ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
 • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze masážní pistole inSPORTline Rondys

inSPORTline Rondys - masážní pistole

Rádi byste si pořídili masážní pistoli, ale nechcete investovat příliš mnoho financí? Ještě jste ji nevyzkoušeli, a nechcete udělat unáhlený nákup? Vašim obavám rozumíme. Proto nabízíme skvělé řešení. Pořiďte si model, který nestojí mnoho, ale zároveň vás přesvědčí o výhodách a přínosech masážní pistole. Jedním takovým je inSPORTline Rondys.

Masážní pistole vás nezaujala, přemýšlíte o nějaké z vyšší třídy? Inspirujte se v našem článku nejlepší masážní pistole.

Hodnocení inSPORTline Rondys

7.4

Velmi dobrá

Masážní pistole inSPORTline Rondys boří mýty o tom, že levné produkty musejí být nutně nekvalitní. Zde je důkaz o tom, že i prakticky zpracovaný masážní přístroj lze pořídit za rozumný peníz. Tento se pyšní univerzálním využitím a dlouhou výdrží baterie.

Design a nástavce
7
Hmotnost a manipulace
7
Amplituda a frekvence úderů
7
Výdrž baterie
9
Funkce a doplňky
7
Klady
 • 6 nástavců pro masáž
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Široké rozmezí vibrací
 • Pouzdro
 • Dostatečný výkon
Zápory
 • Chybějící upřesnění využití hlavic
 • Menší velikost pouzdra

Design a nástavce – 7/10

Díky zvolenému designu nebudete dlouho tápat, na co se výrobek používá. Hned na první pohled poznáte, že se jedná o masážní pistoli. Podobá se totiž všem běžným modelům. Také barva je černá, podobně jako u většiny masážních pistolí. Ve spodní části rukojeti je umístěn proužek, který mívá zelenou nebo bílou barvu. Také nástavce a příslušenství jsou černé.

Přejděme k nástavcům, kterých jsme se teď krátce dotkli. Tato masážní pistole jich má celkem 6. Využít je můžete na menší či větší svaly, citlivější místa i univerzálně. Negativním aspektem je fakt, že v balení chybí popis jednotlivých hlavic a jejich použití. Tuto informaci nicméně můžete zjistit přímo u výrobku na internetových stránkách prodejce nebo přímo zde.

 • zakulacený standard – na všechny svalové skupiny
 • zakulacený plochý – pro větší svaly a citlivá místa
 • úzký plochý – okolí páteře
 • tvar palcovitý – pro uvolnění menších svalů
 • rozdvojený – na masáž krční páteře
 • tvar kužele – zaměření na specifická místa

Design a nástavce inSPORTline Rondys - masážní pistole

Hmotnost a manipulace – 7/10

Oba tyto faktory jsou při výběru masážní pistole důležité. Pokud se ji chystáte využívat zejména sami na sobě, měli byste se o hmotnost i manipulaci zajímat. Ostatně, každý gram navíc byste po určité době poznali. V případě hmotnosti možná budete mile překvapeni. Jen lehce totiž překračuje váhu 1 kg. Konkrétně se jedná o akceptovatelných 1 100 g.

S nižší váhou je i samotná manipulace o dost příjemnější. Masážní pistole inSPORTline Rondys je zpracována tak, aby pro vás bylo její držení pohodlné. Rozměry jsou tedy v rámci možností kompaktní. Můžete ji držet po celém obvodu rukojeti. Nejlepší bývá uchycení přímo pod ramenem s vibrující masážní hlavicí.

Amplituda a frekvence úderů – 7/10

Máme zde první parametry, které udávají funkčnost masážní pistole. Zde si ani v jednom ohledu nevedla špatně. Amplituda u tohoto přístroje činí 12 mm. Vzhledem k ceně se jedná o plně dostačující hodnotu. Minimálně stačí k plnohodnotnému uvolnění ztuhlého svalstva a podpoře vašeho krevního oběhu.

Frekvence se pohybuje mezi 1800–3000 vibracemi za minutu. Zde si můžeme zmínit také parametr rychlostních úrovní. Jistě vás potěší, že můžete vybírat až z dvaceti různých stupňů rychlosti. Můžete si je tak přizpůsobit momentální potřebě.

Výdrž baterie – 9/10

Výdrž baterie je jeden z důvodů, proč se této masážní pistoli nevyhýbat. Může totiž vyšplhat až k 6,5 hodinám provozu. Záleží ovšem na zvolené intenzitě vibrací. Je potřeba počítat s tím, že této hodnoty nemusí dosáhnout. Nabíječka k výrobku je součástí balení. Doba nabíjení obvykle činí cca 3,5 hodiny. Produkt disponuje bateriemi 24V Li-ion s kapacitou 1500 mAh.

Funkce a doplňky – 7/10

Vzhledem k cenové kategorii, která sdružuje masážní pistole za opravdu nízké ceny, je nutné počítat s odpovídajícími vlastnostmi. Konkrétně to znamená, že tyto modely zpravidla nemají žádné přídavné funkce. Nicméně pro nenáročné použití v domácím prostředí to bohatě postačí. Pravidelná masáž pro vás může mít mnoho přínosů.

Masážní pistole inSPORTline Rondys je dodávána v praktickém pouzdru. Je jen na vás, zda v něm budete uchovávat svůj masážní přístroj, vyměnitelné nástavce, nebo obojí. Může se ale stát, že v přítomnosti masážní pistole se vám do pouzdra nebudou vejít všechny hlavice. Možná ale budete šikovní a najdete si systém, jak tento tetris poskládat.

Ještě jsme nezmínili ovládání přístroje. Z nízkého počtu funkcí vychází i jednoduché ovládání postavené jen na několika málo tlačítkách. Můžete využít displeje umístěného v zadní části masážní pistole. Jeho místo je zvolené tak, abyste s každým sklopením očí k pistoli viděli vše důležité. Ani na výměně jednotlivých nástavců není nic složitého.

Funkce a doplňky inSPORTline Rondys - masážní pistole

Technické parametry

Vlastnost Parametr
Amplituda: 12 mm
Počet úderů za minutu: 1 800 – 3 000
Výdrž baterie: 6,5 hodiny
Hmotnost: 1 100 g
Počet nástavců: 6

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.5 (2 hlasy)

Autor recenze

Michaela Beranová
Michaela Beranová

Když zrovna nemluví, tak píše. Kromě kreativní tvorby miluje hudbu, knihy a gaming. Za každým jejím textem stojí litry kávy a neutuchající touha dozvědět se něco nového. Facebook

Podobné články