ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze autochladničky G21 60l C60

G21 60l C60 - úvod - recenze

U autochladničky G21 60l C60 je pro vás přichystána absolutní spolehlivost, která jde ruku v ruce s kvalitním kompresorem. Tyto a další vlastnosti ji vyšvihly na první místo v našem žebříčku ledniček do auta, kde se mezi sebou utkaly ty nejlepší autochladničky. Jestli vás něco nepotěší, bude to pravděpodobně cena a vysoká hmotnost.

Hodnocení ledničky do auta G21 60l C60

9.2

Perfektní

Autochladnička G21 60l C60 bojuje o své místo na trhu s pomocí opravdu velkého objemu, který vás zachrání i na delších cestách. Designem připomíná spíše trezor, uvnitř se však namísto zlata skrývá chytře řešený využitelný prostor.

Objem a hmotnost
9
Chladící účinky
9
Možnosti využití a funkce
9
Celkové zpracování
10
Design
9
Klady
  • Velký objem
  • Rychlé zmrazení
  • Kvalitní izolace teploty
  • Chytré zpracování pro pohodlné použití
Zápory
  • Vysoká cena
  • Vysoká hmotnost

Objem a hmotnost – 9/10

U prvního parametru jsme si trochu zavařili. Je totiž jasné, že tyto dvě vlastnosti půjdou proti sobě. Čím vyšší objem a velikost autochladničky, tím bude také vyšší hmotnost. A hned u prvního produktu se to potvrzuje. Nechceme však hodnotit moc přísně a mít to prostorným autochladničkám za zlé, proto strháváme pouze jeden bodík.

Co do objemu vyhrává tento výrobek na plné čáře. Do vnitřního prostoru o velikosti 60 litrů schováte všechny suroviny, které budete na cestě potřebovat. Spolehlivě se vejde mnoho potravin i několik nápojů. Velikost se však podepsala na již zmiňované hmotnosti, která vystoupala k nepříjemným 25 kg.

Chladící účinky – 9/10

O co jiného se při pořízení autochladničky zajímat více, než o její chladící účinky? Vše ostatní může jít stranou, ale tohle je přeci jeden z těch nejdůležitějších parametrů. V tomto případě se jedná o kompresorovou autochladničku, jejíž výkon činí 63 W. Neztrácí čas a vy se můžete těšit na rychlé vychlazení či zmražení uložených potravin či nápojů.

Možná by bylo zajímavé rozpovídat se v číslech trochu více. Řekli jsme, že výkon této autochladničky zajišťuje rychlé zmražení a vychlazení obsahu. V číslech to znamená, že vás čeká chlazení v rozsahu od -20 °C do +10 °C. Vysoký výkon zajišťuje integrovaný kompresor Danfoss.

G21 60l C60 - chladící účinky - recenze

Možnosti využití a funkce – 9/10

Přehlídkou kvality je také třetí hodnocený parametr. U něj jsme se zaměřili na celkovou využitelnost výrobku a jeho další funkce. Díky kombinovanému napájení (ze zásuvky i autobaterie) můžete tuto autochladničku využívat při stanování, v osobním autě i karavanu. Její konstrukce umožňuje náklon až o 30° při zachování všech funkcí.

U takto skvělé autochladničky nechybí ani efektivní izolace, která zajistí dlouhé udržení stálé teploty. Po ukončení napájení zůstanou uložené potraviny a nápoje chladné ještě po dobu několika hodin. Při slabé baterii se přístroj automaticky vypne. Bohužel nám trochu chybí možnost ohřevu.

Celkové zpracování – 10/10

Při hodnocení předposledního parametru jsme se podívali na to, zda se jedná o chytře zpracované zařízení. Na základě přidělených bodů pravděpodobně není těžké uhodnout, k jakému závěru jsme došli. Pomohlo tomu několik faktorů. Společně se na ně teď podíváme trochu blíže.

Líbí se nám například uspořádání vnitřního prostoru, který je oddělen přihrádkami. Velkou výhodou této autochladničky je její víko, které lze otevírat z obou stran. Díky tomu máte k jejímu obsahu odkudkoliv snadný přístup. Příjemnou drobností jsou také ergonomická pogumovaná madla, která se nacházejí po stranách spotřebiče.

G21 60l C60 - celkové zpracování - recenze

Design – 9/10

Záleží vám u autochladničky na designu? Možná ano, jestliže se ji chystáte vytáhnout před známými při společném pikniku. Za tenhle kousek se stydět opravdu nemusíte. Potěší vás neotřelým designem, který autochladničku vlastně ani nepřipomíná.

Parametry autochladničky G21 60l C60

Vlastnost Parametr
Objem 60 l
Rozměry 73 × 52 × 45 cm
Hmotnost 25 kg

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.6 (10 hlasů)

Autor recenze

Michaela Beranová
Michaela Beranová

Když zrovna nemluví, tak píše. Kromě kreativní tvorby miluje hudbu, knihy a gaming. Za každým jejím textem stojí litry kávy a neutuchající touha dozvědět se něco nového. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář