ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze Blendea Ginkgo biloba

Recenze Ginkgo Biloba

Ginkgo biloba je velmi oblíbený pro své blahodárné účinky na paměť, mozkovou činnost a krevní oběh. Také byste rádi tento doplněk stravy vyzkoušeli a přemýšlíte, který výrobek vybrat? Otestovala jsem kapsle Ginko biloba od Blendea. Přečtěte si v naši recenzi, jak si kapsle v testu vedly.

Hodnocení Blendea Ginkgo biloba

9.5

Perfektní

Blendea Ginkgo biloba obsahuje 60 kapslí s 60 mg extraktu ginkga v každé z nich. Gingko podporuje paměť, správnou mozkovou činnost a krevní oběh. Složení kapslí je čisté bez zbytečných přidaných látek a jedno balení vám vydrží na 2 měsíce.

Balení, obal, popis
10
Složení
10
Užívání a účinky
9
Velikost balení a cena
9
Klady
  • Podpora paměti, mozkové činnosti a krevního oběhu
  • Balení na 2 měsíce
  • Čisté složení
  • Jednoduché užívání
Zápory
  • Obsah ginkga by mohl být vyšší
  • Vyšší cena

Balení, obal, popis – 10/10

Ginkgo biloba od Blendea je balený v sympatické skleněné lahvičce, která je příjemná do ruky. Nečekejte tedy žádné zbytečné plastové obaly. Extrakt z nejstaršího stromu na světě, jinanu dvoulaločného, je schovaný v 60 veganských kapslích. Etiketa působí designově pěkně, nerušivě. Na první pohled vidíte, jaký přípravek máte v ruce a s čím vám může pomoci. Při pootočení lahvičky se dále dozvíte přesné složení přípravku i další popis, jako je např. doporučená denní dávka a skladování. Balení a popisu nemůžu nic vytknout.

Níže v tabulce přehledně uvádím parametry Blendea Ginkgo biloba:

Parametr
Forma Kapsle
Užívání 1 kapsle denně
Obsah balení 60 kapslí
Počet dávek 60 dávek
Účinná složka Ginkgo biloba, inulin
Přibližná cena 250 Kč

Složení – 10/10

Každá kapsle obsahuje 60 mg extraktu z Ginkgo biloby, což je dostatečné množství, které pokryje denní dávku. Dále zde jako bonus najdete inulin, tedy vlákninu z kořene čekanky. Inulin pomáhá se vstřebáváním látek v trávicím traktu, v tlustém střevě funguje jako prebiotikum. Jeho přítomnost v kapsli hodnotím kladně. Dále už kromě veganské kapsle ve složení nic dalšího není, žádné zbytečné látky. Složení je tak čistě přírodní, což mě potěšilo.

Užívání a účinky – 9/10

Užívání Blendea Ginkgo biloba asi nemůže být jednodušší. Denní dávku pokryjete spolknutím jediné kapsle, která obsahuje dostatečné množství jinanu. Není potřeba nic připravovat jako např. v případě prášku, není potřeba ani myslet na počet spolknutých tablet při užívání vícekrát denně. Na trhu ale naleznete přípravky, jejichž obsah jinanu je násobně větší, proto tento přípravek doporučuji spíše k preventivnímu užívání.

Kapsle Ginkgo biloba mají blahodárný vliv především na naši paměť, soustředění, pozornost a myšlení. Díky příznivému vlivu na okysličení organismu také podporují krevní oběh. Ocení je každý, kdo namáhá své “mozkové závity”, od studentů přes osoby pracují “hlavou” až po seniory.

Osobně se mi účinky tohoto přípravku hodnotí velmi obtížně, protože zlepšení paměti a koncentrace není jednoduché určit. Přípravek užívám zejména z preventivních důvodů, jelikož jsou pro mě v práci soustředění, paměť a pozornost hodně důležité. Přípravek se mi líbí svým složením, kdy vím, že užívám pouze přírodní doplněk bez jakýchkoli chemických nebo jinak škodlivých látek. Zároveň se cítím dobře, protože užíváním podporuji činnost mozku.

Blendea Ginkgo biloba - lahvička s kapslemi

Velikost balení a cena – 9/10

Jedno balení Blendea Ginkgo biloba seženete přibližně za 250 Kč a čeká vás v něm 60 kapslí, což představuje 60 denních dávek. Balení vám tedy vydrží na 2 měsíce, což považuji za dostatečně dlouhou dobu. Menší nevýhodu však může představovat cena, která nepatří k těm nižším na trhu. Blendea však mívá na svých stránkách různé akce, kdy je možné sehnat výrobek i levněji. Vzhledem k tomu, že se jedná o čistý produkt, který je navíc obohacený o vlákninu inulin a vydrží vám na 2 měsíce, považuji cenu a velikost balení za přijatelnou.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.5 (10 hlasů)

Autor recenze

Michaela Šumpíková
Michaela Šumpíková

Srovnáváním produktů před samotným nákupem jsem vždy trávila hodně času. Zde mám možnost zálibu v porovnávání zhmotnit do článků a pomoci tak s výběrem i čtenářům. Ve volném čase ráda vařím, věnuji se rodině a kočkám, poslouchám hudbu nebo zajdu na jazzový koncert.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář