ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze séra na řasy GigaLash

Recenze GigaLash

Sérum na řasy GigaLash slibuje krásné a husté řasy již po několika týdnech používání. Toto speciální sérum s aplikátorem ve stylu linek na oči se nanáší dvakrát denně a již o týden později byste měli pozorovat první výsledky. A jak je to s ním tedy doopravdy? Odpovědi na všechny otázky vám přinášíme v recenzi níže. Sérum pro růst řas GigaLash bylo vybráno v našem výběru nejlepších sér na řasy, jako nejlepší sérum na řasy pro velký objem.

Hodnocení séra na řasy GigaLash

7

Velmi dobré

Sérum na řasy GigaLash slibuje velké účinky, ty se ale velmi liší u jednotlivců, kteří sérum používají. Rozhodně trvá déle, než začne sérum účinkovat oproti tomu, co výrobce uvádí. Na druhou stranu aplikátor je praktický a používání séra jednoduché s jasnými instrukcemi. Sérum je sice o něco dražší, ale nabízí možnost výhodné koupě při větším množství.

Účinky
5
Aplikace
10
Balení a instrukce
6
Cena
7
Klady
  • Pevnější a výraznější řasy
  • Příjemný hladký aplikátor
  • Jednoduché používání
  • Možnost koupě výhodného balíčku
  • Jasné a srozumitelné instrukce
Zápory
  • Pomalejší účinnost
  • Rozpadající se aplikátor
  • Vyšší cena

Účinky – 5/10

S účinky tohoto séra na řasy je to poměrně komplikované. Výrobce slibuje, že u všech žen dojde k zhuštění řas a prodloužení jejich růstového cyklu, takže budou méně často vypadávat. První účinky byste měli pozorovat již po 7 dnech používání séra, zatímco po dvou týdnech by změna měla být už opravdu  významná.  Vaše řasy by měly být o 55% delší a o 38% hustší. My jsme sérum otestovali a bohužel nedopadlo až tak dobře, jak je slibováno.

Po třech týdnech používání ve dvou jsme zjistili, že v jednom případě se neprojevil téměř žádný účinek. Jistě, pro plný účinek je potřeba sérum používat delší dobu, ale přeci jenom bychom čekali alespoň nějaké výsledky. Řasy jsou možná o něco pevnější, ale rozdíl není výrazný a je to spíše subjektivní pocit. V druhém případě se aplikace séra pozitivně projevila, ale přesto není změna až tak výrazná. Třeba k ní ale ještě dojde v dalších týdnech používání. Zároveň to vypadá, že efektivita séra na řasy je tak velmi individuální záležitostí. Na internetu totiž najdete velmi pozitivní recenze od uživatelů, kterým sérum velmi pomohlo, i recenze těch, na které nemělo žádný efekt. My se neřadíme ani do jedné skupiny, ale přesto jsme ze séra na řasy, jež slibovalo účinek u všech bez rozdílu, poněkud zklamaní.

Přesto sérum nezatracujeme, možná jeho účinky jen nastupují později, než výrobce uvádí. Potom ale možná není úplně vhodné uvádět, že již po týdnu uvidíte první výsledky, když jsou stěží pozorovatelné po třech týdnech používání. Co na séru ale oceňujeme, je to, že pokud přijde do styku s okem, stačí ho vymýt vlažnou vodou a je po problému. Některá jiná séra na řasy štípou nebo způsobují začervenání očí.

Před a po použití séra

Aplikace – 10/10

Sérum na řasy GigaLash by se správně mělo aplikovat dvakrát denně na vyčištěnou pleť. Měli byste ho aplikovat ve chvíli, kdy nemáte nalíčené oči, ani nanesenou řasenku. Po dvou minutách sérum uschne a můžete se pustit do běžného líčení a všeho, co s řasami a jejich okolím děláte obvykle. Aplikace je opravdu jednoduchá a uživatele po ránu nijak neomezuje. Po pár týdnech používání se stane běžnou částí vaší ranní a večerní rutiny.

Recenze GigaLash

Pro aplikaci tohoto séra na řasy můžete použít jemný hladký aplikátor, který trochu připomíná aplikátor tekutých linek na oči. Je poměrně praktický a sérum se s jeho pomocí dobře nanáší. Občas sice nabere trochu více séra, než by bylo potřeba, které poté může ztéct do očí, ale to se stává spíše výjimečně. Aplikátor víčka nedráždí a jednoduše vám umožní sérum aplikovat přesně tam, kam potřebujete.

Toto sérum na řasy můžete aplikovat na kořínky řas na vrchním víčku i na dolním. Nemá příliš smysl ho aplikovat přímo na řasy, ale snažte se ho nanášet spíše ke kořínkům, kde může pozitivně působit. Jakmile jste jednou spokojení s výsledky, rozhodně sérum neodkládejte. Je potřeba ho používat pravidelně dál, aby se řasy nevrátily zpět do původního stavu. Později již stačí sérum aplikovat dvakrát za týden, aby byly udržen současný stav. Pokud budete takto postupovat, obvykle vám jedno balení séra GigaLash vydrží na šest měsíců, což je poměrně dlouhá doba.

Použití séra na řasy

Balení a instrukce – 6/10

Sérum GigaLash vám přijde zabalené v praktické papírové krabičce, kde kromě samotného séra najdete také návod k použití. Ten je přehledný a poměrně jasně vysvětluje, kdo a jak může sérum na řasy používat. Samotné sérum se tváří poměrně luxusně a nádobka je opravdu elegantní a hezká, takže se bude hodit do každé kabelky. Navíc je průhledná, což znamená, že můžete posoudit, kolik séra uvnitř ještě je a máte-li si dokoupit další dávku.

Lahvičku se sérem otevřete pomocí vyšroubování víčka, na kterém je připevněný aplikátor. U nás se hned na začátku toto víčko rozdělilo na dvě části, takže je bylo nutné slepit, aby bylo možné sérum normálně otevřít a používat bez větších omezení. Je to sice něco, co sami doma opravíte bez problémů, ale přesto bych u takovéhoto séra neočekávala, že se při prvním otevření doslova rozpadne v rukou. Samozřejmě to ale může být vada zrovna našeho jednoho kusu.

Gigalash

Cena – 7/10

Sérum rozhodně nepatří mezi ta nejlevnější, na druhou stranu ani mezi ta nejdražší. Za jednu lahvičku séra, která vám vydrží na šest týdnů, zaplatíte 1000 korun, což na takto dlouhou dobu může být odpovídající cena. Co oceňuji, je nabídka zvýhodněných balíčků, kdy si můžete pořídit hned několik lahviček séra najednou za zvýhodněnou cenu. Pokud tedy plánujete sérum používat v rodině ve více lidech, nebo ho budete dávat jako dárky, určitě se vám tato akce bude hodit. Můžete si tak koupit dvě, tři, nebo čtyři séra GigaLash. Bezkonkurečně nejvýhodnější je koupě tří sér, která stojí pouze 1 990 korun, ušetříte tedy 1 010 korun oproti tomu, kdybyste séra kupovali jednotlivě.

S0rum na řasy Gigalash

Technické parametry:

Značka: GigaLash
Aplikátor: hladký štěteček
Použití: 2 × denně
Obsah balení:
na 6 týdnů
Přibližná cena: 1 000 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.7 (3 hlasy)

Autor recenze

Hana Smětáková
Hana Smětáková

Už několik let se zabývám copywritingem a má práce mě moc baví. Ve volném čase nepohrdnu procházkou do přírody, relaxací v sauně, zajímavou knížkou nebo třeba cvičením. Moc ráda také objevuji nová místa, a proto není žádným tajemstvím, že mým největším koníčkem je cestování. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář