ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze chytré láhve HidrateSpark Steel

HidrateSpark Steel - recenze chytré lahve

Aby se chytrá láhev HidrateSpark Steel dostala na první místo v našem seznamu, musela nás přesvědčit o tom, že je nejlepší. A to také udělala. Měří bez chybiček, vypadá moderně, je odolná a připojit ji můžete k Androidu i iOSu. Přes aplikaci můžete v pitném režimu soutěžit se svými přáteli nebo svoji láhev jednoduše najít. Další zajímavé láhve na pití najdete v našem porovnání smart lahví.

Hodnocení chytré láhve na vodu HidrateSpark Steel

9.5

Perfektní

Chytrá láhev HidrateSpark Steel plní funkci chytré láhve, ale přidává ještě něco navíc. Snaží se, aby byl komfort užívání co nejvyšší, a dává tím logické opodstatnění své ceně. Nabízí skvěle fungující aplikaci a zanechává za sebou stovky spokojených zákazníků.

Vlastnosti a prvky chytré láhve
10
Aplikace a chytré funkce
10
Další funkce
8
Použité materiály a design lahve
10
Klady
  • Dostatek pomocných prvků
  • Promyšlená aplikace
  • Možnost použití ledu pro chlazení nápoje
  • Fantastický design
Zápory
  • Vyšší cena
  • Pouze pro chlazené nápoje

Vlastnosti a prvky chytré láhve – 10/10

Začínáme parametrem, který u vás pravděpodobně důležitou měrou rozhodne o tom, zda si výrobek pořídit či nikoliv. Jedná se o klíčové vlastnosti a pomocné prvky, které se mohou zdát drobností, ale používání produktu vám nesmírně zpříjemní. Tato chytrá láhev monitoruje váš pitný režim důsledně, o čemž vypovídá klinicky prokázaná vysoká přesnost.

Je vybavena velice praktickým pítkem, o kterém rozhodně neplatí, že by bylo jen pro děti. Oceníte ho i vy. Nechybí ani poutko pro snadnější přenos kamkoliv potřebujete. Neméně důležité jsou LED indikátory, které úzce souvisejí s funkcí chytrých lahví a neměly by chybět. LED diody jsou umístěné ve spodní části lahve a nutno říct, že to vypadá naprosto skvěle.

Že je čas se napít však neohlašuje pouze světelná notifikace, kterou byste mohli přehlédnout. Ačkoliv je světelných efektů hned šest, těšit se můžete i na zvukovou signalizaci. Ta vychází ze samotné lahve, upomínka se ale posílá i na všechna spárovaná zařízení.

Aplikace a chytré funkce – 10/10

Plný počet bodů si zasloužila také aplikace. Je kompatibilní s operačními systémy iOS i Android a jistě vás potěší, že je ke stažení zdarma. Někoho by mohlo trochu mrzet, že je dostupná jen v angličtině, ale to jí na kvalitě jako takové neubírá. Ačkoliv bychom jí za to za běžných okolností strhli bod, svými dalšími funkcemi si ho rychle získala zpátky.

V aplikaci zadáte své tělesné parametry a na jejich základě vám vyhodnotí nejlépe padnoucí pitný režim. Svoji chytrou láhev připojíte k aplikaci prostřednictvím Bluetooth a přenos informací může začít. Bluetooth můžete využít také pro připojení k dalším zařízením, kterým jsou například chytré hodinky.

Aplikace vás provede nejen monitorováním vašeho pitného režimu, ale můžete také soutěžit se svými přáteli v plnění hydratačních cílů. Umožňuje rovněž i „vystopování“ ztracené lahve.

Aplikace a chytré funkce Hidrate Spark Steel - recenze chytré lahve

Další funkce – 8/10

Už se zdálo, že této lahvi neunikne jediný bod, ale nemožné se stalo skutečností. Jedná se o drobnosti, ale musíme být spravedliví. Začneme však od toho dobrého.

Tato chytrá láhev disponuje kvalitními termoizolačními vlastnostmi, které udrží nápoj uvnitř chladný až po dobu 24 hodin. Pokud o to budete stát, můžete využít pro lepší chladící vlastnosti také led. Ovšem nutno říci, že je vhodné ji plnit pouze studenými nápoji, využití horkých tekutin se nedoporučuje.

Bodík jsme museli ubrat také za absenci UV sterilizace. Pravda, na trhu je takových výrobků málo, ale vzhledem k ceně bychom funkci samočistícího procesu jistě uvítali.

Použité materiály a design lahve – 10/10

Posledním parametrem nabírá lahev znovu na síle a přesvědčuje nás o tom, že stojí za to. Na použitých materiálech i designu je vidět, že nad tím výrobci zkrátka přemýšleli. Pro výrobu totiž byla použita ušlechtilá ocel a plasty bez škodlivého BPA. Vy tak máte během pití jistotu, že se z lahve neuvolňují žádné nechtěné látky.

Design lahve je jednoduchý, a přesto vás upoutá. Námi vybrané modely jsou dostupné v černé a růžové barvě, víčko je vždy černé. Jedná se o jednobarevné provedení, ale spodek lahve hraje všemi barvami díky LED diodám. Svojí přítomností vás potěší 6 světelných efektů, které se hlásí o slovo při každé světelné signalizaci.

Použité materiály a design lahve Hidrate Spark Steel - recenze chytré lahve

Parametry chytré láhve HidrateSpark

Vlastnost Parametr
Objem lahve 620 ml
Aplikace Ano
Materiály ušlechtilá ocel, BPA free plasty
Hmotnost 470 g

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.6 (20 hlasů)

Autor recenze

Adéla Švédová
Adéla Švédová

Být členem Chytrého Výběru pro mě znamená výhodu v tom, že si můžu udělat představu o aktuální situaci na trhu s různým zbožím. Nemusí totiž být jednoduché se v ní vyznat a všichni se snažíme své peníze co nejlépe investovat. Je radost předávat získané informace dál. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář