ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze rybářského člunu Mivardi M-Boat 320 AWB

4. 8. 2022 aktualizováno

Recenze Mivardi M-Boat 320 AWB

Rozměrný člun na ryby Mivardi M-Boat 320 AWB od oblíbené značky s velmi odolným dnem. Stane se oblíbenou částí vaší rybářské výbavy, kterou budete používat pravidelně. Zaujme zejména možností instalace libovolného typu motoru, speciálně tvarovanou přídí a jednoduchým nafukováním. V samostatném článku Vám představíme další oblíbené čluny na rybaření.

Hodnocení rybářského člunu Mivardi M-Boat 320 AWB

9.3

Perfektní

Kvalitní člun na ryby velkých rozměrů pro nadšené rybáře. Oblíbíte si ho díky jednoduchému nafouknutí a zdvojené nášlapné vrstvě, jež odolá většině nástrah. Člun je navíc vhodný i pro použití s elektromotory a má tvarovanou příď tak, aby bylo možné dosahovat vyšších rychlostí a nižších spotřeb energie.

Rozměry a nosnost
9
Odolnost a stabilita
10
Vychytávky a další funkce
9
Příslušenství
9
Klady
  • Velké rozměry
  • Pro použití s elektromotory
  • Zdvojená nášlapná vrstva
  • Tvarovaná příď pro vyšší rychlost
  • Rychlé nafouknutí
Zápory
  • Nižší nosnost

Rozměry a nosnost – 9/10

Tento člun rozhodně patří mezi ty větší, které na trhu najdeme. S délkou 320 centimetrů se nemusíte bát, že by se vám dovnitř něco nevešlo. Šířka člunu je 162 centimetrů, což vám poskytne dostatek prostoru pro pohyb na člunu. Bohužel nosnost člunu je o něco menší, a tak je vhodný spíše pro přepravu lehčího vybavení nebo menšího počtu osob. Nosnost dosahuje hodnot okolo 481 kilogramů, takže dva rybáře s veškerým vybavením unese stále bez problémů. Výrobce uvádí jako maximální možný počet převážených osob 4 + 1.

Člun váží 49,6 kilogramů, což je o trochu více než jiné rybářské čluny. Na druhou stranu je opravdu rozměrný, takže vyšší hmotnost lze očekávat. Po vyfouknutí je člun poměrně skladný a lze ho tak jednoduše přesouvat kamkoliv budete potřebovat.

Mivardi2

Odolnost a stabilita – 10/10

Hledáte-li odolný člun, v tomto modelu se rozhodně nezklamete. Má sice nafukovací dno, ale to je vytvořeno ze speciální zdvojené nášlapné vrstvy, která odolá většině nástrah. Dále je člun vybaven ochranným bočním pásem, díky němuž se nemusíte bát poškození člunu okolními větvemi a dalšími nástrahami. Celý člun je tvořen kvalitním, vrstveným PVC z Koreji, jež má vysokou odolnost proti oděru. Nemusíte se tak obávat, že by nedopatřením došlo k prodření loďky. Stabilita člunu je dána jeho velkými rozměry a také poměrně širokými hlavními plováky.

Vychytávky a další funkce – 9/10

Tento člun se výborně hodí zejména pro ty, kteří plánují zdolávat velké vzdálenosti. Je uzpůsoben pro instalaci spalovacího i elektrického motoru, takže výběr je jen na vás. Motor lze umístit velmi blízko ke konci plováků. Díky tomu budou výborně fungovat i při použití motoru. Příď je speciálně tvarována tak, aby se člun opravdu snadno ovládal a nebyl žádný problém udržet správný směr jízdy. Právě skvělé hydrodynamické vlastnosti zajistí rychlou a efektivní jízdu.

Těšit se můžete i na velmi jednoduché nafukování a vyfukování člunů. To je zajištěno sérií speciálních ventilů. Člun je navíc rozdělen na tři komory, které lze nafukovat a vyfukovat zvlášť. Lavičky uvnitř člunu jsou pohyblivé, takže je možné je umístit do polohy, jež se vám zrovna bude hodit.

Mivardi1

Příslušenství – 9/10

Velmi dobré je i příslušenství, jež je se člunem rovnou dodáváno. Pro nafouknutí člunu můžete využít praktickou nožní pumpu. Dále v balení najdete sadu pro drobné opravy, jíž můžete využít v případě jakéhokoliv problému přímo v terénu. Praktická jsou i lehká hliníková vesla v černé barvě, jež se skvěle hodí k celému člunu. Zapomenout bychom neměli ani na praktický vak, ve kterém bude člun v bezpečí ve vyfouknutém stavu během přepravy.

Technické parametry Mivardi M-Boat 320 AWB

Značka: Mivardi
Rozměry: 320 × 162 cm
Hmotnost: 49,6 kg
Nosnost: 481 kg
Podlaha: nafukovací
Nastavitelná sedadla: Ano
Madla: Ano
Orientační cena: 30 000,- Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.8 (20 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor s více než 15 lety zkušeností v oblasti prodeje a e-commerce. Jeho zájem o nejnovější technologické pokroky a trendy mu umožňuje zajímavě popisovat vlastnosti produktů a sdílet cenné poznatky se čtenáři. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a studiu nových dovedností. Má velký zájem o svět sci-fi a fantasy a rád tráví čas hraním deskových her se svými přáteli a rodinou. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář