ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze Venira Hair Booster

Venira Hair Booster balení

Venira Hair Booster je populární produkt, který je navržen pro majitele vypadávajících a nekvalitních vlasů. Při pravidelném používání totiž posiluje jednotlivá vlasová vlákna, přispívá k růstu nových vlasů a omezuje jejich vypadávání. Já měla v nedávné době příležitost pro vás tento produkt otestovat a nyní jsem sepsala veškeré své poznatky. Zjistěte, co mi na něm vyhovovalo a co mi naopak příliš nesedlo. O dalších sérech na vlasy si můžete přečíst v samostatném článku.

Hodnocení Venira Hair Booster

8.3

Perfektní

Přípravek Venira Hair Booster se aplikuje přímo na vlasovou pokožku. Díky čistě přírodnímu složení s obsahem 10 aktivních látek přitom slibuje viditelné výsledky spojené s posílením vlasů a zamezení jejich vypadávání. Balení je kompaktní a ideální i na cesty. Potěší i jeho luxusní design, který se bude vyjímat na vaší polici.

Balení, obsah a popis produktu
10
Vůně a aplikace Hair Boosteru
7
Složení a účinky
9
Cenová dostupnost
7
Klady
  • Přírodní složení
  • Luxusní balení
  • Snadná aplikace
  • Skvělé výsledky
Zápory
  • Bylinková vůně mi nesedla
  • Vyšší cena

Balení, obal a popis –⁠ 10/10

Venira Hair Booster se prodává v menší plastové lahvičce, které vévodí luxusní design. Balení kombinuje zlatou, bílou a černou barvu, které působí výjimečným dojmem a dávají tušit, že se uvnitř skrývá prémiovější produkt. Venira Hair Booster má praktický rozprašovač, díky kterému je zajištěna jednoduchá a rychlá aplikace.

 

Na balení se dozvíte informaci o tom, že Venira Hair Booster posiluje vlasy a stimuluje jejich přirozený růst. Součástí je podrobný popis složení, informace o výrobci a upozornění, jak produkt správně skladovat. Kromě toho nechybí ani informace popisující účinky tohoto produktu a způsob, jakým jej na vlasy aplikovat. Z balení se tedy jasně a srozumitelně dozvíte vše potřebné a obalu není co vytknout.

Vůně a aplikace – 7/10

Jak jsem již zmínila, sprej na vlasy dostanete prostřednictvím rozprašovače, který je chráněn průhledným víčkem. Při prvním použití je třeba rozprašovač stlačit silněji. Osobně jsem čekala, že při stisknutí rozprašovače se objeví jemný aerosol. To se ale nestalo a mě osobně překvapilo, jak silný proud se z produktu dostal. Jemný aerosol by jeho aplikaci jistě usnadňoval.

Další překvapení se poté skrývalo v samotné vůni. I vzhledem k balení jsem tak nějak automaticky předpokládala, že by produkt mohl příjemně vonět. Ale bohužel, pravda pro mě zůstala zklamáním. Jedná se o bylinkovou vůni, která mě osobně příliš nevyhovuje. Potrpím si spíše na svěžích nebo ovocných vůních. Věřím ale, že někomu může naopak vyhovovat. Posuzovat vůni je zkrátka velmi individuální.

Přípravek se aplikuje každý den přímo na pokožku hlavy. Nejprve jej rovnoměrně nanesete a poté pomocí prstů provedete jemnou masáž, díky níž se sérum dostane ke kořínkům. Před každým použitím je také vhodné přípravek protřepat.

Složení a účinky – 9/10

Tento intenzivní hair booster vyniká svým přírodním složením, ve kterém se objevuje celkem 10 aktivních látek. Je navržen pro ty, které trápí pomalý růst vlasů a jejich nízká kvalita. Pojďme se nyní podrobněji podívat na to, jaké konkrétní látky se zasluhují o zmiňované účinky.

Ve složení najdeme účinnou látku Cellactive, která podporuje lepší soudružnost kožních buněk a pomáhá jim získat zpět jejich přirozenou pružnost a pevnost. Dále se pak jedná o látku HotFlux, která podporuje mikrocirkulaci krve a přispívá tedy k prokrvení vlasové pokožky. Tato látka rovněž způsobuje to, že bezprostředně po aplikaci vás může pokožka mírně svědit nebo štípat. Tento jev se objevuje zejména u majitelů citlivé pokožky, já jsem se s ním nesetkala. Neznamená to však, že by byl produkt nějak závadný.

Mezi další složky Venira Hair Booster se řadí extrakt z tasmánského pepře, který pomáhá zklidnit vlasovou pokožku. A extrakt ze sedmi různých bylin dodává vlasovým folikulům důležité vitamíny a minerály. Konkrétně je řeč o bříze, řebříčku, přesličce, kopřivě, šalvěji, lípě a rozmarýnu.

Výsledkem pravidelného používání přípravku by měly být vyživené a posílené vlasy po celé jejich délce. Zároveň by mělo dojít k podpoření jejich přirozeného růstu a zaznamenat byste měli i snížení vypadávání vlasových vláken. A jaké konkrétní účinky jsem zaznamenala já?

Celkově mám dojem, že jsou moje vlasy při pravidelném používání o něco silnější a hebčí. Z toho usuzuji, že by měly být více vyživené a celkově vypadají hezky zdravě. Výrazný růst nových vlasů jsem prozatím nezaznamenala, možná ale v tuto chvíli ještě není patrný. Pozitivně však mohu hodnotit účinky týkající se vypadávání vlasů. Často jsem totiž po rozčesání měla na hřebeni spoustu vypadaných vlasů a nacházela jsem je také na podlaze. To se děje pořád, ale nyní v menší míře. A pravděpodobně mohu zásluhy připsat právě tomuto produktu.

Cena – 7/10

Venira Hair Booster se prodává v poměrně malém balení o objemu 100 ml, za které zaplatíte téměř 800 Kč. Nutno tedy zdůraznit, že se rozhodně neřadí mezi nejlevnější produkty na trhu. Pokud však v úvahu vezmu kvalitní složení s přírodními složkami a skvělé účinky, jsem ochotná do něj investovat. I za tuto vyšší cenu se totiž podle mého názoru vyplatí.

Parametry Venira Hair Booster

Vlastnost Parametr
Použití 1× denně
Objem 100 ml
Určení Pro všechny vlasy
Orientační cena 790 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.9 (23 hlasů)

Autor recenze

Hana Smětáková
Hana Smětáková

Už několik let se zabývám copywritingem a má práce mě moc baví. Ve volném čase nepohrdnu procházkou do přírody, relaxací v sauně, zajímavou knížkou nebo třeba cvičením. Moc ráda také objevuji nová místa, a proto není žádným tajemstvím, že mým největším koníčkem je cestování. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář