ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze stojanu na pruty Zfish Rod Pod Construct

20. 10. 2022 aktualizováno

Recenze Zfish Rod Pod Construct

S tímto kvalitním a velmi stabilním stojanem už budete mít vždycky bezpečné místo pro své pruty. Zfish Rod Pod Construct je až na tři pruty s velkým navijákem. Dodáván je se dvěma mini indikátory záběru, které se mohou vždycky hodit. Pojďme se tedy podívat na stojan důkladněji a představit si jeho hlavní výhody i nevýhody. Pokud usoudíte, že tento stojan není ten pravý pro vás, máme připravené další tipy v našem článku o nejlepších stojanech na pruty.

Hodnocení stojanu na pruty Zfish Rod Pod Construct

9.3

Perfektní

Zfish Rod Pod Construct je kvalitní a především opravdu velký stojan na pruty. Očekávat můžete maximální stabilitu a místo až na tři pruty s navijákem. Rybářský stojan je dodávám s přepravní taškou a je velmi skladný.

Rozměry a hmotnost
9
Stabilita
10
Skladnost
10
Příslušenství
8
Klady
  • Výborná stabilita
  • Opravdu skladný
  • Až 3 pruty s velkými navijáky
  • Praktická přepravní taška
  • 2 indikátory ZFX mini zdarma
Zápory
  • Vyšší cena

Rozměry a hmotnost – 9/10

Zfish Rod Pod Construct je určen až na tři pruty s velkými navijáky, z čehož vyplívá, že rozměry rozhodně nepatří mezi ty nejmenší. Na druhou stranu je poměrně lehký a skladný, takže vás velké rozměry nemusí tak trápit. Stojan váží 4,5 kilogramu, což není nijak přehnaně vysoká hmotnost. Velikost rybářského stojanu můžete částečně ovlivnit i vlastním nastavením, protože hrazdy jsou výškově nastavitelné a nohy teleskopické. Díky tomu se celková délka může pohybovat od 88 do 122 centimetrů a výška nohou od 40 do 76 centimetrů. Délku Zfish Rod Pod Construct lze jednoduše měnit pomocí dvou matic ve středové části stojanu.

Stojan na pruty Zfish

Stabilita – 10/10

Z hlediska stability tento stojan na trhu téměř nemá konkurenci. Určitě se nemusíte bát, že vám při první příležitosti spadne do vody a budete ho muset někde lovit. Pro ještě lepší stabilitu teleskopických nohou je stojan doplněn o speciální krajní matice. I samotní uživatelé Zfish Rod Pod Construct ho hodnotí jako velmi stabilní a praktický stojan k jakékoliv řece, jezeru nebo rybníku.

Skladnost – 10/10

I když je stojan na pruty rozměrově větší, rozhodně to rybáři vynahradí svou skladností. Naprosto překvapivě je možné celý stojan, včetně hrazd, složit do jednoho celistvého kusu. Montáž a složení je navíc velmi jednoduché a rychlé, takže není problém ho provést kdekoliv a v téměř jakékoliv situaci. Celý kompletně složený ho lze navíc uložit do praktického a kompaktního pouzdra, v němž můžete Zfish Rod Pod Construct převážet, ať se vydáte kamkoliv.

Jak vybrat stojan na pruty

Příslušenství – 8/10

Spolu se stojanem již zdarma dostanete dva mini indikátory záběru a také kvalitní transportní tašku, do níž můžete celý stojan složit. Indikátory záběru fungují na principu kuličkového systému pro uvolnění vlasce, takže se nemusíte bát jeho poškození. Zároveň si můžete sami nastavit citlivost systému díky bočním šroubkům. Ke stojanu můžete dokoupit také celou řadu rohatinek od značky Zfish. Díky velké nabídce si můžete vybrat přesně ty rohatinky, jež vám budou vyhovovat, navíc se většinou prodávají za velmi příznivou cenu.

Stojan Zfish

Technické parametry Zfish Rod Pod Construct

Značka: Zfish
Délka stojanu: 88 – 122 cm
Hmotnost: 4,5 kg
Počet prutů: 3
Výška hrazdy: 26 – 35 cm
Délka hrazdy: 61 cm
Orientační cena: 2 800 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.5 (11 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor s více než 15 lety zkušeností v oblasti prodeje a e-commerce. Jeho zájem o nejnovější technologické pokroky a trendy mu umožňuje zajímavě popisovat vlastnosti produktů a sdílet cenné poznatky se čtenáři. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a studiu nových dovedností. Má velký zájem o svět sci-fi a fantasy a rád tráví čas hraním deskových her se svými přáteli a rodinou. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář