ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze Venira gumoví medvídci na vlasy, nehty a pleť

Venira gumoví medvídci - balení

Pokud chcete trochu dopomoct zdravému stavu vaší pleti, nehtů a vlasů, vyplatí se uvažovat nad konzumací nejrůznějších doplňků stravy. Jestliže však zároveň hledáte vitamíny na vlasy, které vám budou i chutnat, skvěle v tomto ohledu poslouží právě gumoví medvídci od české značky Venira. Jedno balení gumových medvídků jsem měla možnost pro vás otestovat a v tomto článku se proto podíváme na to, jak jsem s tímto produktem spokojená.

Hodnocení Venira gumových medvídků

8.5

Perfektní

Gumoví medvídci Venira jsou plní vitamínů a aktivních složek. Díky lahodné jahodové chuti ani nepocítíte, že vlastně jíte nějaký doplněk stravy. Medvídci jsou chutní a hodí se tedy pro všechny, kterým klasické prášky nevyhovují. Při pravidelné konzumaci docílíte snížení vypadávání vlasů, pevnějších nehtů a hezčí pokožky.

Balení, obal a popis produktu
10
Vůně a chuť medvídků
10
Složení a účinky
7
Cenová dostupnost
7
Klady
  • Skvělá chuť
  • Velké balení
  • Nemusíte polykat žádné prášky
  • Obsah vitamínů
  • Skvělé výsledky
Zápory
  • Malé množství kolagenu
  • Dostupnost pouze na internetu

Balení, obal, popis –⁠ 10/10

Gumoví medvídci Venira se prodávají v jednoduché plastové dóze, která vás už na první pohled zaujme svým minimalistickým a luxusním designem. Balení dává tušit, že se uvnitř ukrývá něco výjimečného. Luxusní design ostatně pomáhá dotvořit zlaté lemování etikety a kombinace černého a zlatého písma.

Samozřejmostí je pak podrobné složení výrobku, které si můžete přečíst na etiketě. Najdete zde také informace o obsahu balení, hmotnosti a upozornění, že výrobek není určen pro děti do 3 let. Další sekce etikety patří přehledné tabulce, ve které se můžete dočíst informace o jednotlivých aktivních složkách a jejich obsahu v jednom medvídkovi. Z balení se tedy dozvíte vše potřebné a není mu co vytknout.

Vůně a chuť – 10/10

Pojďme se ale nyní podívat na samotné gumové medvídky. Uvnitř jich najdete 60, přičemž každý den byste si podle návodu měli dát 1 až 2 medvídky. Už po odšroubování víčka a odstranění ochranného víčka mě zaujala svěží jahodová vůně, která opravdu připomíná bonbony. Tato vůně ve vás okamžitě vyvolá chuť si na tomto produktu pochutnat.

Medvídci jsou poměrně velcí, rozhodně se nejedná o žádné drobky, které byste v ústech skoro necítili. Na omak jsou poměrně měkcí. Jakmile je vložíte do úst, ucítíte svěží jahodovou chuť, která však nepůsobí nijak uměle. Zkrátka a jednoduše na konzumaci takového doplňku stravy se vlastně budete těšit. Medvídci neobsahují lepek ani laktózu a cílí tedy i na osoby s intolerancí. Ve složení nenajdete ani cukr, přesto však mají medvídci příjemně a přirozeně sladkou chuť.

Složení a účinky – 7/10

Jak jsem již zmínila, každý den byste podle návodu na obalu měli sníst jeden až dva medvídky. Ve složení najdete celkem 14 aktivních složek, které přispívají k pevnosti a pružnosti pokožky, podporují růst vlasů a pomáhají také dosáhnout zdravého vzhledu vašich nehtů.

Pojďme se nyní na složení tohoto produktu podívat podrobněji. V závorce vždy uvádím množství dané aktivní látky v jednom medvídku. Mezi aktivní složky se řadí kolagen (2,0 mg), cholin (40 mcg), inositol (40 mcg), vitamin A (300 mcg), vitamin B5 (3,5 mg), vitamin B6 (1,5 mg), vitamin B12 (3 mcg), vitamin C (15,15 mg), vitamin D3 (5 mcg), vitamin E (6 mg), vitamin B9 (200 mcg), vitamin B7 (150 mcg), zinek (2,6 mg) a selen (15 mcg).

Pokud hledáte produkt s velkým obsahem kolagenu, pravděpodobně se budete poohlížet po jiném doplňku stravy. Venira medvídci totiž lépe poslouží jako zdroj některých vitamínů než jako zdroj kolagenu.

Při pravidelném a dlouhodobém používání byste měli zaznamenat snížení vypadávání vlasů, větší pevnost nehtů a také krásnější pleť. Musím zdůraznit, že osobně jsem nezaznamenala žádný zásadní rozdíl, který by byl viditelný na první pohled. Je to však dáno tím, že mě vypadávání vlasů netrápí. Změnu jsem tak spatřila prakticky pouze ve větší pevnosti nehtů, které se mi přestaly tolik lámat. A za to ode mě mají gumoví medvídci palec nahoru.

Cena – 7/10

Venira se řadí ke kvalitním českým značkám, které se soustředí nejen na výrobu doplňků stravy, ale i kosmetiky. Vzhledem k pečlivému složení proto cena jednotlivých výrobků bývá poněkud vyšší. Za jedno balení medvídků orientačně zaplatíte 480 Kč a vystačí vám na celý měsíc.

Parametry Venira gumových medvídků

Vlastnost Parametr
Použití  1× denně
Obsah balení 60 medvídků
Hmotnost balení 210 g
Orientační cena 480 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.8 (11 hlasů)

Autor recenze

Hana Smětáková
Hana Smětáková

Už několik let se zabývám copywritingem a má práce mě moc baví. Ve volném čase nepohrdnu procházkou do přírody, relaxací v sauně, zajímavou knížkou nebo třeba cvičením. Moc ráda také objevuji nová místa, a proto není žádným tajemstvím, že mým největším koníčkem je cestování. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář