ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze kondicionéru mango a liči Venira

19. 12. 2022 aktualizováno

Recenze Venira kondicionér mango a liči

Pokud toužíte po krásných a kvalitních vlasech, pravidelné mytí šamponem nestačí. Pomoci vám může kondicionér, který vlasy vyživí a podpoří jejich odolnost. Vyzkoušet můžete například tento kondicionér mango a liči od značky Venira, jež je vhodný pro všechny typy vlasů. Těšit se můžete na extra lesk, hebkost a také méně roztřepených konečků! Jak tento prémiový oplachový kondicionér na vlasy hodnotíme my? To se dozvíte v recenzi níže.

Hodnocení kondicionéru mango a liči Venira

9

Perfektní

Oplachový kondicionér Venira s vůní manga a liči vás přenese do exotického světa tropického ovoce, navíc se postará o zvýšení kvality vašich vlasů a jejich ochranu před řadou vnějších vlivů. Obsahuje kvalitní, přírodní účinné látky jako například arganový olej pro extra lex nebo speciální veganský keratin. Jedna ze složek kondicionéru je ale toxická pro vodní organismy. Mimo to je kondicionér vyroben v České republice a je plně veganský.

Balení
10
Použití a účinky
9
Složení
9
Cena
8
Klady
  • Velmi příjemná vůně
  • Přírodní účinné látky
  • Stylový obal
  • Veganský
  • Vyroben v České republice
Zápory
  • Vyšší cena
  • Obsahuje látku toxickou pro vodní organismy

Balení – 10/10

Kondicionér je zabalený v průhledné lahvičce o objemu 300 mililitrů, která obsahuje dostatek přípravku na několik měsíců používání, záleží samozřejmě na tom, jak často si vlasy myjete, a tím pádem i používáte kondicionér. Lahvička má vyšroubovatelné zlaté víčko a jednoduchý aplikátor, pomocí kterého si můžete trochu kondicionéru vymáčknout do dlaně. Stejně jako pro další kosmetiku od značky Venira je i pro tento produkt typický bílo-zlatý elegantní design, který se bude líbit každé ženě. I samotná etiketa je velmi povedená a vyvolává luxusní a příjemný dojem, díky němuž si budete chtít pořídit Venira kosmetiku už jenom kvůli tomu, jak se bude vyjímat na každé poličce v koupelně.

Recenze Venira kondicionér š

Použití a účinky – 9/10

Kondicionér na vlasy mango a liči Venira patří mezi oplachové kondicionéry, takže se používá po umytí vlasů. Před aplikací je první potřeba umýt vlasy klasickým šamponem, aby v nich nezůstaly žádné nečistoty. Následně se aplikuje kondicionér v přiměřeném množství, zejména do konečků a délek vlasů. Kondicionér můžete ještě chvíli ve vlasech promasírovat a následně ho důkladně vypláchnout. Použití je tak velmi jednoduché, ale zároveň mimořádně efektivní.

Účinky kondicionéru jsou vidět zejména u žen, které trápí poškozené a zlámané vlasy, i když ho mohou používat všechny. Jako první vás bezpochyby osloví nádherná, exotická vůně, jež následně provoní i vaše vlasy. Mango a liči je jedinečná kombinace tropického ovoce, kterou si zamiluje téměř každá žena. Pro některé by ovšem vůně mohla být příliš moc sladká.

Po použití kondicionéru jako hlavní výhody vnímáme dlouhotrvající lesk a hebkost vlasů. Velmi příjemný je také fakt, že kondicionér vlasům propůjčí potřebnou hydrataci, ale zároveň se nemusíte bát, že by došlo k rychlejšímu maštění. Kondicionér by měl také uzavřít vlasová vlákna tak, aby nebyla tolik náchylná k poškození vnějšími vlivy jako je počasí.

Recenze Venira kondicionér 4

Složení – 9/10

Kondicionér na vlasy mango a liči Venira obsahuje celou řadu prospěšných látek, které zajistí vlasům dlouhodobou ochranu a také napomohou k jejich rychlé obnově a vyživení. Velmi prospěšný je zejména arganový olej, který pochází z Maroka. Právě ten dokáže zajistit, že budou vlasy neuvěřitelně lesklé, ale zároveň nebude docházet k jejich nadbytečnému maštění. Přirozeně tak bojuje také proti vysychání vlasů a nadměrnému lámání vlasových vláken.

Další velmi účinnou složkou je speciální keratin, který má schopnost obnovovat poškozenou vlasovou strukturu. Abyste si mohli být jistí, že je kondicionér na vlasy plně veganský, jsou proteiny získávány z kukuřice, sóji a také pšenice. Keratin také vytváří speciální bariéru na povrchu vlasových vláken, díky čemuž je vaše hříva chráněna před nepříznivými vnějšími vlivy. Jedinečnou a velmi příjemnou vůni poté kondicionéru propůjčuje extrakt z mangovníku indického a také extrakt z ovoce liči čínského.

Složení kondicionéru je v drtivé většině bezproblémové, přesto obsahuje jednu nepříliš prospěšnou látku. Tou je Behentrimonium methosulfate, který snižuje elektrický náboj vlasů, díky čemuž se vlasy snadněji rozčesávají. Některým jedincům ale hrozí při jeho použití podráždění pokožky. Škodlivý je ovšem zejména pro životní prostředí, protože je toxický pro celou řadu vodních organismů.

Recenze Venira kondicionér 5

Cena – 8/10

Lahvička o objemu 300 mililitrů stojí necelých 500 korun, čímž se tento kondicionér řadí spíše mezi dražší kosmetické přípravky. Na druhou stranu má opravdu pozitivní účinky na kvalitu vlasů a také opravdu příjemnou vůni. I složení je poměrně dobré, takže se investice do dražšího kondicionéru vyplatí. Ve srovnání s dalšími kondicionéry vyšší kvality se pohybuje v podobné cenové kategorii.

Parametry:

Typ kondicionéru: bezoplachový
Určený pro: všechny typy vlasů
Vůně: mango a liči
Složení: arganový olej, veganský keratin, emolid CC
Přibližná cena: 500 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.9 (12 hlasů)

Autor recenze

Lucie Šajnarová
Lucie Šajnarová

Lucie je vášnivá čtenářka a redaktorka, která se snaží přinášet zajímavosti a novinky prostřednictvím svých článků. Její práce zahrnuje širokou škálu témat, od elektroniky a beauty až po zdravý životní styl. Ve svých článcích se snaží nejen informovat, ale také inspirovat a povzbuzovat své čtenáře. Zkoumá nejnovější trendy ve světě a zároveň hledá inspiraci v každodenním životě. Protože vlastní zkušenost je vždy cennější. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář