ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
 • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze Blendea Woman’s Vitality

Blendea Woman’s Vitality - lahvička

Bolestivá menstruace, nepravidelný cyklus nebo menopauza. Problémy, které trápí velké množství žen. Dá se s nimi bojovat pomocí přírodních látek? Otestovala jsem kapsle Woman’s Vitality od Blendea s velmi lákavým složením, které napomáhá ke správné hormonální rovnováze ženského těla. Jak si  kapsle v testu vedly? Přečtěte si naši recenzi.

Hodnocení Blendea Woman’s Vitality

9.5

Perfektní

Kapsle Blendea Woman’s Vitality nabízí kombinaci několika přírodních látek, které pomáhají ke správné hormonální hladině ženského těla. Najdete zde např. macu, ženšen, kotvičník, drmek, hořčík nebo zinek. Kapsle mi pomohly zlepšit nepříjemné projevy spojené s menstruací, ale pomůžou i při menopauze a dalších obtížích, které trápí ženy. Složení hodnotím pozitivně, ale denní dávka některých složek by mohla být vyšší.

Balení, obal, popis
10
Složení
9
Užívání a účinky
9
Velikost balení a cena
10
Klady
 • Podpora správného fungování hormonálního systému
 • Snížení diskomfortu během menstruace
 • Podpora při menopauze
 • Kombinace více účinných složek
 • Jednoduché užívání pomocí kapslí
 • Čisté složení bez konzervantů
 • Přijatelná cena
Zápory
 • Menší množství mg účinných látek

Balení, obal, popis – 10/10

Lahvička s kapslemi Woman´s Vitality přišla v papírové krabici, dostatečně chráněná proti poškození. Lahvička je totiž skleněná, což působí velmi příjemně, navíc sklo je opravdu pevné. Lahvička má i příjemný tvar, dobře padnoucí do ruky. Na obalu se přehledně dozvíte všechny potřebné informace o produktu, a to bez nedůležitých informací nebo rušivých grafických prvků. Kapsle jsou chráněny ochrannou fólií, máte tak jistotu čerstvého produktu, který před vámi nikdo neotevřel. V lahvičce se nachází 60 kapslí.

Níže v tabulce přehledně uvádím parametry kapslí Blendea Woman’s Vitality:

Parametr
Forma Kapsle
Užívání 1-2 kapsle denně
Obsah balení 60 kapslí
Počet dávek 30-60 dávek
Hlavní účinné složky Maca peruánská, Ženšen pravý, Kotvičník zemní, Drmek obecný, hořčík, zinek
Přibližná cena 350 Kč

Složení – 9/10

Blendea Woman’s Vitality obsahují přírodní látky a pozitivně hodnotím skutečnost, že v kapslích nenajdete žádné konzervanty ani vyplňující látky. Mezi hlavní složky patří:

 • Maca peruánská (250 mg/kapsle),
 • Ženšen pravý (100 mg/kapsle),
 • Kotvičník zemní (100 mg/kapsle),
 • Hořčík (93,8 mg/kapsle),
 • Drmek obecný (31 mg/kapsle).

Dále se v každé kapsli nachází 8 mg niacinu, 5 mg zinku, 2,5 mg Bioperine (extrakt z černého pepře), 0,7 mg vitaminu B6, 0,7 mg vitaminu B2, 12,5 μg vitaminu D3, 1,25 μg vitaminu B12.

Složení hodnotím převážně kladně, a to zejména z důvodu volby mixu přírodních látek, které skutečně dokážou příznivě ovlivnit ženskou hormonální rovnováhu. Perfektní je také přítomnost hořčíku, který je zde v ideální formě bisglycinátu. Příjemně mě pak překvapila přítomnost vitaminů skupiny B a vitaminu D, které mají příznivý vliv na celkové fungování organismu a jsou zde zastoupeny v množství, které vám pokryje doporučovanou denní dávku nebo ji i přesáhne.

Jedinou výtku mám k celkem podhodnocenému množství mg přírodních látek. To se týká zejména macy, kotvičníku a drmku. kde počet mg v jedné kapsli nedosahuje obecně doporučovaným denním dávkám. Nejvíce podhodnocené je množství drmku, kterého je v jedné kapsli jen 31 mg, přičemž pro srovnání přípravek, který jsem dříve užívala, obsahoval v jedné kapsli 273 mg drmku. Jednalo se tedy o přípravek, který obsahoval pouze tuto bylinu.

Užívání a účinky – 9/10

Výrobce doporučuje užívat 1-2 kapsle Woman’s Vitality denně, přičemž ideální je kapsle zapíjet po jídle. Osobně jsem začala nejprve užívat 1 tabletu denně, ale po důkladnějším prostudování hodnot jednotlivých složek, které kapsle obsahují, jsem se přiklonila k užívání 2 tablet denně. Vzhledem k tomu, že maca, kotvičník a drmek jsou zastoupeny menším počtem mg, tak doporučuji spíše užívání 2 tablet denně. Kapsle jsou poměrně velké, ale polykají se velmi snadno. Užívání je tak opravdu snadné a jednoduché.

Blendea Woman’s Vitality se zaměřuje zejména na ženskou hormonální rovnováhu, kterou dokáže podpořit kombinací několika přírodních složek a vitamínů. Maca podporuje hlavně plodnost, vytrvalost a sexualitu, ženšen zahání únavu a podporuje vitalitu, kotvičník působí na hormonální aktivitu a pohlavní orgány, hořčík snižuje únavu a zvyšuje psychickou pohodu a drmek udržuje zdravou funkci reprodukčního systému. Vypsala jsem pouze část účinků a pouze hlavní složky kapslí. Účinky jsou velmi široké a kapsle lze doporučit pro všechny ženy, které chtějí podpořit svou hormonální rovnováhu a reprodukční systém. Blendea Woman’s Vitality může pomoci hlavně s následujícími stavy:

 • menstruační diskomfort – např. premenstruační syndrom, bolestivá menstruace, nepravidelná menstruace,
 • menopauza,
 • problémy s početím.

Kromě pomoci se správnou hormonální hladinou kapsle podporují také duševní pohodu a antioxidační procesy v našem těle.

Blendea Woman’s Vitality - vysypaná kapsle

Osobně jsem kapsle Blendea začala užívat z důvodu bolestivé menstruace a bolestí hlavy související s hormonálními změnami v těle během ovulace a menstruace. Pozitivní účinky jsem začala pozorovat přibližně po 3-4 týdnech užívání, kdy jsem si všimla, že bolesti hlavy nejsou tak silné a časté a menstruace nebyla tak bolestivá. Celkově byl průběh cyklu klidnější a tolik mě neovlivňovaly přirozené hormonální změny, ke kterým v průběhu cyklu dochází. K vymizení nepříjemných symptomů bohužel nedošlo, nicméně pozitivní změny jsem zaznamenala, proto účinky kapslí hodnotím pozitivně. Přípravek zatím užívám 2 měsíce a myslím, že v dlouhodobějším horizontu užívání by mohly být účinky ještě znatelnější.

Velikost balení a cena – 10/10

Jedno balení Woman’s Vitality obsahuje 60 kapslí a vydrží vám 2 měsíce při užívání 1 kapsle denně. Pokud se rozhodnete užívat kapsle dvě, balení vydrží na měsíc. Obecně kvalitní přípravky, které pozitivně působí na ženskou hormonální rovnováhu, bývají poměrně drahé. Za jednu lahvičku Blendea zaplatíte zhruba 350 Kč, což považuji za přijatelnou cenu s ohledem na skutečnost, že vám balení vydrží minimálně na měsíc. Složení je kvalitní a obsahuje velké množství látek, které dokážou pomoci se širokým záběrem problémů souvisejících s hormonální nerovnováhou. K velikosti balení a ceně proto nemám žádné výhrady.

Blendea Woman’s Vitality - lahvička s vysypanými kapslemi

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.8 (10 hlasů)

Autor recenze

Michaela Šumpíková
Michaela Šumpíková

Srovnáváním produktů před samotným nákupem jsem vždy trávila hodně času. Zde mám možnost zálibu v porovnávání zhmotnit do článků a pomoci tak s výběrem i čtenářům. Ve volném čase ráda vařím, věnuji se rodině a kočkám, poslouchám hudbu nebo zajdu na jazzový koncert.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář