ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze stojanu na pruty Starbaits Barooda Pod

20. 10. 2022 aktualizováno

Recenze Barooda Pot na 3 pruty

Jednoduchý, ale velmi kvalitní stojan až na čtyři pruty, to je Starbaits Barooda Pod. Je sice opravdu velký, ale zároveň poměrně lehký a jednoduše se skládá. Rozhodně s ním tak neuděláte chybu, zejména v místech, kde je dostatek prostoru. V případě, že by tento stojan od značky Starbaits nebyl pro vás ten pravý, inspirujte se v našem výběru těch nejlepších rybářských stojanů na pruty.

Hodnocení stojanu na pruty Starbaits Barooda Pod

8.3

Skvělý

Starbaits Barooda Pod je velmi lehký stojan na čtyři pruty. Oblíbený je zejména pro opravdu jednoduchou montáž a rozložení. Skvěle se hodí také do náročného terénu, lze ho uzpůsobit díky praktickým teleskopickým nohám.

Rozměry a hmotnost
8
Stabilita
9
Skladnost
10
Příslušenství
6
Klady
  • Nízká hmotnost
  • Až na čtyři pruty
  • Jednoduché složení a montáž
  • Teleskopické nohy
  • Ideální do nerovného terénu
Zápory
  • Bez příslušenství

Rozměry a hmotnost – 8/10

Tento stojan na pruty je prostě enormní. Právě kvůli tomu ho ocení jen ti rybáři, kteří potřebují opravdu hodně místa a zároveň nemají problém převážet větší a méně skladný stojan. Na druhou stranu je Starbaits Barooda Pod opravdu lehký, takže se nemusíte bát, že byste s sebou museli tahat těžký náklad. Nízké hmotnosti bylo dosaženo díky hlavnímu materiálu, kterým je odlehčená slitina. Zároveň se ale nemusíte bát, že by tak byl stojan křehčí, protože kov je mimořádně pevný.

Délka stojanu se podle zvoleného nastavení pohybuje mezi 93 a 110 centimetry, výška odpovídá 65 až 85 centimetrům. Dvě hrazdy mají délku 56 a 69 centimetrů. Důležité jsou také rozměry ve sbaleném stavu, které činí 95 na 33 centimetrů.

Stojan na pruty Starbaits

Stabilita – 9/10

U tohoto stojanu na pruty není potřeba se obávat nižší stability. Spíše naopak. Starbaits Barooda Pod je díky teleskopickým nohám plně nastavitelný a vy ho můžete přesně přizpůsobit nerovnému terénu. Nohy jsou dostatečně odolné, aby si poradily i na břehu řeky nebo rybníka. Jediným úskalím by mohla být nízká hmotnost stojanu, takže někdy může stabilitu narušit i obyčejný vítr nebo větší přeháňka.

Skladnost – 10/10

Starbaits Barooda Pod můžete celý bez problémů složit a uložit ho do transportního pouzdra. Ve složeném stavu má stojan rozměry 95 na 33 centimetrů. To je sice pořád relativně hodně, ale do kufru běžného automobilu se už vejde zcela bez problémů. Složení je navíc velmi rychlé a snadné, uživatelé si chválí i velmi snadnou a efektivní montáž stojanu na ryby v jakémkoliv terénu.

Jak vybrat stojan na ryby

Příslušenství – 6/10

Spolu se stojanem je dodávána pouze transportní taška, do níž ho můžete ve složeném stavu uložit při převozu na nové místo. Využít ho můžete také pro uschování stojanu v garáži nebo komoře. Kromě toho si ale veškeré další příslušenství ke stojanu musíte přikoupit, naštěstí je v internetových obchodech dostupné velké množství rohatinek a dalších drobností, jež by se vám během rybaření mohly hodit.

Technické parametry Starbaits Barooda Pod

Značka: Starbaits
Délka stojanu: 93 – 110 cm
Hmotnost: 1,8 kg
Počet prutů: 4
Výška hrazdy: 45 – 60 cm
Délka hrazdy: 59/69 cm
Orientační cena: 1 700 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.9 (12 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor s více než 15 lety zkušeností v oblasti prodeje a e-commerce. Jeho zájem o nejnovější technologické pokroky a trendy mu umožňuje zajímavě popisovat vlastnosti produktů a sdílet cenné poznatky se čtenáři. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a studiu nových dovedností. Má velký zájem o svět sci-fi a fantasy a rád tráví čas hraním deskových her se svými přáteli a rodinou. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář