná

Nástavce

Žehlička na pleť inSPORTline Giva je vybavena multifunkční masážní hlavicí. Ta bez problému zastane všechny úkony, pro které jiné modely potřebují samostatný nástavec. Absence výměnných nástavců se na první pohled může zdát jako velký nedostatek. Přestože speciální nástavce mohou pomoci například při čištění hůře dostupných míst, svým způsobem trochu komplikují používání přístroje.

Výhodou této galvanické žehličky je, že během celé procedury není potřeba přístroj vypínat a měnit nástavce. Hlavice žehličky disponuje poměrně velkou masážní plochou, jež umožňuje čištění i stimulaci pleti. Díky velké ploše masážní hlavice vám celá kosmetická procedura zabere o poznání méně času. Na druhou stranu, jemná pokožka v okolí očí a úst či hůře dostupná místa okolo nosu by si zasloužila samostatný nástavec.

 

Recenze galvanická žehlička Insportline Giva

Napájení

Žehlička na obličej Giva potěší dobíjecí baterií. Není tak třeba neustále kupovat tužkové baterie. Galvanická žehlička je vybavena Li-Ion baterií s kapacitou 420 mAh. Při plném nabití vydrží v provozu až 60 minut. Celá kosmetická procedura vám zabere 12 minut, na jedno nabití tak lze přístroj využívat až 5 dnů. Baterie se dobíjí pomocí přiloženého USB kabelu. Na plnou kapacitu je baterie nabitá již za 2 hodiny. Dobíjecí přístroje představují ekologické řešení, které potěší uživatele i přírodu. Větší radost by nám udělal už jen praktický dobíjecí stojánek, ale jeho absenci lze vzhledem k nízké pořizovací ceně prominout.

Ovládání a manipulace

Ovládání a práce s galvanickou žehličkou na obličej je opravdu snadná. Všechna tlačítka najdete na přehledném ovládacím panelu, jenž se nachází na rukojeti přístroje. Ovládání je intuitivní, takže jej zvládnete i bez návodu, který je pochopitelně součástí balení. Tlačítka jsou snadno přístupná a jasně rozpoznatelná. Díky ergonomickému tvaru přístroje žehlička perfektně padne do ruky a velmi dobře se s ní pracuje.

Galvanická žehlička insportline Giva hodnocení

Typy terapií a funkce

Galvanická žehlička inSPORTline Giva disponuje pouze základními funkcemi a režimy. Přesto nabízí komplexní řešení péče o pleť. První režim nazvaný Cleansing je určený pro hloubkové čištění pleti. Pro efektivní odstranění všech nečistot z hloubky pórů je potřeba na masážní hlavici umístit vatový tampónek. Jeho úkolem je absorbovat nečistoty z pokožky.

Druhý režim slouží pro vyhlazení a zjemnění pokožky obličeje. Tuto funkci zvolíte stisknutím tlačítka Micro-pad. Ideálních výsledků dosáhnete s použitím kvalitních hydratačních krémů. Působením galvanického proudu žehlička účinně vyhlazuje drobné nedokonalosti pleti a napomáhá léčbě akné. Poslední režim se postará o hloubkové vyživení pleti. Při volbě funkce Refresh se masážní hlavice zahřeje na 42 °C, což způsobuje otevření pórů. Díky teplu a galvanickému proudu mohou kosmetické přípravy, jako jsou pleťové masky, pronikat hluboko pod povrch pokožky, a působit přesně tam, kde je nejvíce potřeba.

Technické parametry

Značka: inSPORTline
Vhodná na: obličej
Fotonová terapie: NE
Ultrazvuk: NE
Materiál aplikátoru: Nerezová ocel
Počet LED diod:
Rozměry: 16 × 4,5 × 3 cm
Napájení: Dobíjecí baterie
Nástavce:
Dostupné gely a krémy: ANO

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.8 (10 hlasů)

Autor recenze

Michaela Beranová
Michaela Beranová

Když zrovna nemluví, tak píše. Kromě kreativní tvorby miluje hudbu, knihy a gaming. Za každým jejím textem stojí litry kávy a neutuchající touha dozvědět se něco nového. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář