ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
 • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze Navlasil sérum na vlasy

sérum na vlasy navlasil

Navlasil sérum na vlasy proti vypadávání vlasů a šedivění je český produkt určený pro všechny, kteří se potýkají se zhoršenou kvalitou vlasů či lupy. Díky jeho unikátnímu způsobu aplikace cílí přímo na vlasovou pokožku, kde působí.

Jeho patentované složení tvoří z většiny přírodní extrakty, a vlasové sérum je proto vhodné i pro vegany. Nenajdete v něm sulfáty, parabeny ani silikony. Jak si Navlasil vedl v našem testu a v čem dalším překvapil? Pokud zjistíte, že vám nesedne, o dalších sérech na vlasy se můžete dočíst v samostatném článku.

Hodnocení séra na vlasy Navlasil

8.3

Výborný

Vlasové sérum Navlasil nabízí kromě luxusního designu také příjemnou vůni. Aplikuje se přímo na vlasovou pokožku prostřednictvím pipetky. Přírodní složení bez silikonů slibuje prokazatelné výsledky bez nepříjemných vedlejších účinků v podobě mastných vlasů. Působí proti vypadávání vlasů a šedinám, ale zvyšuje i kvalitu vlasů obecně.

Balení
10
Vůně a aplikace
8
Složení a účinky
9
Cena
6
Klady
 • Přírodní složení
 • Elegantní balení
 • Bez silikonů
 • Příjemná vůně
 • Snadná aplikace
 • Skvělé výsledky
Zápory
 • Menší objem
 • Vyšší cena

Balení – 10/10

Vlasové sérum Navlasil se dodává v elegantní lahvičce v kombinaci zlaté a bílé barvy. Už jen čistý design tohoto séra napovídá, že jde o luxusní produkt, od kterého očekáváte kvalitu a výsledky. Po odšroubování zlatého hrdla naleznete uvnitř lahvičky skleněné dávkovací kapátko, které zanese sérum přímo na vlasovou pokožku.

sérum na vlasy navlasil balení

Uvnitř balení naleznete kromě samotného séra na vlasy v papírové krabičce také stručnou brožurku se složením produktu, jeho účinky a návodem k aplikaci. Z balení se tedy dozvíte vše, co potřebujete, a obalu celkově není co vytknout.

Vůně a aplikace – 8/10

Příjemná vůně tohoto séra na vlasy vás jistě potěší a zaujme i vaše okolí. K parfemaci velkou měrou přispívají i přírodní extrakty.
Vlasové sérum Navlasil používejte jednou denně, ideálně večer. Aplikace probíhá pomocí skleněné pipetky, kterou snadno naplníte zmáčknutím dávkovače ve víku lahve. Celé zmáčknutí naplní necelou polovinu pipetky.

Po naplnění zčesejte vlasy na stranu a nakapejte vlasové sérum na vlasovou pokožku. Můžete jej použít na celou hlavu stejně jako na vybraná problémová místa. Sérum vypouštíte z pipetky pomocí stisku dávkovače.

Po aplikaci jemně promasírujte pokožku hlavy konečky prstů, aby se sérum rozprostřelo na větší plochu. Nemusíte se bát, vlasy se poté nemastí. Přípravek lze aplikovat na suché i mokré vlasy a je důležité jej neoplachovat a nechat působit celou noc. Bezprostředně po aplikaci vlasy nevysoušejte fénem, snižuje to účinnost séra.

Přestože aplikace pomocí pipetky vypadá složitě, není to žádná věda, přesto to vyžaduje trochu zručnosti a více času než například sprej.

Složení a účinky – 9/10

Navlasil přichází s patentovaným složením bez parabenů, sulfátů a silikonů a obsahuje 97,8 % přírodních látek ve formě bylinných extraktů. Účinné látky v sobě obsahují extrakt z Modřínu opadavého a Čajovníku čínského, který působí proti vypadávání vlasů a zrychluje jejich růst, a to až o 28 000 nových vlasů během 3 měsíců užívání.

Tato kombinace v látce Darkenyl™ v kombinaci s Acetyl tyrosinem bojuje proti šedivým vlasům. Účinná látka Greyverse™ se také podílí na snižování šedin, a zároveň působí na zdraví vlasů a stará se o jejich přirozenou barvu a lesk. Vlasové sérum Navlasil účinkuje také proti lupům a pomocí extraktu z červeného jetele zabraňuje vypadávání vlasů.

Studie prokázala výsledky po 3 měsících užívání, kdy:

 • 83 % uživatelů zpozorovalo rychlejší růst vlasů
 • 80 % potvrdilo vliv Navlasilu na zdravější vlasy
 • 45 % uživatelů zpozorovalo ubývání šedin
 • 30 % potvrzuje omezení vypadávání vlasů

sérum na vlasy navlasil pipetka

Nejlepší výsledky séra uvidíte po 3 až 6 měsících užívání, ovšem první výsledky se dostavují už poměrně brzy, a to od jednoho týdne do měsíce. První zlepšení se projevuje především na lepší kvalitě vlasů, snížení svědění vlasové pokožky a odstranění lupů. Při dlouhodobém používání se dočkáte snížení vypadávání vlasů, redukce šedin a rychlejší tvorby nových vlasů. Složení vlasového séra Navlasil také vlasy zpevňuje a zvyšuje jejich hustotu.

Cena – 6/10

Vlasové sérum Navlasil se prodává v malém balení 50 ml, což za cenu 1 199 Kč opravdu není mnoho. Ušetřit můžete při koupi tří balení, ale pokud s produktem nemáte žádné zkušenosti a chcete jej vyzkoušet, nejspíš se vám nebude chtít platit téměř 3 000 Kč.

Nutno podotknout, že i 50 ml balení vám vydrží poměrně dlouho, a to 3 až 4 týdny, během kterých už zpozorujete zlepšení kvality vlasů. Pro dosažení všech účinků je však třeba sérum na vlasy používat alespoň 3 měsíce.

Pokud však vezmete v úvahu kvalitní přírodní složení a pozitivní ohlasy uživatelů a s levnějšími produkty jste nebyli spokojeni, možná je na čase zkusit investovat do dražšího produktu, který se pyšní prokazatelnými výsledky.

Parametry séra na vlasy Navlasil

Vlastnost Parametr
Použití 1× denně, ideálně večer
Objem 50 ml
Určení Pro lámavé vlasy s lupy, vlasy s šedinami, slabé a vypadávající vlasy
Orientační cena 1 199 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.3 (10 hlasů)

Autor recenze

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář