ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze galvanické žehličky ETA Fenité

galvanická žehlička Eta recenze

Pokud hledáte cenově dostupnou galvanickou žehličku na pleť, doporučujeme vám ETA 6353 90000 Fenité. Tento model ve stylovém designu potěší celou řadou praktických funkcí pro komplexní péči o pleť. Kromě vyhlazujících režimů, jež využívají galvanický proud, nabízí fotonovou terapii, hloubkové čistění pórů a lepší zapracování kosmetických přípravků.

Hodnocení galvanické žehličky ETA Fenité

8.3

Skvělá

Cenově dostupná galvanická žehlička na obličej pro komplexní péči o pleť. V 5 chytrých režimech nabízí účinnou terapii pomocí ionizace, tepla, vibrací a světla. Dobíjecí kabel a praktický stojánek.

Nástavce
7
Napájení
9
Ovládání a manipulace
9
Typy terapií a funkce
8
Klady
  • Počet režimů
  • Světelná terapie
  • Režim pro oční okolí
  • Dobíjecí baterie
  • Praktický stojánek
Zápory
  • Chybí ultrazvuk

Nástavce – 7/10

Ačkoliv tato žehlička na pleť disponuje pouze jedním nástavcem, s jeho pomocí toho zvládnete opravdu hodně. Hlavice přístroje trojúhelníkového tvaru je o poznání větší než u srovnatelných modelů. Kosmetické procedury vám tak zaberou mnohem méně času.

Například s režimem pro čištění pleti zvládnete celý obličej zbavit zbytků make-upu, mazu a jiných nečistot již za 4 minuty. Co nás opravdu příjemně překvapilo, je praktický prstenec pro uchycení textilie či vatového tampónku.

Žehlička na obličej ETA

Napájení – 9/10

Při testování jsme opravdu ocenili způsob napájení. Galvanická žehlička na obličej je napájena pomocí dobíjecí baterie typu Li-Ion. Potěší také kapacita baterie, jež při plném nabitím vydrží až na 5 hodin provozu. Častého dobíjení se tedy není třeba obávat. Dalším příjemným benefitem je krátká doba nabíjení, která činí pouhé 2,5 hodiny. K dobití 3,7V akumulátoru slouží přiložený USB kabel s koncovkou micro.

Ovládání a manipulace – 9/10

Kosmetické přístroje s větším množstvím funkcí a režimů leckdy mohou být poněkud složité pro ovládání. To však u galvanické žehličky ETA Fenité rozhodně neplatí. K ovládání slouží pouze 3 tlačítka na těle přístroje. Pomocí jednoho tlačítka přístroj zapnete a následně přepínáte mezi jednotlivými režimy.

Zbývající tlačítka slouží k nastavení teploty a intenzity galvanického proudu. Ovládání značně usnadňuje přehledný LED displej. Na něm se zobrazí informace o aktivním režimu, intenzitě galvanického proudu i teplotě. Zároveň zde uvidíte aktuální stav baterie, a můžete tak dát žehličku včas nabíjet.

Za pochvalu stojí také ergonomická rukojeť, díky níž se galvanická žehlička velmi dobře drží. Kulatý tvar skvěle padne do ruky a se žehličkou se hezky pracuje z jakéhokoliv úhlu. Čím nás tento model taktéž potěšil, je praktický stojánek.

Narozdíl od jiných kosmetických pomocníků, galvanickou žehličku ETA Fenité nemusíte uklízet do šuplíku, ale díky šikovnému stojánku ji můžete vystavit na poličku a mít ji tak vždy po ruce. Jen je škoda, že stojánek nefunguje zároveň jako nabíjecí stanice.

ETA Fenité recenze

Typy terapií a funkce – 8/10

Galvanická žehlička ETA nabízí poměrně širokou paletu funkcí a režimů. S její pomocí si můžete dopřát celou řadu kosmetických procedur, aniž byste museli navštěvovat kosmetický salon. Žehlička na obličej disponuje celkem 5 režimy, které však lze dále upravovat.

První režim s název Cleansing je určený k hloubkovému čištění pleti. K tomu využívá sílu tepla, vibrací a kladné ionizace, která přitahuje nečistoty a maz jako magnet. Pro tento režim je vhodné k hlavici přístroje připevnit textilii, ideálně vatový tampónek, na němž budou následně ulpívat zbytky make upu a ostatní nečistoty. K upevnění tampónu slouží praktický prstenec, který je součástí balení.

Režim import slouží k důkladnému zapracování kosmetických přípravků. Aby pleťové krémy a masky správně účinkovaly, je nutné, aby se dostaly hluboko do póru pokožky. Režim Import využívá zápornou ionizaci, teplo, vibrace a červené světlo. Pro omlazení je určený režim Lifting, jenž pracuje s EMS pulzní terapií.

Pokožka je stimulována pomocí elektrických pulzů, což ji navrací pružnost a mladistvý vzhled. Pro jemnou kůži v oblasti očí je určen režim Eye Care. Poslední režim s název Cool se hodí na zakončení kosmetických procedur. Pomocí nízké teploty, vibrací a modrého světla, jež je proslulé svými antibakteriálními a protizánětlivými účinky, tento režim zklidní pleť a uzavře póry.

Technické parametry

Značka: ETA
Vhodná na: Obličej
Fotonová terapie: Ano (červené, modré světlo)
Ultrazvuk: Ne
Materiál aplikátoru:
Počet LED diod:
Rozměry: 5 × 5 × 16,5 cm
Napájení: Akumulátor
Nástavce:  1
Dostupné gely a krémy:
ANO

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.3 (12 hlasů)

Autor recenze

Michaela Beranová
Michaela Beranová

Když zrovna nemluví, tak píše. Kromě kreativní tvorby miluje hudbu, knihy a gaming. Za každým jejím textem stojí litry kávy a neutuchající touha dozvědět se něco nového. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář