ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Archivy pro

Zdeněk Suchý – redaktor

Zdeněk Suchý redaktor

Jmenuji se Zdeněk Suchý a má hlavní činnost je tvorba prezentací nemovitostí. Pro realitní kanceláře připravuji profesionální fotografie , video upoutávky a vytvářím virtuální prohlídky nemovitostí. V případě potřeby tvořím vizualizace zastavěnosti pozemku, nebo vyplním prázdný interiér nábytkem a zařízením, aby si případný zájemce mohl lépe představit své budoucí bydlení.

Počátky mé profesní kariéry začaly již před více než 30 lety, kdy jsem vystudoval učební obor autoelektrikář. První zaměstnání bylo ve společnosti zabývající se montáží mobilních telefonů do automobilů, byla to doba, kdy telefonní stanice zabírala část zavazadlového prostoru a složitě se instaloval přístroj se sluchátkem na palubní desku automobilu. Po krátké době jsem se rozhodl otevřít si svou vlastní firmu a být závislý sám na sobě.

To mi vydrželo 5 let, kdy jsem dostal nabídku zaměstnání ve velkém autorizovaném servisu na pozici autoelektrikář a následně jako mechanik v závodním teamu Porsche. To bylo pro mě velké zpestření, díky tomu jsem se dostal na místa ve světě závodů, kam se běžný smrtelník nepodívá a stále mám na co vzpomínat. Po dvou letech krásné, ale náročné práce jsem pokračoval v autoservisu na pozici autoelektrikář a přípravář nových vozů, kde jsem se postupně vypracoval na pozici vedoucí přípravny nových vozů.

Mezi mé koníčky však vždy patřilo fotografování, střih videa a různé grafické práce na počítači. Velký zlom v mé kariéře nastal v době, kdy jsem začal připravovat prezentace pro manželku, která je majitelkou realitní kanceláře. Po 30 letech práce v oblasti automobilů se z mého koníčku stala hlavní činnost a té se věnuji stále. Práce realitního fotografa mě naplňuje, přijdu do styku s mnoha zajímavými lidmi, každá nemovitost je jiná a já se v této profesi posouvám stále dál.

Jelikož trávím většinu času u počítače, tak jsem rád, že mohu spolupracovat s recenzními weby Chytrý výběr a  Testado. Nejen, že mám díky tomu možnost vyzkoušet různé výrobky, ale občas musím vyrazit ven na čerstvý vzduch a trochu se rozhýbat. O každém výrobku následně napíši článek a případně natočím videorecenzi, kde mohu nestranně vyjádřit svůj názor a zkušenosti s používáním dané věci. Z vlastní zkušenosti vím, že když si chci něco koupit, tak vyhledávám o každé věci co nejvíce informací a proto jsou weby Chytrý výběr a Testado velmi oblíbené.

Odbornosti a zkušenosti

Úpravy fotografií a tvorba reklamního videa a grafické práce

software – DaVinci Resolve, Zoner Photo Studio X, Canva, Sweet Home 3D, Inkscape

WordPress

Copywriting

Kompletní prezentace nemovitostí pro realitní kanceláře

Psaní a videorecenze pro Chytrý výběr.cz a Testado.cz

Vzdělání a certifikace

SOU Automechanik ( odborné učiliště se zaměřením na autoelektriku, rok 1988 )

Certifikát Autorizovaný mechanik VW (2016)

Rekvalifikační kurz Grafik (2022)

Kontakty:

LinkedIn, Facebook

Články autora: