ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
 • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Menstruační kalhotky Snuggs

Jestliže jste se rozhodla pro koupi menstruačních kalhotek, které jsou kvalitní a budete se v nich cítit opravdu pohodlně, modely značky Snuggs jsou tou správnou volbou. Představíme vám ty nejlepší kalhotky pro jednotlivé typy menstruace a přiblížíme tuto zajímavou, ryze českou značku.

Nejlepší pro silnou menstruaci

Varianta Snuggs kalhotek pro dny silné menstruace, ve kterých se bude cítit pohodlně po celý den.

Nejlepší pro střední menstruaci

Menstruační kalhotky v klasickém střihu, které vám perfektně poslouží ve dnech slabé i střední menstruace.

Nejlepší pro slabou menstruaci

Kalhotky z bio bavlny ve stylu bikiny jsou perfektním společníkem pro dny slabé menstruace.

Nejlepší menstruační kalhotky Snuggs

Recenze Menstruační kalhotky Snuggs – Klasický střih pro silnou menstruaci

Nejlepší menstruační kalhotky Snuggs - Snuggs pro silnou menstruaci

Barva: Černá | Materiál: 93 % polyamid, 7 % elastan | Určení: pro silnou menstruaci | Střih: Klasický | Přibližná cena: 670 Kč

Klady
 • Antimikrobiální ochrana
 • Neprotečou ani při silné menstruaci
 • Dostupné ve velkém spektru velikostí
 • Opravdu tenké – pouze 1,5 mm
Zápory
 • Vyšší pořizovací cena

Myslela jste si, že menstruační kalhotky jsou jen pro dny, kdy je vaše menstruace slabá či střední? Opak je pravdou. I v náročnějších dnech, kdy vaše menstruace sílí se můžete díky těmto menstruačním kalhotkám cítit doslova jako v bavlnce.

Vysoce absorpční vrstva spolu s membránou zajišťuje perfektní ochranu po celý den. Díky první vrstvě, která rychle pohlcuje vlhkost, se budete po celý den cítit komfortně a v suchu. Antimikrobiální stříbrná ochrana navíc ničí 99 % bakterií a zabraňuje tak jakémukoliv zápachu.

Líbí se nám, že i varianta menstruačních kalhotek Snuggs pro silnou menstruaci zůstává v oblasti vložky opravdu tenká. Je k dostání ve velikostech XS až 3XL a tak si opravdu každá žena přijde na své, aniž by musela ubrat ze svého pohodlí. Ženy navíc tyto kalhotky nosí i jako variantu menstruačních kalhotek na noc, aniž by došlo k protečení a v noci je budil nepříjemný pocit vlhka.

S menstruačními kalhotkami Snuggs pro silnou menstruaci se můžete i během náročnějších dní vašeho cyklu cítit pohodlně aniž byste se museli vyhýbat oblíbeným aktivitám.

Recenze Menstruační kalhotky Snuggs – Klasický střih pro střední menstruaci

Nejlepší menstruační kalhotky Snuggs - Snuggs pro střední menstruaci

Barva: Černá | Materiál: 93 % polyamid, 7 % elastan | Určení: pro střední a slabou menstruaci | Střih: Klasický | Přibližná cena: 750 Kč

Klady
 • Příjemný materiál
 • Snadná údržba
 • Životnost až 2 roky
Zápory
 • Pouze v klasickém střihu

Pokud hledáte variantu pro první dny menstruace, či její střední intenzitu, je právě tento model ideální variantou. Klasický střih kalhotek vám zajistí to nejlepší pohodlí, aniž byste museli řešit další menstruační pomůcky.

Membránová vrstva s vodním sloupcem 20 000 mm zajišťuje, že kalhotky můžete nosit po celý den, aniž by došlo k nepříjemnému protečení. Tloušťka kalhotek v oblasti vložky přesto zůstává pouhých 1,5 mm, takže oproti běžným kalhotkám nepoznáte rozdíl.

Líbí se nám i dlouhá životnost menstruačních kalhotek, která při správné údržbě slibuje až 50 vyprání. To se rovná zhruba 1-2 rokům jejich používání. Kalhotky stačí po použití nejprve přeprat ručně ve studené vodě a následně je vyprat v pračce až na 40° bez použití aviváže. Díky funkčním materiálům kalhotky Snuggs rychle schnou a brzy je tak můžete znovu nosit.

Za příznivou cenu se vyhnete neustálým výměnám vložek a tampónů, díky čemuž budete navíc těmito eco friendly kalhotkami šetřit přírodu.

Recenze Menstruační kalhotky Snuggs – Bikiny pro slabou menstruaci

Nejlepší menstruační kalhotky Snuggs - Snuggs bikini

Barva: Černá | Materiál: 93 % Bio bavlna 7 % elastan | Určení: pro slabou menstruaci | Střih: Bikiny | Přibližná cena: 520 Kč

Klady
 • Pohodlný střih Bikiny
 • Hlavním materiálem je bio bavlna
 • Snadná údržba
Zápory
 • Pouze pro slabou menstruaci

Menstruační kalhotky Snuggs Bikiny z organické bavlny jsou perfektní variantou pro dny slabé menstruace, nebo jako doplněk k jiným menstruačním pomůckám.

Střih kalhotek ve stylu bikiny zajišťuje, že se budete cítit opravdu pohodlně aniž byste se museli spokojit s klasickým střihem kalhotek. Hlavním materiálem použitým pro výrobu Snuggs je v tomto případě bio bavlna. Ta zajišťuje perfektní odvod potu a páry, takže kalhotky dýchají po celý den. Ani tento materiál navíc nijak neohrozil tloušťku kalhotek, která i v tomto případě zůstává pouhých 1,5 mm.

Snuggs Bikiny můžete pohodlně nosit 8-10 hodin, aniž by došlo k nepříjemnému protečení. Antimikrobiální ochrana na bází iontů stříbra zamezuje přemnožení bakterií a brání tak vzniku zápachu. Po použití pak kalhotky snadno opláchnete ve studené vodě a můžete je dát prát až na 40° do pračky bez použití aviváže. Při správné údržbě je pak jejich životnost 1-2 roky.

Pokud hledáte alternativu pro dny opravdu slabé menstruace, nebo doplněk k jiným menstruačním pomůckám jsou Snuggs menstruační kalhotky Bikiny – Organická bavlna tou pravou volbou.

O menstruačních kalhotkách Snuggs

Ještě relativně nedávno neměly ženy v období menstruace moc z čeho vybírat. Pokud chtěly zůstat celý den bezpečně v suchu, nezbývalo jim než sáhnout po tamponech či vložkách. První inovací v tomto směru byl před několika lety menstruační kalíšek, který však nevyhovuje každé ženě a tak na trhu stále zůstávala skulina pro eco friendly variantu menstruačních pomůcek.

Právě této příležitosti se chytila mladá spoluzakladatelka společnosti Snuggs a díky vlastním zkušenostem a vizím přišla na trh s převratnou variantou menstruačních kalhotek.

Náš tip

Chcete se dozvědět o menstruačních kalíšcích? Zjistěte, jak vybrat ten nejlepší.

Jak to všechno začalo

Sama spoluzakladatelka značky Snuggs, Linda Šejdová chtěla mít možnost využívat menstruační pomůcky, které nebudou příliš zatěžovat přírodu. O variantě menstruačních kalhotek se dozvěděla od svých známých, které si je za drahé poštovné objednávali z Ameriky. Vycítila tak první byznysovou příležitost a spolu s Tomášem Zahradníkem se pustili do vývoje prvních menstruačních kalhotek dostupných pro ženy v Evropě.

První modely Snuggs kalhotek, které vyvíjeli s podporou odborníků na nanotechnologie a módní design, se na trhu objevily v březnu roku 2019. Ženy je v tu chvíli mohly zakoupit pouze za výrobní náklady, tedy zhruba za 10 € a oplátkou zakladatelům poskytovaly zpětnou vazbu a poznámky k vylepšení.

I když počáteční investice do vývoje a výroby kalhotek byly v řádu několika set tisíc korun, vše zpočátku zvládli sami. První investoři se k nim připojili až zhruba po půl roce fungování, kdy už rozeslali tisíce kalhotek a měli zajímavý obrat.

Pro mladý pár zakladatelů se jedná o první vlastní podnikání, nicméně mají oba předchozí zkušenosti s několika startupy. Šejdová se v nich například zaměřovala  na globální marketingové strategie a vedla týmy z pozice marketingové ředitelky.

 

Menstruační kalhotky Snuggs – recenze a představení značky

Filozofie značky

Cítit se dobře ve svém těle, nezatěžovat přírodu a využívat těch nejlepších hi-tech materiálů ve spojení s líbivým designem. Takové jsou hodnoty české značky Snuggs, která si zakládá na tom, že naslouchá nejen svým zákaznicím, vzhledem ke zpětné vazbě, ale i zaměstnancům a odborným poradcům. Právě díky nim každý den své produkty ještě více a více vylepšuje.

Snuggs se snaží o to, aby téma menstruace přestalo být společenským tabu a naopak o něm byli dostatečně informováni i muži. I když se může zdát, že se vzhledem k tématice produktů jedná o čistě ženskou společnost, je to právě naopak. Více než 50 % zaměstnanců tvoří muži, kteří podle Šejdové mnohdy přijdou i se zajímavějšími nápady.

Chtějí také aby Snuggs byly dostupnou variantou menstruačních pomůcek opravdu pro každého. Nabízí je tak nejen internetové e-shopy ale i síť lékáren či drogerií. Pomáhají navíc i v Africe, kde právě kvůli menstruaci a nedostatku menstruačních pomůcek mají dívky problémy se školní docházkou.

Budoucnost Snuggs

Aktuálně se ryze česká společnost snaží proniknout na zahraniční trh. Na Slovensku se jim podařilo úspěšně expandovat již počátkem roku 2020 a aktuálně tam mají přes deset tisíc zákaznic. Mimo to již expandovali i do Německa a v plánu mají další evropské země, kde chtějí tuto skvělou novinku nabídnout dalším zákaznicím. Celkově se zatím prodalo přes 200 tisíc menstruačních kalhotek!

Snuggs opravdu rychle roste – obrat pět milionů korun z roku 2019 se v roce 2020 dvacetkrát zvýšil a dosáhl bezmála sto milionů. V roce 2021 pak dosáhli za jeden měsíc stejného obratu jako za pět měsíců roku předchozího.

Do budoucna chce Snuggs vybudovat silný brand a efektivní tým, který se prosadí zejména v západní Evropě a bude mít mezinárodní komunitu zákazníků. Už nyní velké množství žen využívá jejich menstruační kalhotky i při problémech s inkontinencí, a právě to je další směr na který by se chtěli zaměřit.

Náš tip

Vyzkoušejte také menstruační plavky, se kterými už vás menstruace na dovolené nezaskočí.

Proč právě Snuggs

Většina společností, která se zabývá výrobou menstruačních kalhotek využívá způsob vrstvení. Skládají na sebe různé materiály, které mají ženě zajistit ochranu a pohodlí. Nevýhodou tohoto způsobu je však zejména to, že jednu vrstvu prakticky vždy tvoří igelit. Ten sice zajišťuje nepropustnost tekutiny, avšak kalhotky pak nejsou dostatečně prodyšné, což rozhodně není ze zdravotního hlediska správné.

Snuggs oproti tomu využívají vlastní technologii, kterou vytvořili společně s tuzemskými odborníky. Základem je absorpční vrstva tvořená nanovlákny, které se postarají o to, že tekutina neprosákne. Současně ale zajišťují paropropustnost a tím větší pohodlí. Doplňuje ji antimikrobiální ochrana na bázi iontů stříbra, která ničí až 99 % bakterií a zabraňuje zápachu.

Použité materiály jsou certifikovány OEKO-TEX standardem, který zaručuje jejich zdravotní nezávadnost. Ta je mimo jiné pod dohledem zkušených gynekologů, kteří na vývoji menstruačních kalhotek také spolupracovali. Nemusíte se bát kalhotky nosit avizovaných 8–12h dle aktuální síly menstruace a vybraného modelu. Každá vrstva kalhotek byla vyvíjena zvlášť s odborníky na danou problematiku a materiál. Výsledkem jsou menstruační kalhotky, které i v oblasti vložky mají pouze 1,5 mm.

Další výhodou je jejich ekologický a ekonomický dopad. Kalhotky mají životnost až 50 pracích cyklů, tedy 1-2 roky. Ušetříte s nimi tak velké množství tamponů a vložek, čímž samozřejmě šetříte i přírodu a vlastní peněženku.

Menstruační kalhotky Snuggs jsou vyvíjeny na základě přímé zkušenosti žen.

Nejlepší menstruační kalhotky Snuggs - recenze

Kde koupit

Menstruační kalhotky společnosti Snuggs můžete pořídit na ekologicky smýšlejícím e-shopu Econea.cz či Brainmarket.cz. Všechny modely pak samozřejmě naleznete i na webových stránkách společnosti Snuggs.cz.

Cena

U menstruačních kalhotek nečekejte velké cenové rozpětí v závislosti na jednotlivých modelech a savosti. Všechny varianty však pořídíte do 1 000 Kč.

Menstruační kalhotky Snuggs do 800 Kč

Cena menstruačních kalhotek Snuggs začíná na cca 749,-. Za tuto cenu zakoupíte klasický střih, bikiny i brazilky a to pro dny slabé či středně silné menstruace. Těsně pod hranicí 800 Kč nabízí Snuggs také speciální modely pro teenagery, které jsou uzpůsobené hlavně barevným provedením a použitím organické bavlny jako hlavního materiálu.

Menstruační kalhotky Snuggs od 800 Kč do 1 000 Kč

V této cenové kategorii naleznete zejména kalhotky s vysokým pasem a to pro střední i silnou menstruaci. Jsou zde i varianty z organické bavlny či speciálního TENCEL™ Lyocell, který je výjimečně hebký a hladký na omak. Velmi oblíbené jsou v tomto rozmezí také noční modely.

Výhodné balíčky

Vzhledem k tomu, že na celý cyklus budete potřebovat více než jedny menstruační kalhotky, nabízí se ke koupi i výhodné balíčky. Při koupi tří a více kusů pak můžete získat příjemnou slevu ve výši 10-20 %.

Menstruační pomůcky z pohledu gynekologa

Nejprodávanější menstruační kalhotky na Heureka

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 5.0 (1 hlas)

Autor článku

Adéla Švédová
Adéla Švédová

Být členem Chytrého Výběru pro mě znamená výhodu v tom, že si můžu udělat představu o aktuální situaci na trhu s různým zbožím. Nemusí totiž být jednoduché se v ní vyznat a všichni se snažíme své peníze co nejlépe investovat. Je radost předávat získané informace dál. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář