ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze vlasového séra Uoga, Uoga 15 ml

Recenze Uoga Uoga sérum na vlasy 15 ml

Je pro vás důležité zejména složení a kvalitní přírodní kosmetika? Potom vás určitě osloví náš tip na přírodní sérum na vlasy Uoga, Uoga, které je určené na konečky. Toto pobaltské sérum je ideálním pomocníkem v boji s roztřepenými konečky a zplihlými vlasy díky obsahu množství užitečných a zdravých olejů. Hledáte trochu jiné sérum na vlasy? Nesmutněte máme pro vás celý článek s tipy na mnoho kvalitních a účinných sér na vlasy.

Hodnocení vlasového séra Uoga, Uoga

8.8

Perfektní

Sérum Uoga, Uoga zaujme zejména přírodním složením bez jakýchkoliv rizikových látek. Je vhodné pro osoby se suššími vlasy, které trpí na roztřepené a poničené konečky vlasů. Směs olejů vlasy ochrání před vnějšími vlivy a zároveň jim dodá řadu živin. Sérum je dodáváno v praktické skleněné lahvičce s kapátkem pro jednoduchou aplikaci. Je sice trochu dražší vzhledem k objemu lahvičky, ale investice do přírodní kosmetiky určitě nebude chybou.

Balení
10
Složení
10
Účinky
8
Cena
7
Klady
  • Na konečky vlasů
  • S obsahem mnoha zdravých olejů
  • Zaceluje roztřepené konečky
  • Přírodní složení
  • Pro různé problémy s vlasy
Zápory
  • Malý objem

Balení – 10/10

Sérum je dodáváno v praktické skleněné lahvičce s kapátkem, pomocí kterého můžete sérum aplikovat přímo do vlasů nebo do dlaní a následně ho rozetřít ve vlasech. Kromě toho, že lahvičku s kapátkem si můžete vzít kamkoliv s sebou a použít sérum kdykoliv je potřeba, určitě oceníte i krásný vzhled séra. Sérum v růžovo-červené barvě působí opravdu luxusně a hned budete mít větší chuť ho použít.

Složení – 10/10

Uoga, Uoga je ideální pro všechny, kteří hledají sérum s přírodním složením, u něhož se nemusí bát nebezpečných a potenciálně problematických látek. Pozitivní působení séra na vaše vlasy je dáno především řadou přírodních olejů, které jsou hlavními účinnými látkami tohoto séra. Hlavní roli hraje arganový olej. Ten proniká hluboko do vlasových vláken a napomáhá jim k větší odolnosti a hydrataci. Ne nadarmo se arganovému oleji přezdívá tekuté zlato, výborně totiž funguje nejen při péči o vlasy, ale také o pokožku.

Ze zdraví prospěšných olejů bychom dále neměli zapomenout zmínit méně proslulý brusinkový olej.  Tento olej vyživuje pokožku hlavy a účinně zajišťuje zachování vlhkosti uvnitř pokožky. Díky tomu minimalizuje riziko suché pokožky na hlavě a také vzniku lupů. Spolu s brusinkovým olejem najdeme ve složení séra také sezamový olej, který je bohatým zdrojem vitaminu E. Kromě toho, že tento olej přirozeně hydratuje, pomáhá také změkčovat vlasová vlákna. Vlasům může poskytovat také ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy jako například intenzivním slunečním zářením.

Pokud hledáte sérum s minimálním obsahem olejů, nebude pro vás toto sérum na vlasy ideální. Ve složení totiž dále najdeme také olej z klikvy velkoplodé a olej z rozmarýnu lékařského. Ten dodává séru jedinečnou vůni, ale zároveň také působí protizánětlivě a antisepticky na pokožku hlavy. Ideální je také jako bojovník s padáním vlasů a pomocník se stimulací vlasových kořínků. Produkci mazu zase pomáhá redukovat a stabilizovat olej z pelargonie vonné.

Účinky – 8/10

Sérum ocení zejména ti, kterým se hodně třepí konečky a mají poškozené a zúžené konce vlasových vláken. Směs zdravých olejů napomůže k zacelení již roztřepených konečků a poté ochraňuje vlasy před vnějšími vlivy a negativními efekty počasí. Výbornou volbou bude pro osoby, které vědí, že vlasy pravidelně vystavují chlorované nebo mořské vodě, mrazu nebo intenzivnímu slunečnímu záření. Sérum se hodí i pro boj s nadměrným vysoušením vlasů a pokožky hlavy, naopak ho neocení ti, kterým se vlasy hodně mastí a potřebují si je často mýt.

Cena – 7/10

Malá lahvička séra stojí necelých 400 korun. Na jednu stranu má sérum skvělé složení, nemusíte se bát škodlivých látek a poskytne vašim vlasům spoustu prospěšného, ale na druhou stranu je vzhledem k objemu séra poměrně drahé. Výhodou je určitě možnost zakoupit takto malé balení, kdy můžete, ještě před zaplacením vyšších částech, přijít na to, jestli vám sérum vyhovuje, nebo nikoliv.

Parametry Uoga, Uoga:

Značka: Uoga Uoga
Objem: 15 ml
Typ séra: přírodní, olejový, na suché vlasy, na barvené vlasy
Vegan:
Aplikace:  pár kapek do konečků vlasů
Účinné látky: arganový olej, brusinkový olej, sezamový olej
Orientační cena: 400 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (2 hlasy)

Autor recenze

Lucie Šajnarová
Lucie Šajnarová

Lucie je vášnivá čtenářka a redaktorka, která se snaží přinášet zajímavosti a novinky prostřednictvím svých článků. Její práce zahrnuje širokou škálu témat, od elektroniky a beauty až po zdravý životní styl. Ve svých článcích se snaží nejen informovat, ale také inspirovat a povzbuzovat své čtenáře. Zkoumá nejnovější trendy ve světě a zároveň hledá inspiraci v každodenním životě. Protože vlastní zkušenost je vždy cennější. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář