ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze chytré láhve Equa Smart

Equa Smart - recenze chytré lahve

Chytrá nerezová láhev Equa Smart přinese do vašeho života velkou úlevu při hlídání pitného režimu. Jedná se o špičkovou lahev a jen kvůli drobnostem to nedotáhla na první místo. Úspěch sklízí díky přesnému měření, dobrému uchování teploty a kvalitnímu materiálu. Její design vypovídá o moderním výrobku. V našem hlavním článku si můžete porovnat ostatní recenzované chytré láhve na vodu?

Hodnocení chytré láhve na pití Equa Smart

9

Skvělá

Chytrá láhev Equa Smart si zaslouží pozornost díky svému prémiovému zpracování. Vyzdvihujeme izolační vlastnosti skvělé pro teplé i studené nápoje. Nechybí ani propracovaná aplikace s množstvím funkcí.

Vlastnosti a prvky chytré láhve
10
Aplikace a chytré funkce
8
Další funkce
9
Použité materiály a design lahve
9
Klady
  • Bez obsahu BPA
  • Vhodná pro studené i teplé nápoje
  • S mobilní aplikací
  • Přesné měření
Zápory
  • Časově náročnější spárování s mobilní aplikací
  • Stále poměrně vysoká cena

Vlastnosti a prvky chytré láhve – 10/10

Hned u prvního parametru, kterým začínáme, nabrala tato lahev plný počet bodů. Z požadovaných prvků jí nechybí téměř ani jeden, přičemž ty zastoupené se mohou pyšnit opravdu vysokou kvalitou a promyšleným zpracováním. Začít můžeme třeba u poutka, které u lahve pevně drží, a vy ji můžete v klidu přenést tam, kam potřebujete.

Víčko společně s celou lahví je vyrobeno tak, aby opravdu nepropustilo ani kapku. Rozlití obsahu lahve do kabelky nebo na sedadlo spolujezdce proto nehrozí. LED signalizace o sobě dává vědět v momentě, kdy poklepete na láhev a požadujete informace o svém pitném režimu. A pokud nejste iniciativní, světlem se vám připomene i sama.

Hlášení o nedostatečném příjmu tekutin ovšem podává také aplikace. K té se vrátíme, rádi bychom však ještě vyzdvihli baterii, která vás ohromí výdrží až 6 měsíců na jedno nabití. I to hraje ve prospěch lahve.

Aplikace a chytré funkce – 8/10

Jelikož i tato lahev má k dispozici kompatibilní aplikaci, pojďme se na ni podívat blíže. Strhli jsme dva body a ty si také zdůvodníme, avšak začít bychom měli od těch kladných vlastností. Tak například, aplikace je k dispozici zcela zdarma pro smartphony a tablety s operačními systémy iOS a Android. Bohužel je v angličtině, ale to dnes už nemusí být takový problém.

Po zadání vašeho životního stylu a osobních údajů se aplikace postará o to, aby vám vytvořila pitný režim na míru. Bude sledovat váš příjem vody a upozorňovat při jeho nedodržování. Skrze ni také můžete spravovat světlo trackeru u vaší lahve. V aplikaci máte navíc k dispozici antistresová dechová cvičení, která v těžších chvílích přijdou vhod.

U aplikace bohužel přicházejí problémy v podobě složitějšího spárování s lahví, které vám potrvá až nepřiměřeně dlouho. Díky chytrému gestu s poklepáním ji však nemusíte používat.

Aplikace a chytré funkce Equa Smart - recenze chytré lahve

Další funkce – 9/10

Hlavní funkci, monitorování vašeho pitného režimu, dělají společnost i další přídavné funkce. S nimi budete zajisté spokojeni, i když jich není příliš.

Cena této lahve stoupá stále relativně vysoko, a proto bychom i u ní ocenili samočistící funkci, tedy UV sterilizaci. Ovšem kvalita termoizolačních vlastností je tak vysoká, že to dokážeme odpustit. Láhev totiž můžete naplnit studenými i teplými nápoji. Teplé zůstanou teplými 12 hodin, studené studenými 24 hodin.

Ať už se tedy chystáte kamkoliv, lahev vás může doprovázet nejen díky praktickému poutku, ale i díky termoizolaci, která zajistí, že vaše nápoje zůstanou déle v požadované teplotě.

Použité materiály a design lahve – 9/10

Dostáváme se k závěru naší recenze a tím i k poslednímu klíčovému parametru. Tentokrát jsme hodnotili použité materiály a design lahve. Ta je k dostání v černé, růžové a bílé variantě. Styl je jednoduchý a ničím nevyniká, ale na druhou stranu přesně tímto zapadá do moderní doby. Víčka jsou lemována barvou lahve, u bílé varianty však byla přidána zlatá.

Jako materiál byla použita nerezová ocel. Chytrá láhev Equa Smart přináší dvoustěnné zpracování, které má kladný vliv na již zmíněné termoizolační vlastnosti. Tělo lahve je navíc kompletně bez obsahu BPA, o vaše zdraví je tedy postaráno. I soubor těchto vlastností má za výsledek 100% nepropustnost lahve.

Použité materiály a design lahve Equa Smart - recenze chytré lahve

Parametry chytré láhve Equa Smart

Vlastnost Parametr
Objem lahve 680 ml
Aplikace Ano
Materiály nerezová ocel
Hmotnost 420 g

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.3 (21 hlasů)

Autor recenze

Adéla Švédová
Adéla Švédová

Být členem Chytrého Výběru pro mě znamená výhodu v tom, že si můžu udělat představu o aktuální situaci na trhu s různým zbožím. Nemusí totiž být jednoduché se v ní vyznat a všichni se snažíme své peníze co nejlépe investovat. Je radost předávat získané informace dál. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář