ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze séra na řasy HairPlus FacEvolution Growth

Sérum na řasy a obočí HairPlus FacEvolution Growth recenze

Dlouhé řasy a husté obočí, které je v posledních letech velkým trendem, jsou snem téměř každé ženy. Ty šťastnější z nás tuto výbavu dostaly do vínku od přírody a my ostatní, které jsme toto štěstí neměly, se můžeme pokusit vrozené predispozice zvrátit pomocí kosmetických přípravků. Prodloužení řas a zhuštění obočí slibují séra na řasy a obočí. Detailně jsme se podívali na růstové sérum pro řasy a obočí HairPlus FacEvolution Growth a přinášíme vám jeho recenzi.

Hodnocení séra na řasy HairPlus FacEvolution Growth

7.4

Velmi dobré

Růstové sérum pro řasy a obočí HairPlus láká na viditelné prodloužení řas a zvýraznění obočí až o 40 %. Nanášení přípravku je velmi rychlé a jednoduché pomocí hladkého štětečku. Součástí séra jsou vitamíny, výtažky z několika vyživujících rostlin, především z ženšenu podporujícím prokrvení kořínků řas a obočí. Velkou nevýhodou tohoto produktu je jeho vysoká cena.

Balení
8
Nanášení
9
Účinky
7
Složení
8
Cena
5
Klady
  • Luxusní vzhled
  • Jednoduché nanášení
  • Vyživující výtažky z rostlin
  • Obsah vitamínů
Zápory
  • Vysoká cena
  • Syntetické složení
  • Možnost alergické reakce
  • Zbytečný obal navíc

Balení – 8/10

Růstové sérum na řasy a obočí HairPlus FacEvolution Growth je baleno v černé papírové krabičce, ve které se nachází přípravek v tubičce připomínající řasenku. Tubička se sérem je černá s bíložlutými nápisy a zlatým víčkem. Vzhledově vypadá luxusně a elegantně.

Papírová krabička obsahuje informace o výrobku a o jeho použití. Nicméně u jiných kosmetických výrobků se tyto informace vejdou i na tubu se samotným přípravkem, tak považujeme celkem za zbytečné balit sérum do papírové krabičky. Vznáší to sice pocit luxusu, ale vzhledem k vzrůstající snaze o ochranu životního prostředí, je to zbytečný obal navíc.

Tuba a štěteček séra na řasy a obočí HairPlus FacEvolution Growth

Nanášení – 9/10

Sérum na řasy a obočí HairPlus se nanáší tenkým hladkým štětečkem. Před nanesením doporučujeme štěteček otřít o hrany tubičky, protože by přebytečné množství séra steklo a mohlo by vám nepříjemně podráždit oko. Sérum nanášejte vždy na odlíčené řasy a obočí, aby bylo dosaženo maximálních výsledků.

Výrobce doporučuje používat sérum 1× denně. U řas je doporučována aplikace především na oblast horního víčka. V instruktážnímu videu k séru, které uvádíme níže, a i podle našeho uvážení je doporučeno aplikovat sérum na oblasti řas a obočí, které chcete posílit. Sérum by se mělo ihned vstřebat.

Nanášení séra na řasy a obočí HairPlus FacEvolution Growth

Pozitivně oceňujeme upozornění výrobce na možnou nežádoucí alergickou reakci na tento přípravek. Omezení pro použití séra pro řasy a obočí HairPlus se vztahuje na těhotné a kojící ženy a na osoby na chemoterapiích. Těmto osobám je bohužel zkrášlení tímto přípravkem zapovězeno a neměly by ho využívat.

Účinky – 7/10

Výrobce ve své klinické studii deklaruje viditelný výsledek v nárůstu řas a obočí až o 45 % po 4 – 8 týdnech používání. Barevný pigment řas a obočí by měl být výraznější. Celkově by měly být řasy a chloupky obočí delší, silnější a vyživenější. Není nikde uvedeno, jak dlouho po ukončení používání séra pro řasy a obočí HairPlus účinky vydrží, nebo zda je nutné ho používat neustále.

V recenzích uživatelů se objevuje kladné i záporné hodnocení. Převažují spíše kladná hodnocení, která hovoří o viditelném výsledku. Stejně jako u jiných přípravků záleží na tom, zda vám tento konkrétní přípravek a jeho složení sedne a tudíž přinese očekávané výsledky, nebo vám naopak nesedne, což se bohužel někdy stává, a výsledky se nedostaví vůbec anebo opravdu viditelné pouze vaším okem.

Účinky séra na řasy a obočí HairPlus FacEvolution Growth

Složení – 8/10

Složení růstového séra pro řasy a obočí HairPlus FacEvolution Growth: Aqua, Glycerin, Panthenol, Sodium hyaluronate, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate 20, Propylene glycol,Triethanolamine, Panax ginseng extract, Phenoxyethanol, Citric Acid, O-cymen-5-ol, Sodium PCA,Gluconolactone, Hydrogenated starch hydrolysate, Hydrolyzed glycosaminoglycans, Sodium benzoate, Arctostaphylos UVA ursi extract, Lactic acid, Sodium ascorbyl physphate, Chamomilla recutita extract, Tocopheryl acetate, Vitis vinifera leaf extract, Faex Extract, Ethylhexlglycerin, Leucine, Pisum sativumsprout extract, Myristoyl pentapepride-17.

Sérum pro řasy a obočí HairPlus obsahuje řadu synteticky vyráběných látek, takže jeho složení není přírodní. Obsahuje ale výtažky z některých vzácných rostlin, kterými jsou zejména ženšen, který podporuje prokrvení kořínků řas a obočí. Pro skvělou výživu je obohacen o vitamín A, C a E. Obsahuje i výtažek z heřmánku, vinné révy a droždí.

Sérum pro řasy a obočí HairPlus FacEvolution Growth - způsob nanášení

Cena – 5/10

Cena růstového séra pro řasy a obočí HairPlus FacEvolution Growth se pohybuje kolem 2 000 Kč, čímž se v kategorii sér na řasy a obočí řadí k dražším. Vzhledem k tomu, že výrobce deklaruje maximální účinek ve výši 45 % a není zcela jasné, jestli se musí přípravek používat stále pro udržení prodloužených řas a hustšího obočí, tak se nám tato částka zdá dost vysoká.

Sérum pro řasy a obočí HairPlus FacEvolution Growth recenze

Parametry séra pro řasy a obočí HairPlus FacEvolution Growth

Vlastnost Parametr
Aplikátor hladký štěteček
Použití 1× denně
Obsah balení 4,5 ml
Přibližná cena 2 280 Kč

Způsob a tipy na nanášení séra na řasy a obočí HairPlus si můžete prohlédnout v tomto videu:

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.8 (12 hlasů)

Autor recenze

Veronika Štrachová
Veronika Štrachová

Jsem vystudovaná personalistka. Během rodičovské dovolené mě začalo bavit testovat nové produkty a psát o nich recenze, a proto jsem se této oblasti začala věnovat naplno. Rozumím si s moderními technologiemi a ráda zkouším nové výrobky. Ve volném čase se věnuji péči o zahradu, procházkám v přírodě se synem a turistice. Ráda objevuji krásu českých hor, lázeňských středisek a historických center měst.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář