ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Pleťový peeling Venira testování a recenze

Pleťový peeling Venira recenze

Pleťové peelingy jsou skvělými pomocníky pro účinnou péči o pokožku obličeje. Pleťový peeling Venira svým přírodním složením nabízí dokonalé vyčištění pleti bez jejího vysušení. Jeho skutečné účinky jsem měla možnost vyzkoušet na vlastní pokožce. V recenzi níže vám přináším své hodnocení a postřehy z používání pleťového peelingu od Veniry.

Hodnocení pleťového peelingu Venira

8.3

Perfektní

Pleťový peeling Venira má přírodní složení. Před použitím je dobré ho velmi důkladně promíchat, aby se propojila tuhá část s olejovou. Nanášení je nejideálnější po menším množství na jednotlivé části obličeje a posléze krouživými pohyby provést masáž. Smývá se vlažnou vodou. Jeho čistící částečky z bambusu jsou hrubší, ale účinky jsou vynikající. Pleť je po použití peelingu Venira krásně hladká a rozzářená.

Balení, obal, popis
10
Vůně a konzistence
7
Nanášení a účinky
8
Cena
8
Klady
  • Vynikající účinky
  • Hladká pleť i po několika dnech
  • Přírodní složení
  • Nevysušuje pleť
Zápory
  • Nepříjemná vůně slunečnicového oleje
  • Nutnost před použitím důkladně promíchat
  • Hrubé a ostré částečky při použití velkého množství

Balení, obal, popis – 10/10

Pleťový peeling Venira přišel zabalený v papírové krabici vyplněné pěnovým materiálem, který chránil obsah před poškozením během přepravy. Plastová dóza s peelingem je navíc balena v papírové krabičce lemované zlatými okraji a osázené zlatým písmem, která vzbuzuje pocit luxusního výrobku. V papírové krabičce se nachází bílá plastová dóza s černým písmem, která má jednoduchý design, ale v tomto případě platí, že v jednoduchosti je krása.

 

 

Podrobný popis pleťového peelingu, jeho složení, použití a účinků je uveden na papírové krabičce v českém a slovenském jazyce. Na plastové dóze je popis stručný. Obsahuje ale všechny důležité informace, takže je dostatečný.

Pleťový peeling Venira recenze popis

Pleťový peeling Venira recenze popis na dóze

Vůně a konzistence – 7/10

Výrobce uvádí, že je pleťový peeling bez parfemace. Ihned po sejmutí ochranného pěnového víčka byla intenzivně cítit velmi nepříjemná vůně slunečnicového oleje, která ve mně vyvolávala pocit, že je pleťový peeling zkažený. Datum expirace 5/2023 uvedené na obale nicméně hovoří o opaku a domnívám se tedy, že má být peeling takto cítit, ale mě bohužel moc vábně nevoní.

Pleťový peeling Venira recenze obal

Pleťový peeling Venira recenze obal

Ochranné pěnové víčko bylo po sejmutí z vnitřní strany celé od oleje, který z něj odkapával a ihned znečistil i vnější stranu krabičky s peelingem a ta byla poté mastná. Na povrchu peelingu byla asi půl centimetrová vrstva oleje. Pod olejem byla pevná část pleťového peelingu bílé barvy. Tato část byla velmi tvrdá a musela jsem vynaložit poměrně velkou sílu, abych do ní zabořila prst.

Pleťový peeling Venira recenze obal

Pleťový peeling Venira recenze konzistence

Po důkladném promíchání oleje s pevnou částí, které nešlo moc lehce, byla konzistence pleťového peelingu Venira již kompaktní. Po několika minutách se olejová část začala znovu oddělovat od tuhé části, a proto bylo nutné ho důkladně promíchávat před každým použitím. Již se ale nestalo, že by pevná část hodně ztuhla a promíchávání už bylo docela snadné.

Pleťový peeling Venira recenze konzistence

Před promícháním

Pleťový peeling Venira recenze konzistence

Po promíchání

Nanášení a účinky – 8/10

Pleťový peeling Venira se nanáší na suchou pokožku. Pro aplikaci na celý obličej jsem poprvé nabrala na dva prsty množství přibližně o velikosti vlašského ořechu. Vzhledem k tužší konzistenci mi ale z prstů odpadávaly kusy peelingu, proto doporučuji nabírat menší množství a nejprve rozetřít na jednotlivé části obličeje. Poté je dobré si namočit ruce a promasírovat celý obličej. Tento trik jsem odkoukala ve videu k pleťovému peelingu Venira, které je přímo od výrobce a níže ho uvádíme.

Pleťový peeling Venira recenze použití

Ke smývání peelingu z pleti doporučuji používat vlažnou vodu, jak je uvedeno v pokynech k použití. Zkusila jsem studenou a to moc nejde. Po umytí mi zůstaly na pokožce bílé částečky bambusu, které nešly smýt ani teplou vodou, po několika minutách však samy odpadly.

Při použití většího množství peelingu mi připadaly masážní částečky z mletého sušeného bambusu pro použití na obličej poměrně dost hrubé a ostré. Na některých částech obličeje například na nose byla aplikace trochu nepříjemná. Když jsem ale použila malé množství peelingu na celý obličej, už mi masážní částečky nepříjemné nepřipadaly. Masáž byla naopak docela příjemná. Za sebe mohu tedy doporučit nanášet spíše menší množství.

Pleťový peeling Venira recenze nanášení

Pleťový peeling Venira recenze nanášení

Po namočení

Po prvním použití jsem byla velice mile překvapena, protože pleť byla jasnější a póry byly viditelně menší a to již po prvním použití. Takovýto účinek jsem nečekala a byla jsem hodně mile překvapena. Všechny suché šupinky a nerovnosti na pokožce se mi krásně odstranily. Výborně se mi vyčistily póry a krásně se stáhly, takže byly menší. Viditelně byla pleť jasnější a zůstala mi i po několika dnech na dotyk mnohem hladší než před aplikací peelingu Venira. Při dlouhodobém používání je pleť krásná, hezky vyčištěná a hladká.

Malá ukázka, jak se používá pleťový peeling Venira, je k vidění v tomto videu:

Cena – 8/10

Pleťový peeling Venira je možné zakoupit za 589 Kč. Cena je to poměrně vysoká, ale odpovídá kvalitě značky a především skvělým účinkům na pleť. Myslím si ale, že by se za tuto cenu nemělo stávat, aby byl peeling tak moc ztuhlý, jako jsem ho měla po prvním otevření a bylo nutné ho opravdu pracně promíchávat.

Parametry pleťového peelingu Venira

Vlastnost Parametr
Použití 1-3 × týdně
Určení pro všechny typy pleti
Objem balení 100 ml
Přibližná cena 589 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (157 hlasů)

Autor recenze

Veronika Štrachová
Veronika Štrachová

Jsem vystudovaná personalistka. Během rodičovské dovolené mě začalo bavit testovat nové produkty a psát o nich recenze, a proto jsem se této oblasti začala věnovat naplno. Rozumím si s moderními technologiemi a ráda zkouším nové výrobky. Ve volném čase se věnuji péči o zahradu, procházkám v přírodě se synem a turistice. Ráda objevuji krásu českých hor, lázeňských středisek a historických center měst.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář