ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze Venira Premium kolagenový drink pro vlasy, pleť a nehty

19. 12. 2022 aktualizováno

Recenze Venira Premium kolagenový drink pro vlasy, nehty a pleť

Spolu s věkem dochází ke stárnutí pleti a zhoršování kvality vlasů a nehtů. Na vině může být nedostatek kolagenu. Naštěstí je možné ho doplnit pomocí výživových doplňků. Skvělou volbou v takovém případě mohou být kolagenové drinky, které kromě kolagenu tělu dodají celou řadu dalších prospěšných látek, jež se postarají o minimalizaci vrásek a krásné, husté vlasy. Jedním z nejsilnějších kolagenových drinků na našem trhu je kolagenový drink Venira Premium. Vyzkoušeli jsme ho za vás. Co tedy na tento nápoj říkáme?

Hodnocení mixu kolagenových drinků Venira Premium

8.6

Skvělý

Kolagenový nápoj Venira Premium nabízí tři příchuti kolagenového drinku pro krásnější vlasy, pokožku a nehty. Zejména u nehtů a vlasů je efekt poměrně rychle viditelný, s pletí už je to složitější. Mezi hlavní účinné látky patří kolagen, kyselina hyaluronová a řada vitamínů. Složení je přírodní a zdravotně nezávadné. Chuťově nás tento kolagenový drink neoslovil, vůně jsou o něco lepší a oceňujeme krásné a kvalitní balení po jednotlivých pytlíčcích.

Balení
9
Příchutě a vůně
6
Účinky a použití
9
Složení
10
Cena
9
Klady
  • Účinek na vlasy a nehty
  • Kvalitní a hezký obal
  • Tři příchuti
  • Příjemná vůně
  • Odpovídající cena
  • Deset účinných látek
Zápory
  • Příliš sladký a umělá chuť
  • Nepozorován efekt na pokožku

Balení – 9/10

Kolagenový drink Venira Premium je zabalen v praktickém balení, které by vám při běžném dávkování mělo vydržet přibližně jeden měsíc. Jednotlivé drinky jsou umístěny dovnitř papírové krabičky, kde je můžete mít přehledně uložené.

Vzhledem k tomu, že tento kolagenový drink nabízí mix tří příchutí, jsou uvnitř jednotlivé příchutě odděleny papírovou přepážkou, abyste si každý den mohli vybrat přesně tu, na kterou máte chuť. Jednotlivé dávky kolagenového drinku jsou zabaleny v samostatných pytlíčcích, což je sice poměrně elegantní, ale také nepříliš ekologické řešení. Na druhou stranu si s sebou můžete do práce nebo na cesty snadno vzít jeden či dva pytlíčky a celé velké balení jinak nechat doma.

Každý pytlíček je vybaven místem, ze kterého jde pohodlně roztrhnout, a tak si ho můžete dát doopravdy kdykoliv. Samozřejmostí je sladění celého balení kolagenového drinku s ostatními produkty značky Venira.

Recenze Venira kolagenový drink 1

Příchutě a vůně – 6/10

Výhodou kolagenového nápoje Venira je bezpochyby různorodost příchutí, v jednom balení totiž máte hned tři příchutě. Pokud vám tedy jedna z příchutí nebude chutnat, nemusíte být zklamaní, protože v balení jsou ještě další dvě. Venira vyrábí velké množství příchutí jako například ledový broskvový čaj nebo exotický mix, my jsme za vás ochutnali balíček, ve kterém byly následující příchutě – černý rybíz, malina, jahoda-limetka.

Recenze Venira kolagenový drink 2

Je potřeba říci, že po rozmíchání kolagenového prášku ve vodě, nás zaujala zejména příjemná vůně nápoje. To platí zejména o příchutích jahoda-limetka a malina, u černého rybízu je aroma umělejší a méně příjemné, i když samozřejmě záleží na tom, co preferujete. Bohužel nemůžeme stejně pochválit příchutě.

Každá přichuť je v balení po deseti pytlíčcích, ale žádná nás příliš neoslovila. Obzvláště nedobrá se nám zdála příchuť jahoda-limetka, která je velmi umělá. Všechny příchutě jsou mimořádně sladké, takže je potřeba si je rozředit do většího množství vody než je v instrukcích, případně je jejich vypití opravdu obtížné.

Recenze Venira kolagenový drink 4

Účinky a použití – 9/10

Venira kolagenové nápoje by měly být pro dlouhotrvající zlepšení kvality vlasů, nehtů a pokožky užívány jednou denně. Příprava kolagenového drinku je opravdu jednoduchá, stačí vzít jeden z pytlíčků a jeho obsah rozmíchat v 200 mililitrech studené vody. Poté bychom měli nechat nápoj ještě přibližně půl minuty odstát, než ho můžeme vypít. Rozmíchání nápoje je poněkud náročnější, protože se nerozpouští úplně snadno, ale nakonec se nám vždy podařilo připravit nápoj bez hrudek a cucků.

Kolagenový nápoj je samozřejmě potřeba používat delší dobu, aby byly vidět jeho výsledky. Už po prvním týdnu používání je ale vidět viditelné zlepšení kvality nehtů, které se méně lámou a jsou odolnější. Po přibližně měsíci používání byla viditelná změna i na vlasech, které začaly rychleji růst a snížilo se jejich vypadávání.

Oproti tomu efekt na pokožku je hůře pozorovatelný a těžko ho odhadnout. Je ale možné, že kolagenový drink stav pleti o něco zlepšil. Kolagenový drink by při dlouhodobém používání měl pomáhat i s minimalizací vzniku akné, eliminací vrásek a podporou přirozené kožní bariéry, tyto efekty ale nebyly při měsíčním používání nápoje pozorovány.

Recenze Venira kolagenový drink 7

Složení – 10/10

Kolagenový drink Venira Premium má čistě přírodní složení a podle výrobce by neměl být zdraví nijak škodlivý. Po konzultaci s odborníkem ho navíc prý mohou používat i těhotné ženy, nebo ženy, které právě kojí. Nápoj obsahuje deset hlavních účinných látek, které by měly napomoci zvýšení kvality vlasů, nehtů a pokožky a také pomáhat v boji proti stárnutí organismu.

Hlavní roli samozřejmě hraje již mnohokrát zmiňovaný kolagen, který tvoří naše pojivové tkáně. Jeho úbytek tak může způsobovat řadu problémů pokožky a vlasů, ubývající přirozená produkce kolagenu trápí většinu žen nad 25 let, na braní kolagenu tak není nikdy příliš brzy. Doplnit může být někdy potřeba také sloučeninu methyl sulfonymethal, která je přirozenou součástí našeho těla a stará se zejména o vlasy, ně jejichž růstu se aktivně podílí.

Recenze Venira kolagenový drink 3

Kromě dvou výše zmiňovaných látek je kolagen na vlasy také zdrojem kyseliny hyaluronové, jež zajišťuje hydrataci a je také známá jako skvělý prostředek pro vypnutí a zpevnění stárnoucí pokožky. Je také ideálním bojovníkem proti vzniku nových vrásek.

Dále jsou součástí kolagenového nápoje dva stopové prvky, velmi důležité pro naše tělo. Těmi jsou selen a zinek. Zinek je silný antioxidant a pomáhá bojovat s nadměrným vypadáváním vlasů. Selen zvyšuje elasticitu pleti i vlasů, takže k jejich lámání dochází v menší míře.

Součástí kolagenového drinku je také koktejl různých vitamínů, které dodají tělu sílu a energii pro boj se stárnutím. Mezi ty patří například vitamíny skupiny B, v tomto přípravku najdeme vitamín B2 pro tvorbu nových buněk, vitamín B6 pro lepší hydrataci pokožky a vitamín B3, který je účinným bojovníkem s akné a nadměrným kožním mazem.

Opomenout bychom neměli ani D-biotin, neboli vitamín B7, jež se stará o ochranu pokožky a vlasů před nepříznivými vnějšími vlivy. Kožní bariéru posiluje také pro imunitu skvělý vitamín C.

Recenze Venira kolagenový drink 6

Cena – 9/10

Měsíční dávka kolagenového drinku Venira Premium stojí necelých 1 000 korun, což je odpovídající cena pro takto kvalitní a účinný kolagenový drink. Trochu si připlatíme samozřejmě i za degustační balení. V případě, že si vyberete jen jednu příchuť, cena je o něco nižší. Ve srovnání s ostatními kolagenovými drinky na trhu je sice Venira o něco dražší, ale cenově obstojí.

Parametry:

Množství kolagenu: 8 000 mg
Navíc obsahuje: MSM, kyselinu hyaluronovou, selen, D-Biotin, zinek, vitamín C, kyselinu listovou, vitamíny skupiny B
Obsah balení: 324 g (30 dávek)
Příchuť: jahoda-limetka, malina, černý rybíz
Orientační cena: 1 000 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.9 (10 hlasů)

Autor recenze

Lucie Šajnarová
Lucie Šajnarová

Lucie je vášnivá čtenářka a redaktorka, která se snaží přinášet zajímavosti a novinky prostřednictvím svých článků. Její práce zahrnuje širokou škálu témat, od elektroniky a beauty až po zdravý životní styl. Ve svých článcích se snaží nejen informovat, ale také inspirovat a povzbuzovat své čtenáře. Zkoumá nejnovější trendy ve světě a zároveň hledá inspiraci v každodenním životě. Protože vlastní zkušenost je vždy cennější. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář