ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze Czech Virus Super Greens Pro

super greens pro

Hledáte účinný přípravek na podporu imunity? Trápí vás špatné zažívání a nafouklé břicho či chcete celkově zlepšit svůj zdravotní stav? Pak byste rozhodně měli vyzkoušet Czech Virus Super Greens Pro Lesní ovoce.

Hodnocení Czech Virus Super Greens Pro

8.8

Skvělé

Czech Virus Super Greens Pro Lesní ovoce představuje skvělý způsob, jak doplnit důležité vitamíny a minerály a celkově zlepšit svůj zdravotní stav. Chválíme především perfektní složení obsahující dostatečné množství zelených super potravin a lahodnou příchuť lesního ovoce.

Balení, obal, popis
8
Složení
10
Užívání a účinky
9
Chuť a vůně
8
Velikost balení a cena
9
Klady
  • Vysoký obsah supergreens
  • 3 originální blendy
  • Skvělé složení
  • Lákavá příchuť
  • Snadná příprava
Zápory
  • Výrazně sladká chuť
  • Velkým objem nápoje

Balení, obal, popis – 8/10

Zázračný zelený prášek z dílny Czech Virus se ukrývá v praktické dóze. V porovnání s jinými produkty je balení poměrně velké. Dóza je spíše široká než vysoká, tudíž ji můžete bez problému uložit nejen do skříňky, ale také do zásuvky, a mít tak Super Greens vždy po ruce. Oceňujeme také šikovný šroubovací uzávěr, který značně snižuje riziko, že se vám jemný prášek rozsype po celé kuchyni.

Přesto, že na kvalitu produktu nemá design balení naprosto žádný vliv, musím přiznat, že vizuál na etiketě je víc než povedený. Czech Virus Super Greens Pro Lesní ovoce láká na první pohled. Balení je nejen atraktivní, ale především praktické. Díky průhledné dóze okamžitě vidíte, kolik prášku vám ještě zbývá, a můžete si tak další balení objednat s dostatečným předstihem.

Složení – 10/10

Čím Czech Virus Super Greens Pro Lesní ovoce liší od ostatních recenzovaných supergreens, je především perfektní složení. Základ směsi tvoří 4 nejběžnější zelené super potraviny, a to spirulina, chlorella, mladý ječmen a mladá pšenice. Narozdíl od konkurence, Czech Virus směs namíchal tak, aby obsahovala dostatečné množství těchto zázračných surovin. V jedné dávce Czech Virus Super Greens Pro tak najdete celou doporučenou dávku super greens, nikoli pouze polovinu či třetinu, jak je tomu u jiných značek.

Kromě zelených super potravin výrobce obohatil směs o další účinné látky. Jedná se o speciální blendy podle vlastní receptury. Konkrétně V-AntiOxi-Blend složený z výtažků ovoce a zeleniny bohaté na antioxidanty. Rozpustný prášek dále obsahuje blend z hub V-Shrooms-Blend® podporující správnou činnost imunitního systému a blend V-Dige-Blend® bohatý na trávicí enzymy, které pomohou vašemu tělu zpracovat všechny živiny obsažené v super greens.

Užívání a účinky – 9/10

Stejně jako valná většina super greens v prášku, také směs od Czech Virus je rozpustná ve vodě. Příprava nápoje je velmi jednoduchá. Jednu odměrku s 12 gramy práškové směsi jednoduše rozpustíte v 300 ml vody. Pro snadné, a především důkladné promíchaní je nejlepší použít shaker, ale vystačíte si i s lžičkou. Pokud je to možné, zvolte pro míchání spíše plastovou lžičku, neboť kov by mohl vybrané látky obsažené v prášku znehodnotit.

Musím přiznat, že velikost výsledného nápoje mi příliš nevyhovovala. Přesto, že oproti produktům jiných značek zelený nápoj obsahuje jen o 50 či 100 ml vody navíc, tento rozdíl je však poměrně velký. A to zejména v případě, že vám nápoj příliš nechutná nebo máte problém vypít naráz větší množství tekutin. Na druhou stranu je třeba zmínit, že vypití 300 ml nápoje se super greens vás opravdu zasytí.

Co se účinků týče, tak tyto super greens opravdu fungují. Velké zlepšení lze pozorovat především v oblasti zažívání. Účinné látky skutečně působí na zažívání a metabolismus a efektivně vás zbaví nepříjemného nadýmání. Jako ženu, kterou trápí akné, mě velmi překvapily skvělé účinky na pleť. Již po pár týdnech je mnohem čistější a zdravější.

Chuť a vůně – 8/10

Hodnocení chuti a vůně je vždy individuální. Co chutná jednomu, může druhému obracet žaludek. Přesto, že jedná o super greens s příchutí, chuť zelených super potravin nelze zcela zamaskovat. Při testování některým z nás přišla příchuť i vůně poněkud chemická, což je u přírodního produktu poměrně zvláštní. Nicméně, když si uvědomíte, že pijete doplněk stravy plný vitamínů a minerálů, nikoliv jahodový shake, nepříliš vábnou chuť lze snadno prominout. Pokud vás tato příchuť neosloví, můžete vyzkoušet Czech Virus Super Greens Pro Jablečný fresh

Velikost balení a cena – 9/10

Ve srovnání s konkurenčními produkty, Czech Virus Super Greens Pro Lesní ovoce mě překvapil velikostí. Jedno balení obsahuje 360 gramů, což je mnohem více než práškové super greens běžně mívají. Při dodržení doporučené denní dávky, jež činí 12 gramů prášku, vám jedna dóza vydrží na 1 měsíc užívání. Pokud cenu přepočteme na jednu dávku, dostaneme se na stejnou či velmi podobnou cenovku jako u konkurence. Ovšem s tím rozdílem, že supergreens od Czech Virus obsahuje mnohonásobně větší množství účinných látek.

Parametry Czech Virus Super Greens

Vlastnost Parametr
Užívání 1 odměrka denně
Obsah balení 360 g, 30 porcí
Počet surovin 4 + 3 blendy
Sladidlo/příchuť Lesní ovoce
Přibližná cena 650 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.2 (10 hlasů)

Autor recenze

Michaela Beranová
Michaela Beranová

Když zrovna nemluví, tak píše. Kromě kreativní tvorby miluje hudbu, knihy a gaming. Za každým jejím textem stojí litry kávy a neutuchající touha dozvědět se něco nového. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář