ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze galvanické žehličky Nu Skin ageLOC

Recenze NuSkin ageLOC

Galvanická žehlička Nu Skin ageLOC je jednou z nejkvalitnějších galvanických žehliček na našem trhu a je opravdu účinným bojovníkem proti stárnutí pleti a nedokonalostem. Proto se stala vítězem našeho testu nejlepších galvanických žehliček. Mezi její hlavní výhody patří velké množství dostupných nástavců a jednoduché ovládání, se kterým si poradí opravdu každý. V této recenzi vám proto představíme její hlavní výhody.

Hodnocení galvanické žehličky Nu Skin ageLOC

7.3

Velmi dobrá

Galvanická žehlička Nu Skin ageLOC skvěle pomůže k vyhlazení vrásek a nedokonalostí pomocí celé řady nástavců. Ocenit je potřeba také její jednoduché ovládání a napájení pomocí dvou baterií. Nevýhodou může být absence jakýchkoliv dalších typů terapií kromě galvanického proudu.

Nástavce
10
Napájení
7
Ovládání a manipulace
8
Typy terapií a funkce
4
Klady
  • 4 dostupné nástavce pro různé části těla
  • Napájení pomocí dvou baterií AAA
  • Jednoduché ovládání
  • Ideální pro boj s vrásky
Zápory
  • Pouze galvanický proud
  • Absence většího množství funkcí a programů

Nástavce – 10/10

Právě množství nástavců, které s touto galvanickou žehličkou dostanete, je její největší výhodou. Díky tomu ji můžete používat prakticky na celém těle velmi efektivně a zbavit se tak nedokonalostí i jinde než na obličeji. Žehlička je dodávána se čtyřmi základními nástavci, z nichž nejvyužívanějším asi bude univerzální Face Conductor, vhodný na většinu částí obličeje. Je ideální, pokud potřebujete zpevnit a vypnout pleť, zároveň se podílí na jejím vyčištění a efektivně zmenšuje vrásky.

Dále v balení najdete Focus Ares Conductor, který umožňuje soustředit se na menší problémové oblasti. Obvykle to jsou zejména místa okolo očí a úst. Můžete ho pravidelně používat k vyhlazování konkrétních vrásek a nedokonalostí. Nástavec Spa body Conductor poslouží na větší plochy na těle, obvykle je používán zejména na paže, stehna a hýždě. Využít ho můžete pro snížení množství vrásek i pro redukci celulitidy a strií. Zajímavým doplňkem je také nástavec na vlasy Scalp Conductor, který většina dalších galvanických žehliček nemá. Tímto nástavcem můžete povzbudit aktivaci vlasů a vyživení pokožky hlavy.

Recenze NuSkin Galvanická žehlička ageLOC Galvanic Spa

Napájení – 7/10

K napájení testované galvanické žehličky Nu Skin ageLOC se používají dvě AAA baterie. Výhodou je, že nemusíte přístroj zapojovat do sítě a můžete ho tak používat kdekoliv, dokonce i na místech bez přístupu k elektrice. Na druhou stranu musíte neustále myslet na koupi baterií a jejich výměnu. Snadno se vám tak může stát, že skončíte bez funkčních baterií a ošetření pomocí galvanické žehličky budete muset odložit až na další den.

Galvanická žehlička je vybavena světelnou signalizací vybití baterií, která se žlutě rozsvítí, jakmile budou baterie téměř vybité. Zařízení rovněž dvakrát pípne, aby vás na tuto skutečnost upozornilo. Výměna baterií je poměrně jednoduchá, stačí sundat krytku a staré baterie vyjmout pomocí šňůrky. Tato šňůrka se vkládá pod baterie proto, aby se do zařízení nedostala voda, která by ho mohla nenávratně poškodit.

Ovládání a manipulace – 8/10

Výhodou této galvanické žehličky je i jednoduchá manipulace a jasný uživatelský návod, kde je přehledně uvedeno, jak s galvanickou žehličkou pracovat. Na displeji si můžete vybírat konkrétní nástavec, který aktuálně používáte, aby žehlička správně fungovala. Upevnění a sundání nástavce je poměrně jednoduché a funguje na principu západky. Galvanický proud je také vysílán pouze ve chvíli, kdy se prsty dotýkáte chromovaného panelu na zadní straně žehličky, takže nemůže dojít k jeho spuštění omylem. Obvykle je optimální mít ruce mírně vlhké, aby byla vodivost vyšší.

Dobrou vlastností přístroje je zvukový signál, který vydává každých 10 sekund,  aby vás upozornil na to, že funguje a můžete pokračovat v ošetřování pleti. Dlouhé pípnutí znamená, že je procedura u konce. Nestane se vám tak, že byste používali tuto galvanickou žehličku déle, než je doporučováno.

Typy terapií a funkce – 4/10

Vzhledem k tomu, že většina galvanických žehliček je vybavena několika typy terapií a různými funkcemi, je rozhodně dobré zmínit je i u této žehličky. Ta je totiž vybavená pouze galvanickým proudem a nenabízí ani iontovou terapii, ani terapii fotonovým zářením. Dokonce ani ošetření ultrazvukem není možné, a tak je žehlička vhodná opravdu jen pro ty, kteří chtějí pouze galvanický proud na vyhlazení nedokonalostí a vrásek.

Dále obsahuje žehlička pět funkcí, které se přepínají při nasazení jiného nástavce a je vhodné jejich použití s jiným krémem nebo gelem. Sami si ale nemůžete vybrat konkrétní program podle rozsahu problémů s pletí ani požadovaného efektu, což nabízí ostatní galvanické žehličky. Bohužel tak získala tato, jinak výborná, recenzovaná galvanická žehlička v této kategorii horší hodnocení.

Technické parametry

Značka: Nu Skin
Vhodná na: obličej, tělo i vlasovou pokožku
Fotonová terapie: NE
Ultrazvuk: NE
Materiál aplikátoru:
Počet LED diod: bez
Rozměry:
Napájení: 2 baterie AAA
Nástavce: obličej, okolo očí, tělo, vlasy
Dostupné gely a krémy: ANO

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 3.5 (11 hlasů)

Autor recenze

Hana Smětáková
Hana Smětáková

Už několik let se zabývám copywritingem a má práce mě moc baví. Ve volném čase nepohrdnu procházkou do přírody, relaxací v sauně, zajímavou knížkou nebo třeba cvičením. Moc ráda také objevuji nová místa, a proto není žádným tajemstvím, že mým největším koníčkem je cestování. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář